Jump to content
Guest FourPearls

Naised ja kreatiin

Recommended Posts

Ma pole veel kreatiinga katsetanud, ei näe nagu vajadust. Küll aga soovitaks sellise treeningkoormuse juures aminohappeid! Ma vahepeal lihtsalt ei jõudnud korralikult trenni teha jõusaalis, raskused ka kuhugi ei liikunud, jube paigalseis ühesõnaga. Siis meenus, et see hooaeg polnud endale BCAA-d muretsenud. Nüüd kui jälle mõni aeg sellega sai trenne tehtud...tulemused ikka palju paremad ja jõuan ka rohem. Kahju, et purgipõhi juba jälle vastu vaatab ainult :D

Minul oli hetkel selline aminohapete variant ja kiidan küll väga: http://shop.fitness.ee/kompleksid/0/readmore/495/Amino-EAAnabol-Xplode/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ka kreatiini võtnud eelmisel aastal. Tegin koos laadimisega ja puha, aga päris ausalt midagi ei tundnud ning jätsin katki..

Kavatsen ka varsti jälle võtma hakata, kindlasti laadimisega ning ise joon koos viinamarjasuhkruga ja sooja veega :)

Loodan, et seekord on ka miskit tunda :D

Pakun ,et kogus võis sinu keha jaoks väike olla. Kõige lihtsam ja odavam on seda veres mõõta fS-Crea analüüs teha mingi 1,60 maksab. Kreatiini tarbin päevas 20-40 g. sellise kogusega tunnen et toimib ja verenäit on siis mul põhjas. Kui tegin umbes 5g+- siis ei saand küll midagi aru.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pakun ,et kogus võis sinu keha jaoks väike olla. Kõige lihtsam ja odavam on seda veres mõõta fS-Crea analüüs teha mingi 1,60 maksab. Kreatiini tarbin päevas 20-40 g. sellise kogusega tunnen et toimib ja verenäit on siis mul põhjas. Kui tegin umbes 5g+- siis ei saand küll midagi aru.

Vot täitsa võimalik, mul ka seal 5g juures.. Selle peale ise ei tulnudki, et koguseid tõsta

Eks ma katsetan ära ja kui tõesti midagi tunda ei ole, siis tõstan ka koguseid ja looooodan, et seekord toimib :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×