Jump to content
MissMurder

15a paks neiu.

Recommended Posts

AlanBStard- Mul polnud plaanis teha kodust trenni terve elu. Tahaks esialgu 5-10 kg allas saada, et oleks endal kergem ja siis juba välja jooksma. Ratast mul pole ja ei saa ka, sest seda pole kuskile toppida ja vanemad ütlevad, et mis selle rattaga ikka linnas teha, liiga palju autosi jne(nii nad ütlevad ja ei luba osta). Kodus võiks esialgu teha kõhulihaseid, kükke, harjutusi hantlitega (youtubes videot saab otsida) ja mul endal on plaadi peal mitu trenni-jooga, fitness ja muud kaalulangetamis ja lihasvormimis harjutused.

Jooga ja muu värk aitavad sul lõdvestuda aga muud nad ei tee. Tee hüppenööri nii et süda on kurgus ja paha on olla. Või tõmba torrentist P90x, kui sul on võimalus teleka ees higi põrandale ajada.

Ratast on sul ka vaja, igal juhul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tubakas on kõige tugevam sõltuvusetekitaja tuntud mõnuainetest. Aga ega sõltuvus ei ole kõigil ühetugev. Nagu ka motivatsioon, rasvakogumiskalduvus, füüsilised ja vaimsed võimed ja muu selline :)

No opioidid ikka võistlevad nikotiiniga edukalt:P Ja selles võrdluses võrreldakse ikkagi füsioloogilist sõltuvust.

Psühholoogilise sõltuvuse tugevuse määrab juba tarvitamise viis, seda mõõta hetkel veel on väga raske ja ilmselt tõesti tubaka suitsetamisel mitmel põhjusel on siinkohal ka üks esikohtadest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siinkohal oleks huvitav ka su kasuvanaisa ja isa kommentaari lugeda :) . Olin sinuga sama meelt , kui paar aastat olin suitsetanud , aga nagu öeldakse , elul on loll komme õpetada inimest...Üldiselt on minu tutvusringkonnas peale nii pikka staazi lõpetatud siis , kui surm silme ees...mõni on ka muidugi surma valinud...

Kasuvanaisal oli vist isegi midagi arstidega seotud, midagi nagu koidaks. Isa ütles, et tal polnud suitsuraha siis enam ei ostnud, kuid polegi veel täpsemalt uurinud miks. Arvan, et kehvad ajad ja ta suitsetas suht palju, rahaline värk siis ma arvan. Mingi lambist tahet maha jätta kindlasti neil polnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu isa jättis ka lihtsalt ühel hetkel maha (peale 25 aastast staaži kui õigesti mäletan). Ju erinevad motivaatorid olid kogunenud, aga see tema enda asi juba. Mingit konkreetset arsti nõuet vms ei olnud. Asendustegevuseks valis spordi:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui jutt suitsetamise peale läks, siis tahaks ka korra sõna võtta- olin päris kirglik suitsetaja, meeldis töö juures suitsupause teha ja päevas läks nõks alla paki suitsu. Tervisele niiväga mõju ei tundnud, küll aga rahakotile ning ühel päeval vaatasin, et pakis kolm suitsu on veel, et aitab kah. Ja oligi kõik. Enne seda olin üritanud ja üritanud maha jätta, kuid tulutult. Kõik on mõtlemises kinni ja mind näiteks aitas mõte, et ma mitte ei jätnud suitsetamist maha, vaid ma olen mittesuitsetaja :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui jutt suitsetamise peale läks, siis tahaks ka korra sõna võtta- olin päris kirglik suitsetaja, meeldis töö juures suitsupause teha ja päevas läks nõks alla paki suitsu. Tervisele niiväga mõju ei tundnud, küll aga rahakotile ning ühel päeval vaatasin, et pakis kolm suitsu on veel, et aitab kah. Ja oligi kõik. Enne seda olin üritanud ja üritanud maha jätta, kuid tulutult. Kõik on mõtlemises kinni ja mind näiteks aitas mõte, et ma mitte ei jätnud suitsetamist maha, vaid ma olen mittesuitsetaja :)

See kõlab täpselt nii, nagu sa oleksid lugenud Allen Carri raamatut " Easyway to stop smoking". Mina jätsin suitsetamise selle raamatu abil maha, soovitan soojalt, õpetab vaatama asja õige nurga alt ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
eks see masin paras logudik ole...nägin seda enda silmaga prismas, ajas ikka naerma küll :) Maksis 100euri

Ära hinda raamatut kaane järgi.

1 asi on see kui sa seda masinat nägid aind korra teine asi see kui oled seda proovinud.

Ma ei tea küll kuidas teistel, aga mind ajab sellega harjutamine kõvasti higistama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No tere kõigile jälle. :)

Nagu ma näen, siis on see teema edasi läinud.

Mõtlesin, et kuna võtan end uuesti käsile, peaks ka uurima, mis siin toimund on.

Räägin natukene siis oma minevikust, et mis kuidas oli. Siis kui ma selle teema tegin, oli 2008 aasta algus. Märtsi alguseks olin ma võtnud alla 20 kilo. https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash2/33473_1557718793722_1557835718_2167839_7072345_n.jpg siin on näha millised mu jalad olid. Ma lihtsalt näljutasin ennast. Toitumiskava hakkas vastu ja trenni isu kadus. Mind ikka narriti. Ma ei pidanud vastu. Mida ikka nõuda 15 aastaselt tüdrukult, kes on pubeka eas. http://www.upload.ee/files/1966579/Picture_8792.jpg.html See pilt on tehtud kevadvaheajal Egiptuses. Ma olin suhteliselt peenike, aga ma olin teiste jaoks paks siga.

Ma lihtsalt andsin alla. Ma ei näinud enam vahet, kas ma pingutan ja olen peenem kui varem ja narritakse ikka või olen paksuke ja saan samasugused sõna teistelt.

Nüüd ikka aastaid hiljem, kui ma olen juba 18 aastane ja tudeng Tartus, mõtlesin, et oleks aeg midagi endale kasulikku teha. Kuna mul on õhtud vaba ja Arctic spordiklubi väga lähedal, mõtlesin, et hakkan seal käima. Te ei kujuta ette, kuidas ma igatsen seda, et iga riietus sobib ideaalselt. Praegu on nii raske sulanduda teiste sekka. Õnneks enam erilist narrimist ei ole, aga ikkagi endal on vastik, kui ümbritsevad ilusad kursakaaslased.

Nüüd tahaksingi teada, et mida teie, kui tõsiselt targad minu jaoks, arvate Arctic spordiklubist? Kas seal käies on võimalik taastada oma paari aastane figuur?

Ja palun tõesti vabandust, et ma kunagi nii ära kadusin. Ma kartsin, ma olin nördinud ja mul oli ausõna kõrini kõigest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arctic Sport on minu meelest parim valik Tartus :) ,ise soovitan kasutada võimalust hakata käima regulaarselt sealsetes bodypumpides(esialgu nt. 3x nädalas), http://www.arcticspo..._id=&x=117&y=20 ,alguses võib ju see raske tunduda aga pärast paari nädalat harjub ära ning siis vaikselt koormust raskuste näol tõstes suureneb ka motivatsioon.

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ma õigesti aru saan,siis esimene pilt on peale 3-4 kuuga 20kg maha võtmist ? Väga võimas ! Aga samas,kas mitte liiga hoogsalt

Teisel pildil lamades võib ära petta,aga paks sa sellel küll välja ei paista :wacko: . Kui sa aga arvad,et probleem eksisteerib,siis inglise k. on selleks termin - skinnyfat. Lahendus on lihas(-toonuse) tõstmine , edit: koos toitumisega.

Peaasi,et seekordne muutus oleks meeldiv, et see saaks osaks sinu energilisest elustiilist,kus ei pea ennast näljutama ega vägisi sööma sundima. Et trenniminek ikka vabatahtlik oleks :lol:

Muudetud kasutaja Ak_47 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esimene pilt on isegi umbes veebruaris tehtud.

Ja enda arust ma ka paks polnud enam. Vähemalt ma polnud enam selline trullakas. http://www.upload.ee/image/1966734/Picture_8328.jpg see pilt on tehtud 22 veebruar. Ma mäletan nii, kuidas paar päeva varem väga hea sõbranna ütles, et ma olen ikka väga paks..

Nüüd ma olen enamus kilosid kõik kahjuks tagasi võtnud. Mul pole olnud mitte mingit tahtmist enam teha trenni. Nüüd kui ma käin kõrgkoolis, kus on hoopis teine suhtumine ja ei esine narrimist, on soov jälle tegutsema hakata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esimene pilt on isegi umbes veebruaris tehtud.

Ja enda arust ma ka paks polnud enam. Vähemalt ma polnud enam selline trullakas. http://www.upload.ee/image/1966734/Picture_8328.jpg see pilt on tehtud 22 veebruar. Ma mäletan nii, kuidas paar päeva varem väga hea sõbranna ütles, et ma olen ikka väga paks..

Nüüd ma olen enamus kilosid kõik kahjuks tagasi võtnud. Mul pole olnud mitte mingit tahtmist enam teha trenni. Nüüd kui ma käin kõrgkoolis, kus on hoopis teine suhtumine ja ei esine narrimist, on soov jälle tegutsema hakata.

Su klassikaaslased nägid sind iga päev, siis on muutusi tunduvalt raskem märgata ...

eriti kui ei taheta märgata.

Täiesti võimalik, et su sõbrannale üldsegi ei meeldinud muutused sinu juures, sealt võis tulla ka taoline reaktsioon.

Ei maksa arvata, et kaalukaotus ja eriti välimuse paranemine mõjuvad ainult positiivselt suhetele lähedastega.Jõuvahekordade muutus suhetes just elukaaslaste, aga ka sõprade-sõbrannade puhul võib anda täiesti ootamatuid tulemusi.Seda väidan just isiklike kogemuste põhjal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

KristoR, need pildid, mis mul postitatud viimasena on, on väga vanad. Nüüd on kaal enam-vähem tagasi.

Pühapäeval lähen teen end siis ametlikult Arcticu klubi liikmeks. Ma lihtsalt pean tagasi alla võtma, kuna ma õpin ametil, kus peab esinduslik välja nägema.

Hoidke kõik pöialt ja loodke, et olen peagi jälle endine. :) Kindlasti tuleb raske tee jälle ette, aga nüüd on mul toetavad sõbrad Tartus, kes aitavad mul vahepeal kriisidest välja tulla ja motiveerivad mind.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui otsid trennikaaslast siis ma olen ka tuden(maaülikool) ja käin Arenas trennis .

Mul ei ole kaaslase vastu midagi ja bodypumpi ma armastan :D

Võiks koos sihid seada ja peki vastu võidelda :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei jõudnud kogu teemat päris lõpuni jälgida, aga tahaks omalt poolt öelda, et oled tubli, et oled teinud sammud enda muutmiseks paremuse poole ja suudad endaga rääkida avameelselt. Ma soovitan sul võtta 1 samm korraga. Alusta oma toitumiskavaga ja vaata kuidas on enesetunne. Las keha harjub muutustega. Liigutamine on oluline, aga ma pigem soovitangi esialgu vaid käimist ja ujumist. Kehale on niigi suur muutus, kui toitumist muudad. Nii kui tunned end mõne ajapärast mugavalt oma uue toitumiskavaga, siis saad panustada liikumisele rohkem.

Ma täiesti mõistan, et ei taha treenida jõusaalis. Ma olen selle poolt, et pead ise end hästi tundma. Saad samm sammult enesekindluse tagasi ja küll siis juba lähed julgemalt trenni. Peaasi on mitte liiga karm enda vastu olla.

Soovitan pidada kas blogi või konkreetset toitumise ja trenni päevikut, kuhu kirjuta üles ka kuidas end treenides tunned. Paned paikka eesmärgid- pikemaajalised ja vaheesmärgid. Jälgi nende täitmist ning kui mõni eesmärk ei saa täidetud, siis püüa mõista mis läks valesti. Kas trennis või toitumises viga. On oluline, et saaksid oma treeningpäevikus olla aus iseenda vastu ning kõik detailselt kirja panna.

Palju edu!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui otsid trennikaaslast siis ma olen ka tuden(maaülikool) ja käin Arenas trennis .

Mul ei ole kaaslase vastu midagi ja bodypumpi ma armastan :D

Võiks koos sihid seada ja peki vastu võidelda :P

Ma tahan just hakata kahjuks Arcticus käima. Mul on see kodule ligidal. :)

aga edu sulle.

Ma ei jõudnud kogu teemat päris lõpuni jälgida, aga tahaks omalt poolt öelda, et oled tubli, et oled teinud sammud enda muutmiseks paremuse poole ja suudad endaga rääkida avameelselt. Ma soovitan sul võtta 1 samm korraga. Alusta oma toitumiskavaga ja vaata kuidas on enesetunne. Las keha harjub muutustega. Liigutamine on oluline, aga ma pigem soovitangi esialgu vaid käimist ja ujumist. Kehale on niigi suur muutus, kui toitumist muudad. Nii kui tunned end mõne ajapärast mugavalt oma uue toitumiskavaga, siis saad panustada liikumisele rohkem.

Ma täiesti mõistan, et ei taha treenida jõusaalis. Ma olen selle poolt, et pead ise end hästi tundma. Saad samm sammult enesekindluse tagasi ja küll siis juba lähed julgemalt trenni. Peaasi on mitte liiga karm enda vastu olla.

Soovitan pidada kas blogi või konkreetset toitumise ja trenni päevikut, kuhu kirjuta üles ka kuidas end treenides tunned. Paned paikka eesmärgid- pikemaajalised ja vaheesmärgid. Jälgi nende täitmist ning kui mõni eesmärk ei saa täidetud, siis püüa mõista mis läks valesti. Kas trennis või toitumises viga. On oluline, et saaksid oma treeningpäevikus olla aus iseenda vastu ning kõik detailselt kirja panna.

Palju edu!

Kahjuks või õnneks sa lugesid vanu postitusi. Ma sain 3 aastat tagasi, kui selle teemaga alustasin oma ideaalkaalu kätte.

Nüüd on see kõik liigne tagasi tulnud ja alustan uuesti.

ma tean umbes kuidas toituda. Ja enam ma ei taha eriti jõusaalis käia, vaid rohkem rõhku panna sellele, mis mulle meeldib, näiteks arcticust zumba ja latino. ma olen aru saanud, et mul ei ole ennast mõtet sundida seda tegema, mis ei meeldi. aga sellised tantsulised ja muusikaga mõnusad trennid on mu lemmikud, kuna olen väiksest saati tantsinud ja veres on ka lõunamaa verd. :) tahest tahtmata hakkavad puusad tööle, kui mõnusat ladina-ameerika muusikat kuulen. :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna käisin Arcticus esimeses eratreeneri konsultatsioonis. Minule sattus väga tore noormees. Rääkisin talle, kuidas ma aastaid tagasi alla võtsin ja millised olid tulemused.

Nüüd ma sain väga palju targemaks toitumise ja trenni osas. Ma sain teada, et mul on süda nõrk. Kahjuks ma ei saa selle tõttu kohe zumbasse joosta, nagu ma tahtsin, vaid pean jõusaalis 2 nädalat käima. Pisike pettumus on, aga tahan seekord lõpuni välja minna.

Mul on nüüd toetavad sõbrad, kes vähemalt mind ei narri ja võtavad mind sellisena nagu olen. Ma tean, et on olemas 1-2 sõpra, kes ajavad mind vägisi kohale, kui mul laiskuse hoog peale tuleb. Valgas seda lõbu ei olnud.

Ennem lugesin oma vanu postlitusi. Ma olin ja viriseja, aga teate kui raske oli seda kõike üle elada. Nüüd ma vaatan tagasi ja mõtlen, et olin ikka tubli, et vähemalt nii palju suutsin. Kahju, et alla andsin. Aga tunded ja vaimne tervis said minust võitu. AItäh kõigile, kes toetasid ja olid abiks.

Nüüd aastal 2012 hakkan uue hooga pihta ehk 3 aastat hiljem. Eks näha ole kaugele ma jõuan. Aga ma usun, et seekord kaugemale.

Ma ei tea kas hakata siia edasi kirjutama ja nõu küsima. Kas oleks sellest minu tekstist üldse kellegile kasu, oleksin kellegile motivatsiooniks ehk või lihtsalt kirjutan enda jaoks enda isiklikku päevikusse üles ja ei avalda kuskil ega midagi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui vaid mõned nädalat eelnevalt tuleb trenni teha pole lugu sugugi jube ju... Jõuad täpselt nii kaugele kui jõuda tahad! Tahtejõudu tuleb endas arendada lihtsalt :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×