Jump to content
MissMurder

15a paks neiu.

Recommended Posts

Ma olen niiii palju mõelnud. Olen paari lähedamase sõbrannaga rääkinud ka. Nemad ütleva 'on ka paksemaid'. See ei ole eriti lohutav, võimis.

Ma ei ole lihtsalt kunagi olnud eriti sportlik, sellepärast tundubki minu jaoks trenni tegemine midagi väga jubedat ja võõrast.

Kuid sa ju proovisid toitumiskava jälgida ja trenni teha ? Räägi natuke sellest kuidas see tundus, oli midagi väga võimatut ?

Üldiselt pead sa ise olema valmis ja motiveeritud, sest ise pead jälgima toitumist ja treenima. Keegi teine ei saa seda sinu eest ära teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selleks, et kaalust alla võtta ei pea ilmtingimata jõusaali minema ning neid raskusi tõstma. See on lihtsalt selle foorumi viga, et inimene saadetakse kohe jõusaali. Kui tahad ise minna ja huvi pakub, siis on teine teema. Alternatiive on väga palju. Kümned erinevad rühmatreeningud, mille seast kindlasti leiad endale sobiva või mõni muu aeroobne tegevus, mis sulle meeldib. Trenni ei pea sa tegema, et kaalust alla võtta - kui suudad oma toitumise korda saada, siis see on juba suurema kaaluga võit, kui trennis higi valamine. Ole lihtsalt päeva jooksul aktiivne, liigu palju ning vaata, mida mis koguses sööd. Niimoodi need kilod sul kaovadki. PS! See poiss või, kes iganes sind lahkuminekuga ähvardas on natuke...******.....ei tundu väga normaalne minu jaoks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuid sa ju proovisid toitumiskava jälgida ja trenni teha ? Räägi natuke sellest kuidas see tundus, oli midagi väga võimatut ?

Üldiselt pead sa ise olema valmis ja motiveeritud, sest ise pead jälgima toitumist ja treenima. Keegi teine ei saa seda sinu eest ära teha.

Proovisin nagu näha oli. Alati vedasin end suure vaevaga jõusaali. Seal olles oli suht okei, va see, kui kuulsin koolist parraleelklassi poisid olid minu üle koguaeg naernud. Alati kui sealt minema sain tundsin, et olen midagi erilist teinud. Ülihea tuju ja kergem kohe olla. Aga mind häirib just see, et ma ei tundnud rõõmu, et ma trenni lähen.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selleks, et kaalust alla võtta ei pea ilmtingimata jõusaali minema ning neid raskusi tõstma. See on lihtsalt selle foorumi viga, et inimene saadetakse kohe jõusaali. Kui tahad ise minna ja huvi pakub, siis on teine teema. Alternatiive on väga palju. Kümned erinevad rühmatreeningud, mille seast kindlasti leiad endale sobiva või mõni muu aeroobne tegevus, mis sulle meeldib. Trenni ei pea sa tegema, et kaalust alla võtta - kui suudad oma toitumise korda saada, siis see on juba suurema kaaluga võit, kui trennis higi valamine. Ole lihtsalt päeva jooksul aktiivne, liigu palju ning vaata, mida mis koguses sööd. Niimoodi need kilod sul kaovadki. PS! See poiss või, kes iganes sind lahkuminekuga ähvardas on natuke...******.....ei tundu väga normaalne minu jaoks.

Aga kahjuks Valgas ei ole ju selliseid rühmatreeninguid. Okei, aeroobika on, aga seal on kõik kooli tsikid koos, kes kaaluvad allanormaali. :/ Endal hakkab imelik seal olles.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kahjuks Valgas ei ole ju selliseid rühmatreeninguid. Okei, aeroobika on, aga seal on kõik kooli tsikid koos, kes kaaluvad allanormaali. :/ Endal hakkab imelik seal olles.

See on juba nende viga kui imelikult vaatavad. Sosistavad oma paarkorda ära ja siis on vait. Sa teed trenni ikka enda, mitte teiste pärast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
... Tegelikult ma tahaks südamest vabandada, et vedasin nii paljusid alt....

Nüüd jälle olen viimasel ajal mõelnud, et äkki prooviks uuesti, et aeg oleks kõhnaks saada. Varsti 12klass ja lõpetamine. Nii ilus oleks, kui oleks liibuv kleit ja sale keha. Aga ma arvan, et mul pole jälle piisavalt iseloomu. Ma kardan muutusi oma elus, kardan, et äkki ma ei saa hakkama. Ma ei ole kunagi peaaegu midagi oma elus lõpuni teinud. Kohe, kui on raske, annan alla, kui kurb ka see oleks. Mul oleks vaja kedagi, kes sõimaks ja sunniks mind trenni tegema, kedagi keda huvitaks kuidas mul läheb. Vanematele ma loota ei saa ja siukseid sõpru mul ei ole.

Ärge palun pikka viha pidage mu vastu.

Päikest.

Meid sa alt vedanud ei ole. Ainuke, keda sa alt vead, oled SINA ISE, kuna see on SINU keha, mida sa muuta tahad! Ja kui sa juba hetkel sisendad endale, et sa ei saa hakkama, siis sa ei saagi hakkama! Ja ära leia igale siinsele abipakkumisele vabandust, miks sulle midagi jälle ei sobi (a la teised on liiga peenikesed, et nendega koos trenni teha.... ise tahad ju ka saledaks saada!!!).

Üldiselt soovitaks sul psühholoogi jutule minna, et sellest alaväärsuskompleksist lahti saada. Tundub, et sa ise ei suuda oma mõtlemist nii palju muuta, et sellest lihtsalt üle olla. Ja usu mind, spetsialistid teevad imesid ning panevad ka sind lõpuks normaalselt mõtlema. Siis ei peaks trennis käimine sulle enam raskusi valmistama (vähemalt naermise, kommenteerimise ja muu taolise koha pealt) ja 12. klassi lõpuks oled soovitud figuuriga (kui sul endal siis muidugi püsivust toidu- ja trenniplaanist kinnipidamisel jätkub).

Selle asemel, et siin "nutmas" käia, võta end käsile. Sest sina ise oled hetkel ainuke inimene siin maamuna peal, kes midagi sinu keha suhtes muuta saab. Teiste arvamus peaks sulle ükskõik olema, sest oled juba täiskasvanud naine. Ära käitu noore pubekana, et end kommentaaridest häirida lased!

Ja pealegi... 168cm ja 80kg ei ole midagi nii hull, et seda nii jubedalt häbenema peaks. Olen ise sinust ainult 3 cm pikem ja kaalun umbes sama palju. Ei ütleks küll, et ma PAKS oleks, pigem mõnusalt naiselik ;) See 80kg ei anna mingit põhjust enda haletsemiseks. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõni tahab terve elu notsu olla, teised jälle tahavad, et neile tänaval kadeda pilguga järgi vaadatakse.

Eks see ole ju iga inimese enda teha ja keegi sind sundida ei saa.

Kui trenni ei taha minna, siis muuda toitumist.

Kui teadmisi pole, siis loe seda sama lehte siin. Kui laisk oled, siis telli toitumiskava.

Ise tegin seda. Hetkel olen kuuga kaotanud kolm kilo (95 kilolt 92 kilole). Kuna olen mees, siis mul see nom. kehakaal.

Kui toitumiskava tellida ei taha ja lugeda ei viitsi, siis vähenda oma toiduportsione 20-30%.

Ja hakka õhtuti 2-3 tundi jalutamas käima. Jalutamas hakka tegelikult igaljuhul käima.

Suveks märkad juba erinevust.

Aga kui ei hooli, siis ole notsu edasi :D sellisena oled varsti ka oma poisist ilma.....

Muudetud kasutaja triplekix poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kahjuks Valgas ei ole ju selliseid rühmatreeninguid. Okei, aeroobika on, aga seal on kõik kooli tsikid koos, kes kaaluvad allanormaali. :/ Endal hakkab imelik seal olles.

Sul on praegu see alguse värk - pole kunagi teinud ja ei tea, kuidas selle üle mõelda. Been there done that! Lihtsalt võta selline seisukoht, et ma olen see, mis ma söön ja MINU keha on MINU tegude tagajärg. Kui mõistusega paika ei pane, miks õigesti süüa, miks trenni teha, siis ei suuda seda ka keegi teine.

Nagu keegi ütles, trenni tehakse enda jaoks - kui tõesti on suur hirm kuhugi minna, siis õhtu jalutama saad ju ikka minna ? Võta mp3 kaasa, tee üks pikk värskendav jalutuskäik, MÕTLE ELU ÜLE järele, arutle, jõua arusaamani, mida sa tõesti tahad, kas järgmist küpsise pakki, või võimalust ilma häbenemata jõusaali minna..? Alati on aktiivne tegevus, eriti värskes õhus, parem viis endas selguseni jõuda, kui kodus emotsionaalsusest õgides arutleda, et homme hakkan korralikuks.

Seniks jõudu ja loodame, et sul kunagi tuleb see plõks, et sa oled enda peremees ja hirmud on selleks, et neile vastu astuda :D

EDU.! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on väga häbi, et ma pole endast märku andnud. Jah, ma andsin alla. Mäletan nii palju, et märtsis oli opp ja peale seda ma jõusaali ei roninud. *kujutab ette kui ilus ta praegu oleks* . Jarmol on õigus, ma ei ole kergemaks märkimisväärselt läinud. Aasta möödas ja olen ikka samasugune.

Ma lugesin ennem just kõik need lehed uuesti läbi. Ma olin siis sunnitud trenni minema. Tegelikult peale selle, et kõik naersid mu üle, ütles mu poiss ka, kui trenni ei lähe, jätab mu maha. Häbi oli seda endale tunnistada, et tema mind ässitaski. Ehk oli ka selles mingi hea pool. Kes teab.

Tegelikult ma tahaks südamest vabandada, et vedasin nii paljusid alt. Ma olin nagu üks eksperiment kõigil siin, kui seda saab nii nimetada. Vahepeal nii tahtsin jälle trenni teha, aga ma kartsin, et kui jälle lähen jõusaali, on jälle kommentaarid mu kohta platsis. Viimasel ajal eriti palju ei ole mu välimust kommenteeritud. Eks ma olen ka oma välimust muutnud, pikad juuksed, teistsugune riietumistiil, mis ei näita nii väga kehakumerusi välja.

Nüüd jälle olen viimasel ajal mõelnud, et äkki prooviks uuesti, et aeg oleks kõhnaks saada. Varsti 12klass ja lõpetamine. Nii ilus oleks, kui oleks liibuv kleit ja sale keha. Aga ma arvan, et mul pole jälle piisavalt iseloomu. Ma kardan muutusi oma elus, kardan, et äkki ma ei saa hakkama. Ma ei ole kunagi peaaegu midagi oma elus lõpuni teinud. Kohe, kui on raske, annan alla, kui kurb ka see oleks. Mul oleks vaja kedagi, kes sõimaks ja sunniks mind trenni tegema, kedagi keda huvitaks kuidas mul läheb. Vanematele ma loota ei saa ja siukseid sõpru mul ei ole.

Ärge palun pikka viha pidage mu vastu.

Päikest.

Üldiselt - allaandmise peamine põhjus nr.1 on vale(liiga kõrge-kauge) eesmärk.

Sinu puhul siis too kõhnaks saamine.Piisaks,kui sa,no ütleme iga reede hommikul kl.07.00 kaaluksid VÄHEM,kui eelmine reede.

Kordan,see oleks täiesti OK.

Allaandmise põhjus nr.2 on vale vahendi valik eesmärgi saavutamiseks.Sinu puhul - jõusaali ja trenni ületähtsustamine,pea et fetisheerimine.

Krt,mina olen teinud vastavat trenni eri tasemel ~20 aastat.14 aastat sellest kaal tõusis,kuni ronis üle 200kg ...

Olukord normaliseerus peale söömise korrastamist.Ehk siis,selleks,et kaalu vähendada ei ole vaja teha trenni,köögis saab asjad korda.

Kogu su jõusaali-hirm oli ja on tähelepanu pööramine täiesti ebaolulisele ja kõrvalisele detailile ja on ilmselt alateadlik tähelepanu kõrvale juhtimine peamisest ...

Sulle piisab täiesti jalutuskäikudest.

Kaks soovitust.

1.Telli toitumiskava ja järgi seda,kui vähegi suudad

2.Käi jalutamas,suhtle sõpradega ...no käi kinos ;maitea ...

hakka nooreks naturalistiks,minupärast või UFOloogiks ...

mida iganes,peamine - ära istu kodus.

Peamine,et sa külmkapiga omavahele ei jääks.

Juuniks -15kg on täiesti reaalne.

Siis võid juba ka jõusaali minna.

Edu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma käin trennis alati kellegagi. Kui mõnikord kedagi leida pole, siis räägin saalis olevate inimestega juttu. Kui peaksin üksi koguaeg käima ei suudaks ma ka arvatavasti kaua vastu pidada. Loo moraal: Hangi omale trennikaaslane.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kahjuks Valgas ei ole ju selliseid rühmatreeninguid. Okei, aeroobika on, aga seal on kõik kooli tsikid koos, kes kaaluvad allanormaali. :/ Endal hakkab imelik seal olles.

Kui rühmakasse minna ei taha, tee kepikõndi- soojalt riidesse, väike veepudel taskusse ja lemmikmuusika klappidega kõrva :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen niiii palju mõelnud. Olen paari lähedamase sõbrannaga rääkinud ka. Nemad ütleva 'on ka paksemaid'. See ei ole eriti lohutav, võimis.

Ma ei ole lihtsalt kunagi olnud eriti sportlik, sellepärast tundubki minu jaoks trenni tegemine midagi väga jubedat ja võõrast.

Ära lase pead norgu. Kaalusaatest nähtud Inge ja Janika tegutsesid ka edasi ja kuna nad said hakkamatõusude-mõõnadega, siis saad sina ka :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ära lase pead norgu. Kaalusaatest nähtud Inge ja Janika tegutsesid ka edasi ja kuna nad said hakkamatõusude-mõõnadega, siis saad sina ka :D

aga neid oli ennem keegi juhendanud, tagasundinud, see aitab ju kõvasti kaasa. aga mina lihtsalt teeks omaspeast kõike ja kust ma tean, kas üldse õieti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga neid oli ennem keegi juhendanud, tagasundinud, see aitab ju kõvasti kaasa. aga mina lihtsalt teeks omaspeast kõike ja kust ma tean, kas üldse õieti.

Loe daemoniumi postitust ning ära haletse ennast! Keegi ei saa sind aidata, kui sa iseennast kõigepealt ei aita! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pole niiväga hoolikalt seda teemat lugenud, aga tuli isu ka sõna sekka öelda - ei garanteeri, et selline soovitus juba siit läbi käinud ei ole...

Aga MissMurder, loe toitumise kohta, pane toitumine enam vähem paika. Tee kaloriarvutusi oma toiduportsjonite kohta(tulevikus juba oskad silmajärgi paraja taldrikutäie kokku panna). http://www.struktuur.net/kcal.php sealt saab arvutada, palju Sul reaalselt kaloreid päevas vaja on ning palju peaksid sööma, et kaalu langetada.

Ning trenniga alusta kodust, youtube'st leiab hunnikute viisi igasuguseid "home workout" videosid, tee kuu või kaks kodus... Õige toitumise ja koduse trenniga saad asjaga juba rattad liikuma ning kui keha juba natukene vähem häbenemisväärsemaks on muutunud siis lisad ka enda plaanidesse jõusaali(kui varem tõesti ei saa)...

Ning mida rohkem Sa välja teistele näitad, et Sind kotib nende ilkumine seda rohkem nad nokivad ja mõnitavadki.

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
... Nii ilus oleks, kui oleks liibuv kleit ja sale keha. Aga ma arvan, et mul pole jälle piisavalt iseloomu. Ma kardan muutusi oma elus, kardan, et äkki ma ei saa hakkama. Ma ei ole kunagi peaaegu midagi oma elus lõpuni teinud. Kohe, kui on raske, annan alla, kui kurb ka see oleks. Mul oleks vaja kedagi, kes sõimaks ja sunniks mind trenni tegema, kedagi keda huvitaks kuidas mul läheb. Vanematele ma loota ei saa ja siukseid sõpru mul ei ole.

Ärge palun pikka viha pidage mu vastu.

Päikest.

Ära mõtle selle peale, et ei saa hakkama, see on illusioon mida su aju loob ning seda ei ole olemas, kui sa ei ole proovinudki. Teiseks see ei mängi sinu elus mingit rolli kas sa saad hakkama või ei saa, see ei oma tähtsust. Seega sellise asja peale ei pea üldse mõtlemagi, sellega sa kurnad lihtsalt iseennast. Ära loo liiga palju eesmärke ning ära hoia nendest kinni. Lihtsalt alusta vaikselt ja ela üks päev korraga, tasapisi, alles siis märkad kui lihtsad asjad tegelikult on.

Kui sul on vaja kedagi, kes sind sunniks ja keda huvitaks kuidas SINUL läheb, siis selleks võib olla siinne foorumirahvas, kes on täis noori trenniinimesi omades olulisi tarkusi, mida sulle jagada.

Ühesõnaga leia oma tee ja kõnni sedapidi. Mina näen, et sa oled oma tee taas üles leidnud, sest tahet sul on, nüüd ära kaota seda uuesti, pea püsti ja astu üks samm korraga.

Päikest

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aitäh aitäh kõigile, kes vähegi mind maha ei ole teinud. :D .

Mul on toitumiskava olemas eelmisest tellimisest, aga too on kuidagi üksluine ja ma ei oska ise ka kuidagi muuta seda, et üksluine ei oleks. Ehk peaksin uue tellima, :D

Ma arvan, et hakkangi tegema alguses kodus, kuni mõned kilod kaovad. Eelmine kord, kui lihtsalt toitumist muutsin, kadus paari päevaga 2kg. See tegi küll kohe tuju heaks.

Psühholoogi juurde pole mind mõtet saata. Ma ei oskaks midagi talle rääkida ja oma muret kurta. Ma ei usalda ka võõraid pimesi.

Praegu on mul jälle hinges siuke tunne, et 'ma lähen, teen ja saan hakkama lõpuks sellega'. Aga mul tuleb 16 veebruar opertasioon jälle. Ja ma ei saa siis jälle mingiaeg süüa korralikult. Ma kardan, et siis tuleksid selle ajaga kaotatud kilod tagasi ja ma ei tea, kas siis on tuju jälle uuesti alustada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mingid tõsised operatsioonid?

Talvel näiteks suusatamas ei saa käia?

ei ole. tarkusehammas võetakse ära, aga ta on kuidagi nii, et lõualuuga tehakse midagi ja ma ei kujuta ettegi. igastahes arst ütles, et nädal aega ma kindalt korralikult süüa ei saa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×