Jump to content
Madz

Kaido Leesmann Kava kohta.

Recommended Posts

Ma kunagi küsisin teilt surumiskava ja olen selle 2 korda läbi teinud, ma lugesin sealt veel vigade kohta, et miks jõudu juurde ei tule ja kirjutasite seal, et tegite 2 tsükklit järjest. Kas siis peale tsükklit tuleb uus korduste ja seeriate arv paika panna?

Oleks tänulik vastuse eest, sest järgmine nädal hakkab mul viimane osa sellest kavast. Esmamulje kava kohta on üpris hea, algul mõtlesin, et jõudu ei tule üldse juurde, kuid kui juba lõpupoole hakkasin minema, oli 10 kg jõudu otsas ja kükiga samamoodi. Mul üks küsimus veel, et kui ma nt tõmban jõutõmmet maksimum 110, siis kas 110-st 80 % tuleb võtta ja korduseid teha sellega, kas sellega selga võib vigastada isegi kui sirge seljaga tõmmata. Kas tuleb vöö ka osta, olen märganud et need vööd on nii suured, et ei mahuks mulle selgagi, sest ma kõhnemat tüüpi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaks jõutsüklit järjest oli viga, aga tahe tulemust kasvatada oli nii suur.

Peale tsüklit tuleb uus algnumber paika panna. Kordused ja seeriad jäävad samaks.

Igal juhul kasutaksin tõmbel ja kükis vööd (on olemas ka väiksemaid, naisedki kannavad seda).

Tõmbe puhul jälgi kindalt tehnikat . Pole mõtet teha seeriaid kõvera seljaga. Vigastuste oht on alati, mida puhtamalt teed, seda vähem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaks jõutsüklit järjest oli viga, aga tahe tulemust kasvatada oli nii suur.

Peale tsüklit tuleb uus algnumber paika panna. Kordused ja seeriad jäävad samaks.

Igal juhul kasutaksin tõmbel ja kükis vööd (on olemas ka väiksemaid, naisedki kannavad seda).

Tõmbe puhul jälgi kindalt tehnikat . Pole mõtet teha seeriaid kõvera seljaga. Vigastuste oht on alati, mida puhtamalt teed, seda vähem.

Et viga oli selles, et see algnumber jäi samaks kui järgmist tsükklit hakkasid tegema, nt kui ma eelmise tsükkli alguses surusin 60 ära, ja seeriaid tegin 50-ga nüüd läks 70 ülesse ja peaks nüüd tegema seeriaid 56-ga. Sa tegid samamoodi umbes et nagu et ma nüüd hakkaks uut tsükklit alustama sama 50 kg seeriatega?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõigepealt ma oleksin 60 kilo juures võtnud tööraskuseks 47,5. 70 puhul oleks in võtnud 55 kilo. Ümardada tuleb alati väiksema raskuse poole.

Minu viga oli see, et ma tegin kaks jõutsüklit järjest (nädala puhkasin vahepeal). Keha vajab arenguks ka teistsugust koormust, kui jõutsükkel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sooviks ka 3päevast kava,kõik kavad tööriistade alt ära tehtud juba,mõned isegi mitu korda

kizer32@hot.ee

Ette tänades

Muudetud kasutaja PaKaalu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×