Jump to content
MissMurder

15a paks neiu.

Recommended Posts

Viiking ma tean, et kahjulik, aga ma pigem langetan kaalu topelt kui jätan suitsetamise maha.(kuid kes teab)

Tundub selline totaalselt naljakas suhtumine... :)

Mille pärast kaalu langetada tahad? Et parem välja näha? Tervis oleks parem?

Aga mida annab suitsust loobumine: tervis läheb paremaks, ning mulje sinust jääb parem = näed parem välja. Ei ole midagi hullemat kui tossav naine.

Võid olla piitspeenike ning jube ilus, aga kui suits ees siis minu arvamus langeb kohe 10x naisest. Suudled nagu tuhatoosi ning juuksed, riided - kõik selle tossu haisuga koos. Pluss suuhügieen... hambad kollakad jne. Jube

Niiet jah. Mõtle selle üle. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma tean Archi.

Aga miks on nii, et kui mees suitsetab siis pole hullu ja kui naine suitsetab siis on kohe katastroof?

Jaa ma üritan maha jätta kuidagimoodi, aga see on nii raske, kui su sõbranna iga päev tossab su ees ja paljud tuttavad ka ja sina lihtsalt vahid pealt. :)

Aga hea seegi, et olen kõigest pool aastat suitsetand, on kergem maha jätta kui inimesel kes on 5-10 aastat suitsetand. :)

Asi pole tahtmises, mulle lihtsalt meeldib tossata, hea ajaviide ja nüüd 18 sain hiljuti, kõik võimalused olemas, aga see suitsetamine on nii kahjulik, ja mul oli muidu unistus sportlaseks hakata, mitte tipp aga lihtsalt enda jaoks teha palju trenni, aga suits ja sport ei sobi kokku. Eks näeb mis saab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
daemonium-sa ei suitseta ja ei joo :)

Ma jah siuke pea-aegu ideaalne, :)

Tõsisemalt rääkides - ei ole mina midagi maha jätnud niisama,kõrgest teadlikusest,ikka on asi jamaks läinud enne.

Ja kõikidest kõige raskem ja jubedam oli suitsetamisest loobumine ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kange roheline tee ilma suhkruta- :) mul lausa külmajudinad käivad üle. Aga äkki harjun ära ja hakkab meeldima :)

Miks peaks rohelist teed kangena jooma? Must tee on kangelt joomiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks peaks rohelist teed kangena jooma? Must tee on kangelt joomiseks.

äkki jään rohkem laksu alla :)

ok see oli nali. Ma ei tea miks kangena jooma, äkki selle pärast et siis joon vähem teed ja vetsu ei jookse niipalju, aga liiga lahjaks ei lähe ära. Loodan, et said aru mu mõttest

Muudetud kasutaja Mozilla poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See rocket vormib kõhulihaseid ja seljal ei ole nii valus kui niisama mati peal teha

Aga ma üritan teha sellega iga päev mingi 5-10 minti ja siis pärast vaatan, kas aitab midagi(muidugi on ka toitumine tähtis, ilma selleta ei saavuta midagi. Võin ju iga päev palju trenni teha, aga kui söön need kcal endale kõik tagasi siis kasu pole küll mingit-ma arvan)

Ma loodan, et see masin natukenegi aitab, muidugi mingi imemasin see ka pole, aga väga saast ta ka ei ole :)

eks see masin paras logudik ole...nägin seda enda silmaga prismas, ajas ikka naerma küll :) Maksis 100euri

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas üldse suitsetamine kaalulangetamist mõjutab? Ma muidu pool aastat suitsetan, tänu sõbrannale.

Kas sõbranna seob kinni ja paneb suitsu ette?

Kõik on võimalik, mina jätsin maha suitsetamise ja kaotasin peale seda veel 35 kg kehakaalu. Kui mina sellega juba hakkama sain, siis saab igaüks :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma tean Archi.

Aga miks on nii, et kui mees suitsetab siis pole hullu ja kui naine suitsetab siis on kohe katastroof?

Sest me elame meeste maailmas :) . Pigem on katastroof , kui kooliõpilane suitsetab!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sest me elame meeste maailmas :) . Pigem on katastroof , kui kooliõpilane suitsetab!

Jessas! Kust selline valgustatus... ja veel mehe peas? :)

Mõlemad lõhnavad ja maitsevad halvasti, nii suitsetavad mehed kui naised.

Võiks otsida oma kehale ja vaimule sobivamaid tegevusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jessas! Kust selline valgustatus... ja veel mehe peas? :)

Mõlemad lõhnavad ja maitsevad halvasti, nii suitsetavad mehed kui naised.

Võiks otsida oma kehale ja vaimule sobivamaid tegevusi.

Mulier nunquam tacet, :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga hea seegi, et olen kõigest pool aastat suitsetand, on kergem maha jätta kui inimesel kes on 5-10 aastat suitsetand. :)

Ila jutt, et raske maha jätta. Mu kasuvanaisa suitsetas 57aastat, jättis päevapealt. Isa suitsetas 22aastat, jättis päevapealt, isegi olen jätnud.

Holger, nii must ja valge see ka nüüd pole, et otseselt tuhadoosi lakud ;)

Teemaalgatajale...Isiklikult arvan, et sa ei saa hakkama, sinu suhtumine juba sinu postitustest näitab seda, pakutakse sulle variante ja antakse nõu siis on kohe, et ma ei jaksa, ma ei tea, ma ei taha. Usu endasse rohkem ning tõesta ENDALE juba, et saad hakkama. Nõuandjad on piisavalt kompetentsed selle jaoks ning palju edu sulle :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ila jutt, et raske maha jätta. Mu kasuvanaisa suitsetas 57aastat, jättis päevapealt. Isa suitsetas 22aastat, jättis päevapealt, isegi olen jätnud.

Holger, nii must ja valge see ka nüüd pole, et otseselt tuhadoosi lakud :)

Siinkohal oleks huvitav ka su kasuvanaisa ja isa kommentaari lugeda :) . Olin sinuga sama meelt , kui paar aastat olin suitsetanud , aga nagu öeldakse , elul on loll komme õpetada inimest...Üldiselt on minu tutvusringkonnas peale nii pikka staazi lõpetatud siis , kui surm silme ees...mõni on ka muidugi surma valinud...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Viiking ma tean, et kahjulik, aga ma pigem langetan kaalu topelt kui jätan suitsetamise maha.(kuid kes teab)

loll küsimus võibolla aga mind hakkas huvitama, et oled siis poole aastaga nii märkimisväärselt kaalu langetanud tänu suitsetamisele? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole midagi hullemat kui tossav naine.

Ära ole nii pessimistlik, ikka leiab! :) Näiteks purjus naine. Purjus naine lapsega. Jne.

Tegelikult olen Sinuga nõus, suitsetav naine.... No pole kena vaatepilt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ära ole nii pessimistlik, ikka leiab! :) Näiteks purjus naine. Purjus naine lapsega. Jne.

Tegelikult olen Sinuga nõus, suitsetav naine.... No pole kena vaatepilt.

Kõige hullem, mida minu silmad on näinud- rase naine alkoholi klaasiga ja suits ees :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suitsul on ikka meeletu jõud.Ainult 5% loobujatest ei tõmba ka peale 5a.Ülejäänutel läheb kõik vanaviisi edasi.Ise ei ole nüüd 9 kuud suitsetanud ja pean ütlema, et see tahe ei ole kahjuks kuhugi kadunud.

Argo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ila jutt, et raske maha jätta. Mu kasuvanaisa suitsetas 57aastat, jättis päevapealt. Isa suitsetas 22aastat, jättis päevapealt, isegi olen jätnud.

Tubakas on kõige tugevam sõltuvusetekitaja tuntud mõnuainetest. Aga ega sõltuvus ei ole kõigil ühetugev. Nagu ka motivatsioon, rasvakogumiskalduvus, füüsilised ja vaimsed võimed ja muu selline :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suitsul on ikka meeletu jõud.Ainult 5% loobujatest ei tõmba ka peale 5a.Ülejäänutel läheb kõik vanaviisi edasi.Ise ei ole nüüd 9 kuud suitsetanud ja pean ütlema, et see tahe ei ole kahjuks kuhugi kadunud.

Naistepuna aitab, ja dopaminergilised antidepressandid (suits tõstab dopamiini). Bupropiooni müüakse suitsetamisevastase ravimina Zybani nime all, kallimalt kui teiste nimede all minu teada :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siinkohal oleks huvitav ka su kasuvanaisa ja isa kommentaari lugeda :) . Olin sinuga sama meelt , kui paar aastat olin suitsetanud , aga nagu öeldakse , elul on loll komme õpetada inimest...Üldiselt on minu tutvusringkonnas peale nii pikka staazi lõpetatud siis , kui surm silme ees...mõni on ka muidugi surma valinud...

Absoluutselt nõus.Ise päevapealtlõpetajana kinnitan - selleks sundis suur jama.Olnuks kasvõi mingi võimalus,jätkanuks suitsetamist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas rohelist teed oleks parem hommikul juua enne sööki või peale sööki või hoopis õhtul enne magama minekut?

Tühja kõhuga on efekt kõige parem, piimaga koos kõige väiksem.

Minu meelest ta und ei sega, rahustavaid aineid on palju sees.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas sellest asjast mingit kasu on(kes teab, v kellel on)

http://www.rocketreview.net/images/41CM4PT...L500_AA300_.jpg

Või see lihtsalt mõttetu vidin, et võib rõdult alla visata (mul muidu see olemas, aga pole pikemat aega treeninud sellega)??? :)

Lahe kiige, aga osta parem fitnessipall. 100-200 kr ja sellega saab palju asju teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×