Jump to content
LaizeN

Reljeef

Recommended Posts

Kuna tellisin teilt M.M toitumiskava, siis oleks ka treeningu kohta paar küsimust..

Endal käsil praegu massitsükkel, juurde olen võtnud ca 10 kg, tean, et see tuli liiga kiiresti ja on ka natuke näha, kuid elab üle.

Küsimuseks oleks siis reljeeftsükkli treening + toitumine..

1. treeningut kavatsen teha 2x nädalas jõusaali ( tabatha ) st. superseeriad ja max pumpeffekt, 1. päev ülakeha ja 2. päev alakeha

Sinna hulka lisan siis 2x nädalas madala pulsiga pikad aeroobsed treeningud ning 2x HIIT.

Siis nagu saabki kogu treening täis, kuid endal on kindlasti huvi ka hommikul teha tühja kõhuga jooksu + kõhulihaseid (enne sööks 1 munavalge näiteks + kohv)

Küsimus oleks siis, kuhu see hommikune aeroobne paigutada ?

2. Toitumisest siis nii palju, et ca kuu teen tühjendusi + laadimisi, et saavutada maksimaalne tulemus, peale seda hakkan jällegi toitumiskava järgi sööma ja rahulikult lihast juurde võtma..

Põhieesmärk nagu ikka siis suveks vormi saada, küsimus oleks selles, et kui kuivaks saada, peab sv madalal olema, kuid kui kombineerida need laadimispäevad 2 päeva näiteks täpselt jõusaali päevadele ja siis süüa ennast +kaloraazi, kas see kiirendab pigem seedimist, või aeglustab liialt rasvade põletamist

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuna tellisin teilt M.M toitumiskava, siis oleks ka treeningu kohta paar küsimust..

Endal käsil praegu massitsükkel, juurde olen võtnud ca 10 kg, tean, et see tuli liiga kiiresti ja on ka natuke näha, kuid elab üle.

Küsimuseks oleks siis reljeeftsükkli treening + toitumine..

1. treeningut kavatsen teha 2x nädalas jõusaali ( tabatha ) st. superseeriad ja max pumpeffekt, 1. päev ülakeha ja 2. päev alakeha

Sinna hulka lisan siis 2x nädalas madala pulsiga pikad aeroobsed treeningud ning 2x HIIT.

Siis nagu saabki kogu treening täis, kuid endal on kindlasti huvi ka hommikul teha tühja kõhuga jooksu + kõhulihaseid (enne sööks 1 munavalge näiteks + kohv)

Küsimus oleks siis, kuhu see hommikune aeroobne paigutada ?

2. Toitumisest siis nii palju, et ca kuu teen tühjendusi + laadimisi, et saavutada maksimaalne tulemus, peale seda hakkan jällegi toitumiskava järgi sööma ja rahulikult lihast juurde võtma..

Põhieesmärk nagu ikka siis suveks vormi saada, küsimus oleks selles, et kui kuivaks saada, peab sv madalal olema, kuid kui kombineerida need laadimispäevad 2 päeva näiteks täpselt jõusaali päevadele ja siis süüa ennast +kaloraazi, kas see kiirendab pigem seedimist, või aeglustab liialt rasvade põletamist

Kui mõnel targal on tõsisem huvi aidata, siis ma lisaks ka heameelega toitumise, on kellegil aega? ;)

Muudetud kasutaja LaizeN poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niisiis :

BAV : 1791.8

Kuna käin koolis ja olen suhteliselt aktiivne inimene ( tantsutunnid, näitlemine ), siis lisaksin sinna +200 st ca 2000, kui lisada treeningud, ma kipun arvama, et need on suhteliselt rasked ja võtavad palju energiat, tuleb kokku kuskil 2700, mis näitab ka ampser kalkulaator, siis tuhjenduspäevad peaksid koosnema kuskil 2200 Kcal ?

HOMMIKUSÖÖK

1. Kohv, valmis viljakohvijook, valmistatud 2,5%-sse piima, suhkruta 250 grammi Eemalda

2. Omlett singitäidisega (piim 2,5%, hapukoor), praetud õliga 200 grammi Eemalda

3. Sibul, roheline sibul 100 grammi Eemalda

4. Küüslauk 1 küüs Eemalda

5. Leib, Rukkipala 1 viil Eemalda

LÕUNASÖÖK

1. Kodujuust, 4,0% 200 grammi Eemalda

2. Värskekapsa-porgandisalat 200 grammi Eemalda

VAHEPALA

1. Broiler, nahata, kondita, kuumtöötlemata 200 grammi Eemalda

2. Brokkoli 100 grammi Eemalda

3. Kapsas, lillkapsas 100 grammi Eemalda

4. Porgand, koorega (0,92) 100 grammi Eemalda

5. Tee, taimetee, valmis jook, suhkruta 250 grammi Eemalda

ÕHTUSÖÖK

1. Piim, R 0,1% 500 grammi Eemalda

2. Banaan 1 tk Eemalda

3. Peale trennine shake 40g Pro American Whey'd

HILISÕHTUNE LISAPALA

1. Õli, kalamaksa 1 spl Eemalda

2. Kohupiim, R 0,1% 250 grammi Eemalda

Kokku tuleb kuskil 1900 Kcal, kuid see ampser vist paneb natuke huupi, nagu ma aru olen saanud ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Massi kasvatada ja samal ajal rasva põletada on suht raske kui mitte võimatu.

Lugesid korralikult ?

Ma rääkisin, et hetkel olen massi kava peal ning lähiajal hakkan tegema reljeefi, et siis praegune toitumine oleks tühjenduspäev, kui kellegile veel arusaamatuks jäi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Saada ikka oma probleem M.M. meilile, mitte siia. Seda reljeefi teemat on siin küllalt nämmutat. Reljeef tuleb siis, kui kehalt rasva põletad, mitte mingi kindla treenigmeetodiga.

ABSOLUTLI!!! JA VEEL PAAR OLULIST MÜÜTI VÕIKS PRONKSI VALADA JA VASTAV SAMMAS IGA JÕUSAALI UKSEKÕRVALE PÜSTI AJADA. Võib ka lihtsalt betoonist olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×