Jump to content
MissMurder

15a paks neiu.

Recommended Posts

Ka mina tellisin endale kunagi toitumiskava ja võtsin alla 20 kg... see polegi nii raske(no natuke tahtejõudu on vaja). Kava järgides saad sellega sinagi hakkama... küsi julgelt Argolt nõu kui vaja... aga kui kaalumisest juttu teha siis mina panin paika kindla päeva (nt. esmaspäev) millal end kaalusin ja mõõtsin.... tegin seda peale ärkamist .... nüüd on hea vaadata millal kui palju kaalusin ja millised olid mõõdud... märgi endale kindlasti üles kõik kaalud ja mõõdud kuupäevaliselt..nädal on paras vahe sest uudishimu ajab sind nii ehk naa kaalule :rolleyes: tubli oled ,et asja ette võtsid .... soovin sulle edu!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tükk aega teemas vaikus olnud. Kuidas läheb? Kaalu teemasse, siis mina käin kaalul 2 korda päevas. Hommikul ja õhtul. Hommikul peale WC-s käimist ja õhtul enne magama minemist. Nüüd juba tean, et milline kaal peab hommikul olema, kui ei ole selline, siis mõtlen üle, et mis ma eelmine päev teisiti tegin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tükk aega teemas vaikus olnud. Kuidas läheb? Kaalu teemasse, siis mina käin kaalul 2 korda päevas. Hommikul ja õhtul. Hommikul peale WC-s käimist ja õhtul enne magama minemist. Nüüd juba tean, et milline kaal peab hommikul olema, kui ei ole selline, siis mõtlen üle, et mis ma eelmine päev teisiti tegin.

Liiga lühike ajavahemik.Pealegi - ma küll ei tea,kui hea kaal sul on - osad kaalud on taadeldud näitama 0,1% täpsusega.Siis 100kg peal võib kaal eksida 1kg ...

Minu arvates peaks kaalumisest kahel korral nädalas täiesti piisama,kui sa just spordialaga ei tegele,kus on kaalukategooriad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Liiga lühike ajavahemik.Pealegi - ma küll ei tea,kui hea kaal sul on - osad kaalud on taadeldud näitama 0,1% täpsusega.Siis 100kg peal võib kaal eksida 1kg ...

Minu arvates peaks kaalumisest kahel korral nädalas täiesti piisama,kui sa just spordialaga ei tegele,kus on kaalukategooriad.

Kaal annab meile informatsiooni ja kui ma olen oma menyy "timmimisega" ametis...kaalun samuti tihti. Veepeetus annb meile infot...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaal annab meile informatsiooni ja kui ma olen oma menyy "timmimisega" ametis...kaalun samuti tihti. Veepeetus annb meile infot...

Aga me ei räägi siin ju võistlussportlasest vaid inimesest,kes vabaneb ülekaalust.

Liiga tihe kaalumine=liigne stress.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mind on ka paksuks narritud...

2ra vaata seda, mida see nn k6hn tydruk s88b v6i joob. :D

Coca light ei ole kyll jook, mida soovitada v6iks. :rolleyes: Joogiks vesi, vesi ja veel kord vesi. Roheline tee aitab ka kaasa.

Hetkel oled sa 80 kg? Minu suurim kaal oli 75 kg, 167 cm pikkuse juures.

20 kg kaalukaotust aastaga sinu vanuses toob ainult terviseprobleeme (25 % kehakaalust...nalja teete!!) ja lisakilosid tulevikus ;) V6ta rahulikumalt!

kulla Aile, ma võin sulle oma kogemusest öelda ,et kui 15a tüdruk kaalub 80kg siis 20 kg on lausa kohustuslik 1 aastaga alla võtta ja mitte üldse kahjulik. Pigem on see nagu taevalik kingitus tervisele.

Kui olin ülekaalus siis minu vererõhk oli väga halb, põlved valutasid ja peavalud olid tavalised. Mida kiiremini ma alla võtsin seda parem mul hakkas ja elukvaliteet muutus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

selle easy shaper aparaadi võid minema visata:Dkäi jooksmas.mine jõusaali....miks sind peaks huvitama kellegi teiese arvamus...las naeravad...Et ennast heasse vormi saada pead olema järjepidev.Näiteks mina olin ka mõned aastad tagasi paks ja pekk lotendas.Läksin jõusaali,käisin jooksmas,olin järjepidev ning ühtegi trenni vahele ei jätnud...ja nüüd on tulemus käes:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teemat lugedes oli aru saada et ta on endast väga halval arvamusel ja arvab et ei saa oma kehakaalu muuta.Aga tuleb proovida, nagu mina :D

Varem arvasin et mul ei saa kunagi olema 6 packi ega ilusaid käelihaseid aga vot :D tuleb pingutada, muud midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
JarmoOberst, aga sina oled teda näinud, kas on näha ka mingeid muutusi või ei?

Ei käi läbi selle tüdrukuga ja silmajärgi on raske midagi öelda. Jõusaalis olen teda ikka vahel näinud, viimasel ajal küll mitte eriti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei käi läbi selle tüdrukuga ja silmajärgi on raske midagi öelda. Jõusaalis olen teda ikka vahel näinud, viimasel ajal küll mitte eriti.

näost peaks ära ütlema juba...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×