Jump to content
joker

Eksklusiiv-Intervjuu Marek Kalmusega

Recommended Posts

Jäite vahele nn metaani tarvitamisega. Äkki selgitaksite tavainimestele selle aine toimet kulturisti organismile.

Aine stimuleerib organismis valgusünteesi, keha suudab tänu sellele ainele omastada rohkem ehitusmaterjali ja mõõdukas koguses see jääbki ainsaks toimeks.

Kui seda aga lolli peaga ja peoga endale sisse ajada ja loota, et aasta pärast oled Freddy Coleman (kulturismis kõige kuulsama ja ihaldatuma tiitli Mr. Olümpia kaheksakordne võitja – toim) valmis, siis on kõrvalmõjud peagi kohal.

Freddy Coleman :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

Tore on see, et Ader tegi tantsusaate ja sellele järgnevaga Eesti kulturismi arendamiseks tõsiselt võimsa hüppe.

Kahju, et ta põrkas vastu dopinguskandaali, mis üli hea tulemuse praktiliselt nullis. Kuigi ka negatiivset reklaami võib teinekord käsitleda hea reklaamina (vaadake näiteks tõehetke seda samust), on paljudel tublidel keheehitajatel trenni isu oma iidoolite tõttu raugenud.

Seni kaua kui on kommenteerijaid, selgitajaid ja asjasse huvi tundjaid see teema ei rauge.

Positiivne on muidugi see, et film Halastamatu ja misiganes muutub järjest humoorikamaks.

Lugupidamisega

Scubamonkey

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, Ader kangelane, Kalmus reetur. Las olla nii. Argo oli igaljuhul väga tubli ja tegi head reklaami alale, absl nõus. Aga katsuge nüüd natuke laiemalt ka asjasse süveneda. Mina ei ole kunagi kulturismiga tegeledes mõelnud , et oh kui lahe mul on nüüd niipalju fänne ja toetajaid siin eestimaa pääl. Kui hakkasin võistlema ei olnud mu eesmärk saada eesti absoluutseks meistriks (ometi see juhtus, mis ka loomulik inimese puhul kelle sihid on suuremad) vaid üritada jõuda oma kehaarendamisega nii kaugele kui vähegi võimalik.(teine suurim motivaator suure väsimuse kõrval mida treening annab ja mida ma naudin 100ga) Me keegi ei tea millised oleks MK saavutused siis kui eesti ajaks samasugust doppoliitikat nagu teised maad. Saage aru, mind pole kunagi huvitanud see kuidas pisike eesti sellesse suhtub mida ma teen, pigem olen olnud algusest peale veendunud, et suurem osa inimesi ei saa selles aru ja ei saa sellest alast aru saama mitte kunagi. EKFL ajab loomulikult ilusat üllast asja , võitlemaks ala puhtuse eest, ala saab aga pisut puhtamaks siin , eestis, maailma kulturismilavadel toimuvat see ei mõjuta ja ei hakka kunagi mõjutama. Mõelge ometi natuke ja see, et te siin foorumiski ajate naljakat juttu sellest, et oi mis eeskuju noortele kehaehitajatele jne, on minujaoks nali. Iga noor valigu omale selline eeskuju milline talle sobib. Kuigi ega siin eesti tegijate hulgas suurt valikut pole kui lähtuda teie mõttelaadist, keemik ja mittekeemik. Maailmast oleks veelgi keerulisem leida omale eeskuju sellel alal keda saaks nimetada puhta spordi musternäidiseks.

Lasteaias käies ja ka veel hiljem uskusime kõik , et maailm ongi ainult lilled ja liblikad. Paraku on illusioon sellisest maailmast kiire kaduma juba siis kui esimesse klassi lähed. Ok, tahan öelda seda, et rääkige siin mida tahate, maailm ei ole ainult teie turvaline liivakast kus te mängite ja kasvatajatädid teid kõige halva eest kaitsevad.

On üsna imelik, et paljud teist tahaksid ennast sinna liivakasti mängima unustadagi, nii aastateks 70 või 90. See viitab mingile hälvele teie arengus.

Tahate suureks saada, st, täiskasvanuks, tõstke pea ja üritage vaadata üle selle lasteasutuse aia. Tõeline elu algab sealtmaalt, keda seal aia taga nähtu hirmutab siis jumal teiega, jääge sinna kus te olete.

Mõni siin ütleb, et kui paned kemmi siis ära roni eestikatel lavale. Ei olekski roninud kui suvel poleks võistluskalendris muutus tehtud. Vaadake fitness.ee "jõuaasta" 2008 kalendrit ja lugege kuna on seal märgitud eestikad , kuna klassikute MM. Võttes vastu oma otsuse kasutada ettevalmistuseks samu vahendeid mida medalimehed maailmas, ei olnud, nagu te nüüd näete minu eesmärk eestikte laval kedagi võita või siin hiilata. Eesmärk oli, nagu ka postimehe artiklis kirjas, minna MM-il starti sama võimsa "masinana" nagu seda on teiste maade sportlased, kes MM-ilt medalitega kodus ja kes on nö. kangelased. Mind isiklikult selline kangelase staatus jätab külmaks, tahtsin näha kas võrdne võrdse vastu annab tulemuseks mingit karva medali või ei.

See aga jäigi selgeks tegemata. Te võite siin spekuleerida mida tahate, isikliklut arvan, et see oleks sel korral võinud olla vägagi tõenäoline. Mida aga pole olnud seda pole. /teatud põhjusel/

Hilja vist kah kodakondsust vahetama hakata.

/NO EI SAA KRT TEEMAT LUKKU, TEE MIS TAHAD/

:D

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Leebe pereisa (Marek Kalmus) valmistub koos perega reisile minema kui ootamatult röövitakse tema naine ja laps. Lunaraha asemel nõuab aga Venemaa kulturismiliit kinnitust selle kohta, et Eesti kulturismiliit lõpetaks dopingukontrollide tõhustamise rahvusvahelisel tasandil.

Veidi irooniline, et härra teeb filmi dopingu vastu ja jääb ise kasutamisega vahele :rolleyes: .

Muidu midagi steroidide kasutamise vastu ei ole. Eks igaüks teeb, mis tahab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Leebe pereisa (Marek Kalmus) valmistub koos perega reisile minema kui ootamatult röövitakse tema naine ja laps. Lunaraha asemel nõuab aga Venemaa kulturismiliit kinnitust selle kohta, et Eesti kulturismiliit lõpetaks dopingukontrollide tõhustamise rahvusvahelisel tasandil.

Veidi irooniline, et härra teeb filmi dopingu vastu ja jääb ise kasutamisega vahele :rolleyes: .

Muidu midagi steroidide kasutamise vastu ei ole. Eks igaüks teeb, mis tahab.

Iroonia ruulib!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa aru, mida te kotite Marekist ja samas kummardate Colemani, Shwartsi, Cutlerit, isegi seda Mentulat, kes näeb välja koledam kui öö, jne. Mul pole steroidide vastu kunagi midagi olnud. Kui oleks varem treeningutega alustanud, siis arvatavasti kasutaksin praegu samuti kõrgema eesmärgi nimel keemilisi abivahendeid. Ei anna pead, et ei tee seda kunagi tulevikus. Kehaehitamine ei ole vaid sport, vaid see on elustiil. Mees on tublit tööd teinud endaga. Minu silmis Kalmuse respect ainult tõuseb.

Mulle tundub, et paljud siin nutavad lihtsalt kadedusest. Krt küll, mida te hädaldate, steroidide kasutamine ei ole maailmalõpp. Kui ei meeldi, siis ärge lugege :rolleyes:

Marek anna aga minna, tahaks näha juba mida tulevik toob. Jälgin igaljuhul su arengut hoolega.

thumb.2187df6a40f21b453a23eea0b0da27a3.7595a86887ae41d057fb837cc5eddbe1.jpeg

Minu poolt: Two Thumbs Up

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei saa aru, mida te kotite Marekist ja samas kummardate Colemani, Shwartsi, Cutlerit, isegi seda Mentulat, kes näeb välja koledam kui öö, jne. Mul pole steroidide vastu kunagi midagi olnud. Kui oleks varem treeningutega alustanud, siis arvatavasti kasutaksin praegu samuti kõrgema eesmärgi nimel keemilisi abivahendeid. Ei anna pead, et ei tee seda kunagi tulevikus. Kehaehitamine ei ole vaid sport, vaid see on elustiil. Mees on tublit tööd teinud endaga. Minu silmis Kalmuse respect ainult tõuseb.

Mulle tundub, et paljud siin nutavad lihtsalt kadedusest. Krt küll, mida te hädaldate, steroidide kasutamine ei ole maailmalõpp. Kui ei meeldi, siis ärge lugege :rolleyes:

Marek anna aga minna, tahaks näha juba mida tulevik toob. Jälgin igaljuhul su arengut hoolega.

thumb.2187df6a40f21b453a23eea0b0da27a3.7595a86887ae41d057fb837cc5eddbe1.jpeg

Minu poolt: Two Thumbs Up

Peab siis kiitma, et dopinguga vahele jäi? Teisi sportlasi hakkame ka kiitma, kes on vahele jäänud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Peab siis kiitma, et dopinguga vahele jäi? Teisi sportlasi hakkame ka kiitma, kes on vahele jäänud?

Siiamaani ju kiidavad kõik siinsed kasutajad Colemani, Shwartsi jne, keda ma ka ennist nimetasin. Miks siis Marek teistsugune on? Või sa tahad väita, et need mehed on puhtad poisid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siiamaani ju kiidavad kõik siinsed kasutajad Colemani, Shwartsi jne, keda ma ka ennist nimetasin. Miks siis Marek teistsugune on? Või sa tahad väita, et need mehed on puhtad poisid?

Nad on vastavas liigas ka, igas liigas omad reeglid!

Ja Scwarzi ajal olid üldse steroidid lubatud!

Muudetud kasutaja tonn999 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meil on lubatud istuda autorooli 0.0 promilli korral, Inglismaal aga kuni 0.8 promillini. kas see teeb Inglastest paremad ja tublimad juhid?

Mõttetu arutelu, võiks kinni panna selle üldse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Meil on lubatud istuda autorooli 0.0 promilli korral, Inglismaal aga kuni 0.8 promillini. kas see teeb Inglastest paremad ja tublimad juhid?

Mõttetu arutelu, võiks kinni panna selle üldse.

Mina saan aru, et need, kes siin Kalmuse käitmist laitnud on, ei leia mitte, et kaine juht on tublim, vaid, et kes kergelt joobnuna sõita tahab, sõitkugi näiteks Inglismaal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen siiani saanud aru, et siin portaalis propageeritakse keemiavaba tervisesporti ja taunitakse üldjuhul (e.eiratakse)"keemikuid".Kuid lugedes antud teema kommentaare(mida juba 16 lehte) ei saa enam millestki aru.Rõhuv enamik toetab keemia panemist ja paneksid võimalusel ka ise...Olen ka enne juhtinud tähelepanu sellele, et siin portaalis pole nagu mõistlik näidata Colemani jt. täistopitud värdjate pilte(selleks on olemas terve internetiavarus).Mis juhtus,Tokko? Kas kogu üritus on p.rse lennanud? Üleüldse on "ametlikult" poolt kahtlane vaikus...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siiamaani ju kiidavad kõik siinsed kasutajad Colemani, Shwartsi jne, keda ma ka ennist nimetasin. Miks siis Marek teistsugune on? Või sa tahad väita, et need mehed on puhtad poisid?

Mina isiklikult ei ole kiitnud, aga nendel võistlustel, kus võistlevad Colemanid, ja nendel, kus võistlevad MK-d, on erinev suhtumine dopingusse, kui sa tähele ei ole pannud. Ja samuti ei ole ma näinud, et Coleman väha suur puhta spordi eest võitleja oleks..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina isiklikult ei ole kiitnud, aga nendel võistlustel, kus võistlevad Colemanid, ja nendel, kus võistlevad MK-d, on erinev suhtumine dopingusse, kui sa tähele ei ole pannud. Ja samuti ei ole ma näinud, et Coleman väha suur puhta spordi eest võitleja oleks..

Äkki on oodata Marekist profikulturisti? Teame ju küll kuivõrd on Marek tegelikult pühendunud oma alale. Võiks ju Eestis olla keegi, kes nö suurte jõmmide mängumaale ka astuks. Oleks nagu aeg. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äkki on oodata Marekist profikulturisti? Teame ju küll kuivõrd on Marek tegelikult pühendunud oma alale. Võiks ju Eestis olla keegi, kes nö suurte jõmmide mängumaale ka astuks. Oleks nagu aeg. :rolleyes:

Äkki veitsa hilja selleks juba ? Kalmus omajagu vanust ka juba :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Otsustati: rahvusvahelist karistuskoodeksit arvestades, määrata Marek Kalmusele eluaegne võistluskeeld kõigil IFBB egiidi all korraldatavatel võistlustel ja muudel üritustel (demonstratsioon-esinemised, messid, reklaamikampaaniad jms).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×