Jump to content
haubits

Ajateenistus ja pulbrid

Recommended Posts

Varem sai nii ära, kui verd tilgutada uriini proovi, aga see ilmseelt enam ei toimi nii hästi, kui just ei leitagi hiljem neerudest midagi.

Ja ka võimalus on, et enda asemel saadad kellegi teise(kes näiteks lampjalg) arstide ülevaatusele(esmalt terviselehe pead ise enda dokumendiga võtma).

Ja kui mõni tore arst on nõus kirjutama tõendi,et Sul on astma siis samuti pole pikemat jutuajamist seal.

Ning tööpärast võib ka pikendust saada, kui tööandja ise nendele kirja saadab, et oled hädavajalik töötaja.

Praegu üldiselt peaks järjekorrad olema, et kui Sind isegi kirja pannakse siis minek 2-3 aasta pärast(vist)...

Aa no aitäh info eest.Suvel oli komisarjaat ja 2010 oktoober peaksin nagu minema sinna.Siis peab perearsti vahetama sest vaevalt mu perearst on nõus siukest paberit mulle andma.Aga no eks raha eest peaks selle paberi ka saama:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Saab ikka võtta. Kohe esimesel päeval võtad kaasa. Muidugi külastuspäeval saab ka lasta tuua. Toidulisandid on lubatud. Ühel rühmakaaslasel oli kapis pulbreid rohkem kui sõdurivarustust.

Vastan, et ei saa ikka võtta!! Ära tekita noortes meestes nii palju lootust. Kõik oleneb, kuhu teenima satutakse ja kuidas konkreetses kohas olukord on. Rääkisin paari sõbraga, kes hetkel teenivad ja neil kapis ei lastud hoida - andsid rühmavanema kätte ja pärast noorteaega said kasutama hakata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vastan, et ei saa ikka võtta!! Ära tekita noortes meestes nii palju lootust. Kõik oleneb, kuhu teenima satutakse ja kuidas konkreetses kohas olukord on. Rääkisin paari sõbraga, kes hetkel teenivad ja neil kapis ei lastud hoida - andsid rühmavanema kätte ja pärast noorteaega said kasutama hakata.

Siiis olid ikka eriti sõgedad rühmavanemad:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aa no aitäh info eest.Suvel oli komisarjaat ja 2010 oktoober peaksin nagu minema sinna.Siis peab perearsti vahetama sest vaevalt mu perearst on nõus siukest paberit mulle andma.Aga no eks raha eest peaks selle paberi ka saama:D

Mul oli ka sarnane teema, pidin see aasta minema. Mul selg korralikult defektne, et kui mõni arst oleks vaevunud kirjutama ,et ei tohi minna siis oleks nõnda ära saanud, aga paraku kõik arstid ütlesid et küll nad kohapeal asjast aru saavad - kohapeal neil jumala savi. Lõpuks sain psühhiaatri-psühholoogiga ära(juba 2 kuu pärast pidi minek olema), läksin tegin isiksuse testi, ca 500 kirjalikku küsimust, ning tuli välja et isiksuse omaduste poolest eriti ei sobi sõjaväkke(diagnoosid: ülemõtleja, kehv kohanemisvõime jne...)

Muidu see isiksuse test üldse selline kahtlase väärtusega, annab ikka 500+ küsimusele asjalikult vastata. Ma peale 200 küsimust juba hakkasin suuht umbes lahmima ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mäletan, et ükskord komissarjaadis olles sai üks tüüp psühhiaatrilt aasta pikendust seetõttu, et käed värisesid... ise ta ei pannud tähelegi aga arst märkas ;)

Aga jah, enam ei pidavat selline hullu mängimine aitama, et küsimuse peale, kus elad - ronid laua otsa ja ütled "Siit ei paista!!" ;)

Muudetud kasutaja emmimees poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mäletan, et ükskord komissarjaadis olles sai üks tüüp psühhiaatrilt aasta pikendust seetõttu, et käed värisesid... ise ta ei pannud tähelegi aga arst märkas ;)

Aga jah, enam ei pidavat selline hullu mängimine aitama, et küsimuse peale, kus elad - ronid laua otsa ja ütled "Siit ei paista!!" ;)

Aitab küll ,aga siis saadetakse sõjaväe asemel paldiski maanteele:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ühe kahest mittesobiva usu märkimisel pidavat ka lahti saama, aga seda ei tea mis usk see on, kuid sellega pidavat ka jama olema, saadavad ka vist psühhiaatri juurde su.

Selleks peab ikka sealt "ebasobivast usust" tõend ka olema, et sa sinna kuulud. Ja päris vabaks sellega ei saa, vaid lähed alternatiivsele teenistusele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa aru, miks on vaja vaeva näha ajateenistusest ärasaamisega. Enam madalamale ei saa langeda, kui lolli mängimine ja enda häbistamine teiste ees. San aru näiteks noortest isadest, kes tõesti ei peaks minema, aga kõik teised peaks siiski minema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pole küll asjadega väga kursis, aga kas see nö. hullu mängimine tulevikus endale probleeme ei tekita ? Või seda ei märgita kusagile üles ?

Ei tohiks midagi olla, kaisteväe sisesed andmed, mida kuskile lekitada ei tohi - nii öeldi mulle.

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Selle muudatusega hoitakse ajateenijate toiduraha kokku keskmiselt 450 000 krooni aastas."

Samal kanditakse samba ehitamisega peaaegu 200 000 000 krooni ja nimetatakse seda veel "igati vajalikuks kulutuseks" :P "¤"¤#¤¤#¤&(&&%¤¤# :)

Kokkuhoid missugune ju :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
http://www.postimees.ee/?id=205714

Vot siis, ei saa kerge olema pikkadel kehaehitajatel.

Ma pole nõus.

Topeltports nägi välja selline, et "pikkpoiss" võttis vahest juurde ühe magustoidu. Kuhu ülejäänud raha läheb - ei tea.

Vähemalt meil küll keegi nälga ei jäänud :P , pigem oli raskusi portsionitest jagu saamisega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×