Jump to content
scott89

Kombo?

Recommended Posts

tervist!

Oleks natuke abi vaja.

mul on hera80 dextro ja kreatiin

selle kombinatsiooniga on tulemused kindlasti head kuid mis ajal ja mida võtta?

ehk dextrot ja kreatiini enne trenni sealt tulenebki küsimus mitu minutit enne ja kui ma tahan massi kasvatada siis kas siis on kasulik võtta ka valku juurde enne trenni? jne..

paluks teie teooriat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tervist!

Oleks natuke abi vaja.

mul on hera80 dextro ja kreatiin

selle kombinatsiooniga on tulemused kindlasti head kuid mis ajal ja mida võtta?

ehk dextrot ja kreatiini enne trenni sealt tulenebki küsimus mitu minutit enne ja kui ma tahan massi kasvatada siis kas siis on kasulik võtta ka valku juurde enne trenni? jne..

paluks teie teooriat.

Või siis ma teen laadimisprotsessi??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere, laadimisega pole kiiret (saan aru, et oled veel algaja). Koheselt peale trenni joo sheik. See võiks olla: süsikad ja valk 1:1 (on ka legend, et 1 osa valku ja 2 osa süsikaid), ning teelusikas (umb. 5g) kreatiini. Trennivabadel päevadel katsu tavatoiduga läbi ajada.

Ahjaa... kui kodus teed sheigi valmis ja võtad trenni kaasa, siis lisa kreatiin viimasena, 10 min enne sheigi joomist. Kreatiinil pidi olema see "omadus", et vedelikus kaua olla ei tohiks, kaotab oma mõtte.

*Jututs võib vigu olla, seega palun mitte puhta kullana võtta.

Edu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, laadimisega pole kiiret (saan aru, et oled veel algaja). Koheselt peale trenni joo sheik. See võiks olla: süsikad ja valk 1:1 (on ka legend, et 1 osa valku ja 2 osa süsikaid), ning teelusikas (umb. 5g) kreatiini. Trennivabadel päevadel katsu tavatoiduga läbi ajada.

Ahjaa... kui kodus teed sheigi valmis ja võtad trenni kaasa, siis lisa kreatiin viimasena, 10 min enne sheigi joomist. Kreatiinil pidi olema see "omadus", et vedelikus kaua olla ei tohiks, kaotab oma mõtte.

*Jututs võib vigu olla, seega palun mitte puhta kullana võtta.

Edu.

Aitäh vastuse eest!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aitäh vastuse eest!!

Aga kui sa tahad laadida kreatiini, siis tuleb esimese 5-7 päeva jooksul 4x 5g kreatiini võtta. Soovitavalt koos 30g dextroga.

Alalhoidmiseks tuleb 2-3 nädalat võtta 2 x päevas 5g kreatiini koos dextroga. Kui sa otsustad laadimise kasuks, siis tee ikkagi pärast trenni valgu ja süsikate sheik, suhtega 1:2, mis aitab organismil taastuda ja lihastel areneda.

Muudetud kasutaja whitesox poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kui sa tahad laadida kreatiini, siis tuleb esimese 5-7 päeva jooksul 4x 5g kreatiini võtta. Soovitavalt koos 30g dextroga.

Alalhoidmiseks tuleb 2-3 nädalat võtta 2 x päevas 5g kreatiini koos dextroga. Kui sa otsustad laadimise kasuks, siis tee ikkagi pärast trenni valgu ja süsikate sheik, suhtega 1:2, mis aitab organismil taastuda ja lihastel areneda.

Vot :P juba läheb:D

aga kui ma tahan massi tõsta siis peab ju enne trenni ja pärast trenni valku võtma..aga mis siis dextroga saab?ikka sama et peale trenni?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kui sa tahad laadida kreatiini, siis tuleb esimese 5-7 päeva jooksul 4x 5g kreatiini võtta. Soovitavalt koos 30g dextroga.

Alalhoidmiseks tuleb 2-3 nädalat võtta 2 x päevas 5g kreatiini koos dextroga. Kui sa otsustad laadimise kasuks, siis tee ikkagi pärast trenni valgu ja süsikate sheik, suhtega 1:2, mis aitab organismil taastuda ja lihastel areneda.

Täiendaks seda juttu järgmiselt.

Trennivabal päeval ei ole vaja 10g kreatiini võtta. Võta kohe hommikul 5g koos 50g(100ml) dextroga. Kui tahad massi kasvatada, siis soovitan osta juurde veel Malto6`te.

Trennipäeval teeksin nii: hommikul 5g(kuhjaga teelusikatäis) kreatiini koos 50g(100ml) dextroga, umbes tund enne trenni 35g(100ml) herat koos 50g(100ml) malto6`ga, pärast trenni 35g herat, 50g dextrot ja 50 maltot (kõigi ainete milliliitrid vastavad antud grammidele, katsetasin väga täpse kaaluga).

Loomulikult pane tavasöögikorrad ka korralikult paika, söö vähemalt iga kolme tunni tagant.

Kui treening on ka paigas, siis tahad või mitte, lihas lihtsalt hakkab kasvma! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vot :P juba läheb:D

aga kui ma tahan massi tõsta siis peab ju enne trenni ja pärast trenni valku võtma..aga mis siis dextroga saab?ikka sama et peale trenni?

Et massi tõsta pead sa looma moodi sööma kõigepealt :lol: . Kui plaanis on laadida, siis võta kreatiini nii nagu soovitasin ehk neli korda päevas ja kõige mõistlikum oleks üks nendest kordadest võtta pärast trenni koos valgu ja süsikate sheigiga, sest sheigis on vajalikud süsikad olemas, et kreatiini paremini omastada. Enne trenni pole tarvis valgusheiki teha, võta parem pärast treeningut, sest siis valgu ja süsikate sheik taastab ja lihastel on mille arvelt kasvada. Soovitan osta ka maltodekstriini, et teha sheik, kus oleks 30g vadakuvalku, 30g maltodekstriini ehk aeglasi süsivesikuid ja 30g glükoosi(dextro) ehk kiireid süsivesikuid. Aga ei pea muidugi :lol: .

Muudetud kasutaja whitesox poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Trennipäeval teeksin nii: hommikul 5g(kuhjaga teelusikatäis) kreatiini koos 50g(100ml) dextroga, umbes tund enne trenni 35g(100ml) herat koos 50g(100ml) malto6`ga, pärast trenni 35g herat, 50g dextrot ja 50 maltot.

Ma sooviks paari asja teada :P . Kas liiga palju süsikaid ei saa? Kui võtta tund enne trenni 35g valku ja pärast trenni 35g valku, kas keha ikka omastab korraga nii palju? :lol: Äkki on selline tarbimine lihtsalt valgu raiskamine.

Muudetud kasutaja whitesox poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et massi tõsta pead sa looma moodi sööma kõigepealt :P . Kui plaanis on laadida, siis võta kreatiini nii nagu soovitasin ehk neli korda päevas ja kõige mõistlikum oleks üks nendest kordadest võtta pärast trenni koos valgu ja süsikate sheigiga, sest sheigis on vajalikud süsikad olemas, et kreatiini paremini omastada. Enne trenni pole tarvis valgusheiki teha, võta parem pärast treeningut, sest siis valgu ja süsikate sheik taastab ja lihastel on mille arvelt kasvada. Soovitan osta ka maltodekstriini, et teha sheik, kus oleks 30g vadakuvalku, 30g maltodekstriini ehk aeglasi süsivesikuid ja 30g glükoosi(dextro) ehk kiireid süsivesikuid. Aga ei pea muidugi :lol: .

Miks ütled, et enne trenni pole vaja? Ega tühja kõhuga trenni ju ei lähe.

Kui sheiki ei võta, siis pead kindlasti valke ja pika ahelaga süsivesikuid enne trenni sööma. Muidu ei jõua trennis midagi teha. Mis kasu siis peale trenni kõvast valgu-süsivesikute pommist on, kui trennis midagi liigutadagi ei jõudnud?!?!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks ütled, et enne trenni pole vaja? Ega tühja kõhuga trenni ju ei lähe.

Kui sheiki ei võta, siis pead kindlasti valke ja pika ahelaga süsivesikuid enne trenni sööma. Muidu ei jõua trennis midagi teha. Mis kasu siis peale trenni kõvast valgu-süsivesikute pommist on, kui trennis midagi liigutadagi ei jõudnud?!?!

Noo ma sööks enne trenni umbes tund või nii korraliku ja täisväärtusliku eine. Ainult jookide peal ka ei maksa elada ju :P .

Muudetud kasutaja whitesox poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma sooviks paari asja teada :P . Kas liiga palju süsikaid ei saa? Kui võtta tund enne trenni 35g valku ja pärast trenni 35g valku, kas keha ikka omastab korraga nii palju? :lol: Äkki on selline tarbimine lihtsalt valgu raiskamine.

Eesmärk on massi juurde võtta, sellepärast nii palju süsivesikuid.

35. grammis Hera`s on 26,6g valku(vaata tootekirjeldust). Kui võtta tund enne trenni 26,6g valku ja siis tunni pärast teha umbes kaks tundi trenni, siis saab valgukordade vaheks kolm tundi. Iga kolme tunni tagant tarvitada 26,6g valku pole kindlasti palju. Näiteks mina oma 100kg juures, kasutan u 40g valku.

Nagu vanasõnagi ütleb: "Pigem rohkem, kui vähem!" :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noo ma sööks enne trenni umbes tund või nii korraliku ja täisväärtusliku eine. Ainult jookide peal ka ei maksa elada ju :lol: .

Kui on võimalik korralikult süüa, siis tasub loomulikult eelistada seda!

Algajale on vaja ikka kõik ilusti lahti seletada, äkki saab aru, et enne trenni pole vaja üldse süüa...:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui on võimalik korralikult süüa, siis tasub loomulikult eelistada seda!

Algajale on vaja ikka kõik ilusti lahti seletada, äkki saab aru, et enne trenni pole vaja üldse süüa...:P

Nojah, midagi peab ise ka ikka teadma. Aga igaksjuhuks võib ikka üle korrata. Samas algajad on väga maiad sheikide peale, sellepärast tuleb tavalist toitu ka propageerida :lol: .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui maksimaalselt trenni teed, siis pole raiskamine, muidu aga küll.

Ohohh.. :P ma ei lootnudki nii palju vastuseid saada ja tarku kah veel:D süüa ma nüüd oskan ehk kõik kavad ja ajad on paigas..lihtsalt et oligi sihuke küsimus kuidas neid uusi tooteid kasutada :P kuigi nagu ma aru saan ,et trenni teha on vaja kindlasti palju süsikuid et energiat oleks ja kindlalt on vja valku kah..aga muidugi ka söömine..mida ma enne trenni kunagi enam ei tee,sest peale seda lolli viga ei suutnud ma trennis midagi suht teha :P

Aga pms. ma sain oma vastused kätte :D Suured tänud teile!!

Kui midagi on lisada siis kuulan huviga!! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täiendaks seda juttu järgmiselt.

Trennivabal päeval ei ole vaja 10g kreatiini võtta. Võta kohe hommikul 5g koos 50g(100ml) dextroga. Kui tahad massi kasvatada, siis soovitan osta juurde veel Malto6`te.

Trennipäeval teeksin nii: hommikul 5g(kuhjaga teelusikatäis) kreatiini koos 50g(100ml) dextroga, umbes tund enne trenni 35g(100ml) herat koos 50g(100ml) malto6`ga, pärast trenni 35g herat, 50g dextrot ja 50 maltot (kõigi ainete milliliitrid vastavad antud grammidele, katsetasin väga täpse kaaluga).

Loomulikult pane tavasöögikorrad ka korralikult paika, söö vähemalt iga kolme tunni tagant.

Kui treening on ka paigas, siis tahad või mitte, lihas lihtsalt hakkab kasvma! :blink:

see oli sulle..et siis kõike võtad 100 ml? st.35g.herat=100ml? 50g dextrot=100ml? ja 50g.malto6=100ml?

või sain asjast valesti aru?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×