Jump to content
Matukah

kuidas saate süüa

Recommended Posts

Just täna sõin kohupiima. Maitsestamata kohupiima sisse läks hapukoor, hakitud mugulsibul, praetud šampinjonid ja maitseks värsket tilli ning soola.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina samuti ning see on tõsiselt kurvaks teinud. :P seda endist farmi kohupiimakreemi 220grammist oli nii mugav kaasas kanda ning sealt sai 1 portsuga ~30g valku ilusti kätte. Kahju tõesti, et uuel valku poole vähem.. Peab mingi uue lahenduse välja mõtlema.

Meil on siin poelettidel küll vana ka alles, ise ostan ka seda, super-maitsev. Kui teemaalgataja küsis, et kuidas te saate kohupiima süüa, siis mina ei saa aru, kuidas te suudate valgujooke juua- need on tõelised rõvedused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Meil on siin poelettidel küll vana ka alles, ise ostan ka seda, super-maitsev. Kui teemaalgataja küsis, et kuidas te saate kohupiima süüa, siis mina ei saa aru, kuidas te suudate valgujooke juua- need on tõelised rõvedused.

Mees, sa oled paljustki ima jäänud! Valgulisandite maailm on suur ja lai, ning maitsed on ka seinast-seina.

Ma kardan et sul ei ole lihtsalt suurt vedanud nende degusteerimise või ostuga - mõni on ikka kohe väga hea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see rosinatega teema on jah hea, isegi ei pia midagi juure lisama. aastaid tagasi sai aga niimoodi söödud, et pool kilo kohupiima ja pool liitrit maasikamoosi sai ära miksitud ja siis alles maitses hea

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ka maitsestamata lahjat kohupiima söönud, kokku võibolla mõnikümmend pakki. Niisama ei tahtnud tõesti hästi alla minna, võtsin vett kõrvale. Midagi sellist siis, et lusikatäis kohupiima ja väike lonks vett peale. :P Enam ammu sellise "vägistamisega" ei tegele. :lol: Vahel läheb rosinatega kohupiim, muidu ok, aga natuke liiga magus minu jaoks. Ei ole veel proovinud, aga selles mõttes võibolla tõesti oleks parem osta maitsestamata kujul ja siis ise midagi juurde lisada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×