Jump to content
haubits

Ajateenistus ja pulbrid

Recommended Posts

Käituge saalis ka korralikult,trenni l6petate ja midagi sassis on siis on paha paha :D

Meil jäeti mõni asi lohakile ja SP (sõjaväepolitsei) jättis oma tühjad veepudelid saali,siis võeti meil saali külastus võimalus nädalaks ära.

Aga jah päris PR0-d vanad seal et ei lase sõduritel trenni teha...oleks võinud midagi muud karistuseks leiutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga jah päris PR0-d vanad seal et ei lase sõduritel trenni teha...oleks võinud midagi muud karistuseks leiutada.

Isegi keelasin ühel sõduril nädal aega jõuka külastamise pluss koristas tema seda iga õhtu. Kuna tema oli viimane, kes eelmine päev saali kasutas ja jättis raskused kangidele ja aken oli lahti. Igatahes Sidepataljonis saate iga päev jõukasse pmst, kui mingi jamaga hakkama ei saa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas keegi peale valgu ja süsikate näiteks vitamiine, beta-alaniini, kreatiini, tauriini, BCAA-d, arginiini jne on ka kaasa võtnud? Ei tea kas nii palju kraami lubatakse kaasa võtta? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina läksin sügisel Vahipatti , mul oli 2.3 kg purk massilisa kaasas , vaadati ja küsiti küll ,et mis sellega peale hakkan .

6htusöök oli suhteliselt hilja mingi 18.40 vist ... ca 19.15 sai jõusaali ja natuke üle tunni jäi treenimiseks aega .

Paljud räägivad ,et SBK on niigi väsitav ja õpe intensiivne ,et ei jõuagi trenni teha .Minuarust oli küll mõttetu passimine

ja tegevusetus päevad läbi . Jõusaalis käisin nädalas 3-4 x vähemalt :P. (3 kuud olin Vahis ) . Nüüd olen 3 kuud olnud

Scoutspatis ajateenija , siin on palju pädevam väljaõpe ,aga kui õhtul jõusaali ei lähe , siis on energiat niipalju üle ,et uni ei taha kohe kuidagi kell 10 tulla .

Ei Vahis ega Scoutsis vaadanud keegi meie kappi ega kontrollinud mis toidu tagavara meil kapis on .

Jõudu!

56 päeva ajateenistuse lõpuni :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina läksin sügisel Vahipatti , mul oli 2.3 kg purk massilisa kaasas , vaadati ja küsiti küll ,et mis sellega peale hakkan .

6htusöök oli suhteliselt hilja mingi 18.40 vist ... ca 19.15 sai jõusaali ja natuke üle tunni jäi treenimiseks aega .

Paljud räägivad ,et SBK on niigi väsitav ja õpe intensiivne ,et ei jõuagi trenni teha .Minuarust oli küll mõttetu passimine

ja tegevusetus päevad läbi . Jõusaalis käisin nädalas 3-4 x vähemalt :P. (3 kuud olin Vahis ) . Nüüd olen 3 kuud olnud

Scoutspatis ajateenija , siin on palju pädevam väljaõpe ,aga kui õhtul jõusaali ei lähe , siis on energiat niipalju üle ,et uni ei taha kohe kuidagi kell 10 tulla .

Ei Vahis ega Scoutsis vaadanud keegi meie kappi ega kontrollinud mis toidu tagavara meil kapis on .

Jõudu!

56 päeva ajateenistuse lõpuni :huh:

Mis sul kaal teinud on ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas Sidepataljonis on võimalik ka noorteajal trenni teha ning pulbreid ja tablette sisse vedada...?

Sidepataljonis on teenima minnes tehakse Su asjadele kontroll ja vaadatakse üle kõik, mida kaasa võtad. Valku ja vitamiine ei keela Sul keegi kaasa võtta. Kui pole originaalpakendis, on võimalus, et kontrolli ajal korjatakse ära (samas ei pruugi), aga pärast saad tagasi.

Kindlasti ei tasu kaasa võtta valuvaigisteid ja retseptiravimeid, mille tarvitamiseks pole alust/vajadust - need korjatakse küll ära.

Jõusaal on patis tegelikult täitsa normaalne, kus annab kõik lihasgrupid korralikult läbi teha. Samas - vaba aeg noortel (SBK ajal) ja jõusaali külastamine - vot seda ei oska kommenteerida, sest ei tegele ajateenijatega. Kindlasti on siin endisi (ja praegusi) Sidepataljoni ajateenijaid, kes teavad asja paremini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meie saime Sidepataljonis sbk ajal vahel käia küll (2008). Praegu on see asi seal kõvasti leebemaks tehtud. Käitu korralikult, siis ei keela jaoülemad sul jõusaali.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis kaalust alates seda topeltportsu saama hakkab?

See pidavat müüt olema, et üle 190 cm pikad või üle 100 kilo rasked isikud saavad topeltportsu. Aga samas mäletan ka mingit juttu, et saavad lihtsalt ühe lisa magustoidu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meil oli igatahes nii, et alates 190 cm-st sai nö "topeltportsu", mis kujutas endas lõunasöögil prae juures siis kas topelt kartulit või liha. Mõlemat korraga topelt ei saanud. Hommiku- ja õhtusöök oli kõigil üks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tervist!

küsimus sidepatist.

3x päevas soe söök ( saia, leiba ei söö )

2x päevas valgusheik ( hommikul munchin pähkleid(kooritud hiina maapähklid) peale, õhtul peale trenni dextroosiga)

kreatiin tuleb ka varsti menüüsse.

mingi L-glutamiin määriti ka pähe aga seda ma hakkan kevade poole õgima, kui rasva% madalaks teen.

trenni teeb korralikult ja vahepeal joon veel palju teed.

mis on selle skeemi pros/cons ? hea skeem?

kommentaare palun!

hetke andmed: 177cm, 73kg, NATO test ~245

,aitäh

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui juba ajateenistusest jutt,siis küsiks küsimuse,et kuidas oleks võimalik pikendust saada sõjaväest(mõni hea põhjus).

Mul aasta pärast minek aga oleks vaja pikendust saada veel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui juba ajateenistusest jutt,siis küsiks küsimuse,et kuidas oleks võimalik pikendust saada sõjaväest(mõni hea põhjus).

Mul aasta pärast minek aga oleks vaja pikendust saada veel.

mida varem, seda parem.

ülikooli sisse astudes saab 3 aastat pikendust.

aga üldiselt tundub, et vägisi praegu eriti ei võetagi, vabatahtlike on hästi palju. (masu aeg noh, saab riigi-leivale)

keegi saab minu eelmist posti kommenteerida?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tervist!

küsimus sidepatist.

3x päevas soe söök ( saia, leiba ei söö )

2x päevas valgusheik ( hommikul munchin pähkleid(kooritud hiina maapähklid) peale, õhtul peale trenni dextroosiga)

kreatiin tuleb ka varsti menüüsse.

mingi L-glutamiin määriti ka pähe aga seda ma hakkan kevade poole õgima, kui rasva% madalaks teen.

trenni teeb korralikult ja vahepeal joon veel palju teed.

mis on selle skeemi pros/cons ? hea skeem?

kommentaare palun!

hetke andmed: 177cm, 73kg, NATO test ~245

,aitäh

Usun, et sellega saad massi kindlasti juurde, kuna ajateenistuses toidud koosnevad suures osas süsivesikutest. Ise võtsin ajateenistusega juurde 15 kilo, hetkel olen vähemalt 5 kilo alla võtnud. Usun, et sellest dieeditsüklist, mis sul plaanis on ei tule midagi välja. Kui ma nüüd õigesti aru sain, et see sul ajateenistuse ajal plaanis on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mida varem, seda parem.

ülikooli sisse astudes saab 3 aastat pikendust.

aga üldiselt tundub, et vägisi praegu eriti ei võetagi, vabatahtlike on hästi palju. (masu aeg noh, saab riigi-leivale)

keegi saab minu eelmist posti kommenteerida?

ülikooli pole plaanis minna kahjuks:D

Töö pärast oleks vaja saada pikendust aasta-paar.(Antakse pikendust?)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Usun, et sellega saad massi kindlasti juurde, kuna ajateenistuses toidud koosnevad suures osas süsivesikutest. Ise võtsin ajateenistusega juurde 15 kilo, hetkel olen vähemalt 5 kilo alla võtnud. Usun, et sellest dieeditsüklist, mis sul plaanis on ei tule midagi välja. Kui ma nüüd õigesti aru sain, et see sul ajateenistuse ajal plaanis on.

Millest see 15kg koosnes?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millest see 15kg koosnes?

Seletan natuke lahti oma olukorda. Alguses olin Tapal, algas NAK - esialgu üldine osa, seejärel läks erialade valikus. Valisin meditsiini ja sellega seoses saadeti 2 kuuks Tallinnasse Vahipatti. Territoorium väike, aeroobsega ei tegelenud ning tegin jõudu 3-4 korda nädalas. Hea jõusaal on seal. Muul ajal sõin ja päevad läbi istusime klassis:)

Lihast tuli kindlasti juurde, raske öelda, mis koguses võrreldes rasvaga. Aga olen rahul, käed on suuremad ja ise olen tugevam ning suurem. Korvpallis tuleb väga kasuks. Praegu enam sellise nö. kulturisimi trenniga ei tegele - pigem ÜKE ja plahvatuse arendamisele suunatud. Kui natuke oma ego upitada, siis füüsise poole pealt suuremale osale meie meistriliiga korvpalluritest kindlasti alla ei jää.

edit: mainiks veel seda, et kaal oli 100kg tipu ajal, umbes pool aastat tagasi veel, kui sealt ära tulin. Hetkel näitab pikemat aega alla 95...NATO testis kahjuks 300 ära ei tulnud, 296 jäi parimaks - pikem jutt, miks ära ei tulnud:)

Muudetud kasutaja _T_ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ülikooli pole plaanis minna kahjuks:D

Töö pärast oleks vaja saada pikendust aasta-paar.(Antakse pikendust?)

töö pärast ei saa mingit pikendust.

küll aga saad tööandja jaoks mingi tokumendi, mis kohustab teda sind aasta pärast samale töökohale tagasi võtma vms.

arstlikus kom.'is võib ka jopata muidugi..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina läksin sügisel Vahipatti , mul oli 2.3 kg purk massilisa kaasas , vaadati ja küsiti küll ,et mis sellega peale hakkan .

6htusöök oli suhteliselt hilja mingi 18.40 vist ... ca 19.15 sai jõusaali ja natuke üle tunni jäi treenimiseks aega .

Paljud räägivad ,et SBK on niigi väsitav ja õpe intensiivne ,et ei jõuagi trenni teha .Minuarust oli küll mõttetu passimine

ja tegevusetus päevad läbi . Jõusaalis käisin nädalas 3-4 x vähemalt ;). (3 kuud olin Vahis ) . Nüüd olen 3 kuud olnud

Scoutspatis ajateenija , siin on palju pädevam väljaõpe ,aga kui õhtul jõusaali ei lähe , siis on energiat niipalju üle ,et uni ei taha kohe kuidagi kell 10 tulla .

Ei Vahis ega Scoutsis vaadanud keegi meie kappi ega kontrollinud mis toidu tagavara meil kapis on .

Jõudu!

56 päeva ajateenistuse lõpuni ;)

Nojah, Vahipatt ju - mis ma öelda oskan, loomulikult ju lebohundid, sama kupi, tapa ja side kohta. Proovige Viru Jalaväge, te ei taha peale õhtust trenni jõusaali nähagi, ja nagunii selle "vabaaja" passid koridoris kätekõverdusi tegemas niiet jah. SBK ajal kaotasin 5kg, kuigi olin juba piisavalt vormis ja tsiviilis harrastasin aktiivselt ujumis treeninguid auras. Kaalu kaotamine on paratamatu kuna sellist mõttetuid pikki vastupidavus trenne teeb ainult, mitte jõu arendamist.

Särkide värkide kasutamine sellise trenni puhul ei ole just eriti otstarbekas, kuna see ei töötaks ja lihasmassi ei kasvaks juurde proportsinaalses koguses(meil üks kutt sõi seda SBK algusest lõpuni, 3 ei mingit muutust ja kõik tegid võrdväärselt trenni), ise kaotasin küll kilosi kuid lihased suurenesid parajalt. Peale SBK'd mine jõukasse kui saate ja lihtsalt esimesed 3 sööge veidi vähem kõigil nendel 3 söögi korral mis päevas saate..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui juba ajateenistusest jutt,siis küsiks küsimuse,et kuidas oleks võimalik pikendust saada sõjaväest(mõni hea põhjus).

Mul aasta pärast minek aga oleks vaja pikendust saada veel.

Varem sai nii ära, kui verd tilgutada uriini proovi, aga see ilmseelt enam ei toimi nii hästi, kui just ei leitagi hiljem neerudest midagi.

Ja ka võimalus on, et enda asemel saadad kellegi teise(kes näiteks lampjalg) arstide ülevaatusele(esmalt terviselehe pead ise enda dokumendiga võtma).

Ja kui mõni tore arst on nõus kirjutama tõendi,et Sul on astma siis samuti pole pikemat jutuajamist seal.

Ning tööpärast võib ka pikendust saada, kui tööandja ise nendele kirja saadab, et oled hädavajalik töötaja.

Praegu üldiselt peaks järjekorrad olema, et kui Sind isegi kirja pannakse siis minek 2-3 aasta pärast(vist)...

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×