Jump to content
K-3-R-T

Pikkus

Recommended Posts

Tere, küsikas pikkuse kohta et kas see jõusaal võtab siis kasvu ka kinni olen kuulnud ühte ja teist juttu :D olen käinud umbes 1 aasta jõusaalis ja kui alustasin olin 159cm pikk ja olin 13 aastane ja 9 kuud :P ja nüüd olen 15 aastane ja 2 kuud kaalun umbes 62kg ja kasv 166 või umbes nii et see ju vähe ja paljud räägivad et asi on geenides mul vend on 193cm pikk :D ja ta on 18 ja 3 kuud...... aga mul pole veel sellist kasvu hüpet ka olnud aga oleks juba võinud ju et olen jalgpalli trennis ka käinud ja käin ikka veel aineid pole midagi kasutanud...lisaks veel et seda toitumist pole eriti jälginud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, küsikas pikkuse kohta et kas see jõusaal võtab siis kasvu ka kinni olen kuulnud ühte ja teist juttu :D olen käinud umbes 1 aasta jõusaalis ja kui alustasin olin 159cm pikk ja olin 13 aastane ja 9 kuud :D ja nüüd olen 15 aastane ja 2 kuud kaalun umbes 62kg ja kasv 166 või umbes nii et see ju vähe ja paljud räägivad et asi on geenides mul vend on 193cm pikk :P ja ta on 18 ja 3 kuud...... aga mul pole veel sellist kasvu hüpet ka olnud aga oleks juba võinud ju et olen jalgpalli trennis ka käinud ja käin ikka veel aineid pole midagi kasutanud...lisaks veel et seda toitumist pole eriti jälginud.

Aineid :P

Sa oled 15 alles ju, sul on aega kasvada küll ja küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kasv on ikka geenides kinni...

Klassivend oli kuni keskoolini u. 165. Siis keset 12-ndat klassi põrutas 185-ni välja. Üleüldse kasvatakse kuni 20-nda eluaasta kanti välja. Kui sa just metsikult ei hakka olümpiatõsteid tegema, nii et paarsada kilo pea kohal pidevalt, siis kahtlen, kas jõusaal sulle mingit mõju avaldab kasvu osas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Öeldakse et pudru paneb kasvama, niie söö siis seda :D

Eluaeg hommikuti putru söönd ja ei ütleks, et ma väga pikk olen:D 174cm ja seda juba oma 3-4 aastat:D

Ja hommikuti ma söön ikka kõhu täis mitte ei jätta poolikuks nagi mõned.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kasv on ikka geenides kinni...

Klassivend oli kuni keskoolini u. 165. Siis keset 12-ndat klassi põrutas 185-ni välja. Üleüldse kasvatakse kuni 20-nda eluaasta kanti välja. Kui sa just metsikult ei hakka olümpiatõsteid tegema, nii et paarsada kilo pea kohal pidevalt, siis kahtlen, kas jõusaal sulle mingit mõju avaldab kasvu osas.

tänud vastuse eest ;) aga kui geenides kas siis minu ja mu venna geenid võivad olla erinevad täiiesti siis exx

Muudetud kasutaja K-3-R-T poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tänud vastuse eest ;) aga kui geenides kas siis minu ja mu venna geenid võivad olla erinevad täiiesti siis exx

Vend on sinuga geneetiliselt kõige sarnasem inimene siin maailmas(Kui sul juhuslikult nüüd ühemunakaksikut ei ole).

Minu vend on näiteks minust 4-5 cmi pikem. Ja kui sinu vend on 193 pikk siis sa peaksid 183 ikka täis kasvama(Sest teie vahe ei tohiks üldjuhul üle 10cmi olla), et ära põe.

Et toitunime hakkaks kasvu pärsima pead sa ikka päris suures alatoitumises olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×