Jump to content
margarita

reie ümbermõõt

Recommended Posts

Hakkasin tegema lisaks tavatrennile 2-3 korda nädalas reite ümbermõõdu vähendamiseks kõhuli reite kõverdamisi trenažööril - 4-5 seeriat, 30 kordust. Peale 2-3 nädala möödumist mõõtsin reie ümbermõõtu ja 2 cm oli hoopis juurde tulnud. Kas oskab keegi öelda, milles asi? Eesmärgiks oleks ikka reite pealt kaotada...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hakkasin tegema lisaks tavatrennile 2-3 korda nädalas reite ümbermõõdu vähendamiseks kõhuli reite kõverdamisi trenažööril - 4-5 seeriat, 30 kordust. Peale 2-3 nädala möödumist mõõtsin reie ümbermõõtu ja 2 cm oli hoopis juurde tulnud. Kas oskab keegi öelda, milles asi? Eesmärgiks oleks ikka reite pealt kaotada...

No loogiline et reie ümbermööt tõuseb kui teed jõuharjutusi reiele, lihas ju peabki kasvama :D

Kui soovid ümbermöötu vähendada pead kõigepealt alustama köögist, st pead toitumise paika seadma ja aeroobseid treeninguid mängu tooma..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks ma ikka jälgin, mida ja millal ma söön. Toitumisega ei tohiks probleeme väga olla. Üldiselt ma teengi vähemalt 2-3 korda nädalas aeroobset, sellele lisaks siis need mainitud harjutused. Reied on mul niigi juba lihaselised, rasva on peal suhteliselt vähe, seega oleks eesmärgiks kaotada reite pealt ka lihast. Oleksin väga tänulik, kui keegi oskaks midagi soovitada...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks ma ikka jälgin, mida ja millal ma söön. Toitumisega ei tohiks probleeme väga olla. Üldiselt ma teengi vähemalt 2-3 korda nädalas aeroobset, sellele lisaks siis need mainitud harjutused. Reied on mul niigi juba lihaselised, rasva on peal suhteliselt vähe, seega oleks eesmärgiks kaotada reite pealt ka lihast. Oleksin väga tänulik, kui keegi oskaks midagi soovitada...

Ära söö ja ära treeni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks ma ikka jälgin, mida ja millal ma söön. Toitumisega ei tohiks probleeme väga olla. Üldiselt ma teengi vähemalt 2-3 korda nädalas aeroobset, sellele lisaks siis need mainitud harjutused. Reied on mul niigi juba lihaselised, rasva on peal suhteliselt vähe, seega oleks eesmärgiks kaotada reite pealt ka lihast. Oleksin väga tänulik, kui keegi oskaks midagi soovitada...

Eesmärgiks kaotada lihast? uh

LÜHIS

Siin käivad üldiselt inimesed, kelle eesmärk on vastupidine.

Tegelikult usun siiski, et sa lihast ei soovi kaotada. Toitumine on ilmselt ikka õige üle vaadata ja oma eesmärkidega kooskõlla viia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×