Jump to content
Kaevur

Rinnakorvi ribid

Recommended Posts

Tere, olen täitsa algaja ja sooviks abi üheasjaga - nimelt mul on nii, et mul on ilusti näha rinnakorvi ribisid ja seda on endal päris kole vaadata, ning samuti on hästi näha konti mul sealt õlgade pealt võinoh siin kaelakõrval. Ribisid niihullult näha ei ole nagu näljutatud koeral aga ikka on näha, ning tekibki küsimus kuidas neid ära saada noh massipeale sinna saada? Lihtsalt söömine ei aita ju, noh jõusaalis käin 3x nädalas aga kui söön koguaeg ja jõusaalis ilusti käin kas siis kaovad nagu peitu ära need lõpuks?

Jah, ma olen loll ja algaja nii, et ärge karjuma hakake. Ning ei leidnud just sellist teemat ka,

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, olen täitsa algaja ja sooviks abi üheasjaga - nimelt mul on nii, et mul on ilusti näha rinnakorvi ribisid ja seda on endal päris kole vaadata, ning samuti on hästi näha konti mul sealt õlgade pealt võinoh siin kaelakõrval. Ribisid niihullult näha ei ole nagu näljutatud koeral aga ikka on näha, ning tekibki küsimus kuidas neid ära saada noh massipeale sinna saada? Lihtsalt söömine ei aita ju, noh jõusaalis käin 3x nädalas aga kui söön koguaeg ja jõusaalis ilusti käin kas siis kaovad nagu peitu ära need lõpuks?

Jah, ma olen loll ja algaja nii, et ärge karjuma hakake. Ning ei leidnud just sellist teemat ka,

Ma ise olin ka suht kondine kui alustasin, olen nüüd kaks aastat korralikult trenni teind ja rahul sellega, soovitaks sulle ka fasti toodet MASS2, hea toode.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oi mees :) Sa ei taha tead milline ma veel paar aastat tagasi olin ...180 pikk ja kaal 56 , tegelt ma täpselt ei mäletagi enam . Aga ma võisin näpuga oma ribidel Eesti hümni klõpsutada. Mul olid kurejalad ( nagu mu üks sõber ütles ) .

Ma arvasin kogu aeg , et ma söön korralikult....aga ei . Ma arvasin veel aasta tagasigi , et söön korralikult . Kui sa käid jõusaalis 3 korda nädalas ja sööd natukenegi liiga vähe, siis ribid sul kuhugi ei kao . Aga nõustun eelkõnelejaga ...MASS 2 ...parim asi mis minuga juhtunud on :D

Alguses ma olin loll , ma koonerdasin ...jõin ainult trennipäeval . Nüüd kenasti LÕPUKS toitumine paigas ja kõik liigub paremuse poole .

PS hetkel olen 182 cm pikk ja kaal ligi 85 ...Ühtegi ribi pole, puhas liha :D

Muudetud kasutaja Jackal68 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui tahad kerele lihast saada ,siis tuleks teha selliseid harjutusi nagu kükk, jõutõmme, seistes military press, svung..nende harjutuste käigus ei saa koormust mitte ainult treenitav lihasgrupp, vaid ka ülejäänud keha, mis hoiab keha paigal ja tasakaalus. Väga head massiharjutused ühesõnaga. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitan korralikult trennis hakata käima, esialgu siis algajate kava järgi, mille leiad siit lehelt Tööriistad->Treeningkavad.

Ja toitumine korda, kui muidu ei saa, siis telli toitumiskava selle raha eest, mille eest kavatseksid osta toidulisandeid (nagu siin soovitati Mass2). Saage üle sellest juba, saage aru, et lisandid pole imerohud!!!! See ei aita teid raasugi, kui teil pole toitumine korras. Ja algajale veelvähem. Kui algaja teeb korralikult trenni ja on toitumine korras, siis pole alguses küll mingeid lisandeid vaja. Teie massilisandiks söök ja ainult söök! Nii et selle raha eest mida sa raiskaksid Mass2 peale, telli toitumiskava, siis on raha vähemalt õigesse kohta läind.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Soovitan korralikult trennis hakata käima, esialgu siis algajate kava järgi, mille leiad siit lehelt Tööriistad->Treeningkavad.

Ja toitumine korda, kui muidu ei saa, siis telli toitumiskava selle raha eest, mille eest kavatseksid osta toidulisandeid (nagu siin soovitati Mass2). Saage üle sellest juba, saage aru, et lisandid pole imerohud!!!! See ei aita teid raasugi, kui teil pole toitumine korras. Ja algajale veelvähem. Kui algaja teeb korralikult trenni ja on toitumine korras, siis pole alguses küll mingeid lisandeid vaja. Teie massilisandiks söök ja ainult söök! Nii et selle raha eest mida sa raiskaksid Mass2 peale, telli toitumiskava, siis on raha vähemalt õigesse kohta läind.

Word!

Ise kahetsen tohutult ,et kui ma jõusaaliga eksperimenteerima hakkasin ostsin endale esimese asjana massilisaja ja kreatiini, mitte toitumiskava. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Soovitan korralikult trennis hakata käima, esialgu siis algajate kava järgi, mille leiad siit lehelt Tööriistad->Treeningkavad.

Ja toitumine korda, kui muidu ei saa, siis telli toitumiskava selle raha eest, mille eest kavatseksid osta toidulisandeid (nagu siin soovitati Mass2). Saage üle sellest juba, saage aru, et lisandid pole imerohud!!!! See ei aita teid raasugi, kui teil pole toitumine korras. Ja algajale veelvähem. Kui algaja teeb korralikult trenni ja on toitumine korras, siis pole alguses küll mingeid lisandeid vaja. Teie massilisandiks söök ja ainult söök! Nii et selle raha eest mida sa raiskaksid Mass2 peale, telli toitumiskava, siis on raha vähemalt õigesse kohta läind.

Õige jutt, toetan 100%!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suured tänud teile nende vastuste eest, tegelikult ma kõigerohkem olengi enda toitumise pärast mures, sest tihti jäävad mul näiteks hommikusöögid vahele jne. Ning hetkel olengi mõtlemas osta toitumiskava :))

E:// Ma ei leia "Pood" alt sellist toodet nagu Mass2 ka :/, otsingus leiab aga siis ütleb, et Toodet ei leitud.

Muudetud kasutaja Kaevur poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
E:// Ma ei leia "Pood" alt sellist toodet nagu Mass2 ka :/, otsingus leiab aga siis ütleb, et Toodet ei leitud.

Siis otsas hetkel vist. Aga praegu müüakse isegi apteegis MASS2 ja mõndagi veel. Tartu Kaubamaja apteegis vähemalt on MASS2, kreatiin, glutamiin jms olemas Fasti omad + mingid Eesti firmade asjad mida ma ei uurinudki, kuna esimese proteiini mis proovisin oli BioLabi oma ja see polnud meeldiv :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suured tänud teile nende vastuste eest, tegelikult ma kõigerohkem olengi enda toitumise pärast mures, sest tihti jäävad mul näiteks hommikusöögid vahele jne. Ning hetkel olengi mõtlemas osta toitumiskava :))

E:// Ma ei leia "Pood" alt sellist toodet nagu Mass2 ka :/, otsingus leiab aga siis ütleb, et Toodet ei leitud.

Hmm, siis on otsas vist hetkel, aga küll juurde tuleb

Muudetud kasutaja Kratos poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oi mees :) Sa ei taha tead milline ma veel paar aastat tagasi olin ...180 pikk ja kaal 56 , tegelt ma täpselt ei mäletagi enam . Aga ma võisin näpuga oma ribidel Eesti hümni klõpsutada. Mul olid kurejalad ( nagu mu üks sõber ütles ) .

Ma arvasin kogu aeg , et ma söön korralikult....aga ei . Ma arvasin veel aasta tagasigi , et söön korralikult . Kui sa käid jõusaalis 3 korda nädalas ja sööd natukenegi liiga vähe, siis ribid sul kuhugi ei kao . Aga nõustun eelkõnelejaga ...MASS 2 ...parim asi mis minuga juhtunud on :D

Alguses ma olin loll , ma koonerdasin ...jõin ainult trennipäeval . Nüüd kenasti LÕPUKS toitumine paigas ja kõik liigub paremuse poole .

PS hetkel olen 182 cm pikk ja kaal ligi 85 ...Ühtegi ribi pole, puhas liha :D

Mul oli algul sama lugu, 180 pikk ja alla 60 kg roided olid hästi näha. Mu vennal on nii, et ta on kõhn ja lihastes, noh enamvähem perfektne kehaehitus, kuid kaalu oli vähe, ehk no enne siin foorumis käimist võtsin nö temast eeskuju :P . Nüüd hakkasin palju sööma ja jõukas käima, Lihaseid on vähe aga jõudu on palju rohkem kui vennal :P

roideid enam nii hullult näha vähemalt pole, igatahes võrreldes endise ajaga olin siis täitsa luukere. Hommikuti tuleb palju putru süüa ja ülejäänud toidukordadel lihatoitu, siis saab kõik korda. Rämpstoitu ja magusat sõin ka hästi vähe, pole kunagi palju söönud seda, kord nädalas või vahest paar korda nädalas max

Muudetud kasutaja Madz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olgu, siis ma tõesti võtan. Aga sõbraga mõtlesime, et võtaks pmst. kahepeale? Sest me kaalume täpselt samapalju, sama pikad oleme. Samadel aegadel külastame jõusaali ja no ma ei oska öelda, väga paljud asjad on samad. Aga ei ole soovitatav siis kahepeale võtta? Ja meil ei ole mõlemal mingid erisoovid selle toitumisenimel.

EDIT:// Võite öelda ka kellelt kõigeenam toitumiskava tellida :PP

Muudetud kasutaja Kaevur poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×