Jump to content
tsanm

tõmbasin selja ära

Recommended Posts

Niisiis tõmbasin täna jõusaalis raskusi tõstes selja ära ja valu on suht väljakannatamatu, hästi vaikselt saab liigutada, lamades tuikab natuke. Sooviks siis teada kas annaks midagi teha valu leevendamiseks, või peab lihtsalt rahulikult ootama, et ära läheks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõenäoliselt tuleb jõutõmbest loobuda mõneks kuuks nüüd.

Õppetunniks vast see, et edaspidi mõõdukamaid raskusi nüüd valid ja pöörad rohkem tähelepanu korrektsele tehnikale.

Jõutõmme üldse üks enamlevinud harjutusi millega end vigastatakse ma arvan, selle harjutusega alustajad võiksid teadmiseks võtta selle ohtlikku asjaolu, et tegu ohtlikuima harjutusega.

Oleneb mis seljaga juhtus. Võis äkki miskit sedalaadi juhtuda:

http://www.tiitilves.ee/lulisammas/index.html#bv000014

Tuleks lasta arstil uurida.

Valuvaigistavaid kreeme on olemas.

Kui arst pakub mõnda süsti, siis kindlasti mitte keelduda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Unusta see harjutus. Endal läks samuti ja polgi enam kunagi korralikult korda saanud. Tõmmet tehes küll otseselt valuta, kuid hommikuti on selg ikka kange. Pikemalt istudes jne. Nüüd muidugi ok, kuna pole seda harjutust enam aasta teinud. Parass nuss sellega. Kõigile sobigi see harjutus. Siiani kahetsen, et seda FUCKING harjutust kunagi üldse tegema hakkasin :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga mäletad siis, mis hetkel valu tekkis siis?

Kükis või milles?

kükis alaselg töötab muidugi, ja kui kangi alla jääd ebaõnenstunud sooritusena, siis võib vabalt end halvasti kõverasse lasta ja saabk isama efekti mis jõutõmbega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vabandust et vahele segan, aga mul on peale kükki ja jõutõmmet selgroog veidi valus. Ma pole muidu kunagi selga vigastanud, kuna algusest peale olen korralikku tehnikat kasutanud, aga kui raskused suuremaks lähevad tõmbab alaselja juures valuseks- lihasvalu see ei ole. Algul kükisoenduse ajal annab tunda, muidu tööseeriate ega jõutõmbe ajal tunda ei anna, aint puhkepauside vahel ja peale trenni. Teab keegi millest see tuleneb ja kas peaks muretsema?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle tundus endale nii, et kui vigastus on selline kergem, siis ega väiksemate raskuste juures ei annagi valu tunda, siis sooritus korralik ja valulik koht nagu niivõinaa eriti koormust/muljumist ei saa, et endal kunagi suurema raskusega alaselja paremas pooles nagu tõmbas jõutõmbes mingi asja valusaks, närvi või lihase seda ma ei tea mille, aga kui pärast mõne aja pärast testisin väikse raskusega jõutõmmed siis ega too koht valu ei andnudki, et ku siis too vigastatud asi lihtsalt ei töötanudki piisavalt väikse raskuse juures, ja v-b muud lihased võtsid koormuse enda peale, et siis see vlau ei avaldunudk iväikse raskuse juures, niipea aga kui taas suurema raskuse juurde tahtsi nseeriaga minne, siis tõmbes esimene kordus seerias jak ohe too koht valus ja seeria lõpetatud. Et pakun, et kui vigastus kergem, siis ta alles valulikuna avaldubki just pisiava suurema raskuse juures, väiksema raskuse juures nagu lihtsalt ei mõjutata eriti valulikku osa. Selline mõte oli mul endal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Niisiis tõmbasin täna jõusaalis raskusi tõstes selja ära ja valu on suht väljakannatamatu, hästi vaikselt saab liigutada, lamades tuikab natuke. Sooviks siis teada kas annaks midagi teha valu leevendamiseks, või peab lihtsalt rahulikult ootama, et ära läheks?

ega jh selga ära koorma üldse puhka ja hoia teist soojas

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×