Jump to content
roland777

Erektsioon trennis

Recommended Posts

Olen mõnda aega käinud erinevates trennides, kuigi kõik muu on korras, siis üks asi häirib - nimelt tekib mul alati peale trenni erektsioon. Higisena koju ka ei taha minna, aga äärmiselt nõme enesetunne. No päris kõvaks ei lähe, aga ikka poolkõvaks ja idioodi tunne tekib, kui pidevalt duzziruumis seina vahid ja ootad, et minema saaks. Muide, hetero olen, aga see tõsumise probleem on pidev. On kellegil sama jama ja saaks keegi midagi normaalset kommenteerida või nõu anda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

seksiga pole probleeme ja ka mitte muu sugueluga. Mul on pidev seksiisu. Kas on võimalik, et trenn tõstab mingeid hormoonitasemeid vms, mis kirjeldatud probleemi tekitavad? Ja nagu ütlesin, siis olukord on sama ka tänaval ja mujal, kuid seal pole ma ju alasti, et siis nagu asi lihtsam

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
seksiga pole probleeme ja ka mitte muu sugueluga.

Mida sa peale seksi veel selle "muu" suguelu all mõtled? :D

Trenn pidavat vist jah testosterooni (meessuguhormooni) sisaldust tõstma, aga kas just nii palju, et sellised probleemid võivad tekkida. :)

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Onaneerimist mõtlen. Ja naine on kodus olemas, sellega pole üldse probleemi paar korda päevas vahekorras olla, kuid rohkem ei tule temaga välja ning võõraid ei taha. Saaks veel aru, et oleksin 15a vms, aga pisut ikka juba vanem ju... Tean, et sõjaväes see tavaline, aga seal ju ongi noored.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Onaneerimist mõtlen. Ja naine on kodus olemas, sellega pole üldse probleemi paar korda päevas vahekorras olla, kuid rohkem ei tule temaga välja ning võõraid ei taha. Saaks veel aru, et oleksin 15a vms, aga pisut ikka juba vanem ju... Tean, et sõjaväes see tavaline, aga seal ju ongi noored.

Paar korda päevas saad oma naisega vahekorras olla ja rohkem temaga ei tule ning võõraid ei taha? :)

Kuradi sugumürsk oled siis, pole ime, et pärast jõusaali testo-laengut taas kiki tuleb. Kurat ma küll ei kujuta ette, et mul tahtmist ja aega üldse oleks, et päevast päeva paar korda iga päev sugu teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen mõnda aega käinud erinevates trennides, kuigi kõik muu on korras, siis üks asi häirib - nimelt tekib mul alati peale trenni erektsioon. Higisena koju ka ei taha minna, aga äärmiselt nõme enesetunne. No päris kõvaks ei lähe, aga ikka poolkõvaks ja idioodi tunne tekib, kui pidevalt duzziruumis seina vahid ja ootad, et minema saaks. Muide, hetero olen, aga see tõsumise probleem on pidev. On kellegil sama jama ja saaks keegi midagi normaalset kommenteerida või nõu anda?

Ole õnnelik- enamus võtavad testo taseme tõstjaid, et lihasmassi paremini kasvatada. Sul sellega probleeme tulla ei tohiks ja vorm peaks tulema, nii et mühiseb!

Ja tead, osadele naistele mõjub ka trenn samamoodi....võta teinekord oma naine trenni kaasa ja õhtu tuleb vägev pärast :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sooritades viimset pingutust maksimaalsest , siis juhtub selline asi. See juhtub põhiliselt lõuga tõmmates või jala tõsteid tehes (kõhule)... Küsimus on selles ,et millest see tuleneb ? Tänud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sooritades viimset pingutust maksimaalsest , siis juhtub selline asi. See juhtub põhiliselt lõuga tõmmates või jala tõsteid tehes (kõhule)... Küsimus on selles ,et millest see tuleneb ? Tänud

hormoonid möllavad B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sooritades viimset pingutust maksimaalsest , siis juhtub selline asi. See juhtub põhiliselt lõuga tõmmates või jala tõsteid tehes (kõhule)... Küsimus on selles ,et millest see tuleneb ? Tänud

Kunagi ammu siis kui sind veel ei olnud tekkiss mul ka erektsioon kui rappuva trolliga sõitsin. Aga lõua-tõmbamise peale mul küll telk püksi ei tekkinud B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kunagi ammu siis kui sind veel ei olnud tekkiss mul ka erektsioon kui rappuva trolliga sõitsin. Aga lõua-tõmbamise peale mul küll telk püksi ei tekkinud B)

ega mul ei ole mingeid kalduvusi sellel teemal, vastik on trenni edasi teha löga täis pükstega... lihtsalt tahaks teada milles probleem... :P

Muudetud kasutaja ÜRASK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ega mul ei ole mingeid kalduvusi sellel teemal, vastik on trenni edasi teha löga täis pükstega... lihtsalt tahaks teada milles probleem... B)

Ma mõtlesin, et viskab korra telgi vaia ja kõik, aga selline probleem siis?

Kausa nühid seal siis neid lõugu teha?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

heheh..tuttav teema, juba 8 aastaselt sai mööda torusid ronitud orgasm kätte saadud. Edasi mingi 12 aastaselt kui lõuga tõmbasin sain ka orgsmi kui väga hullult pingutasin. Aga õnneks mingit "löga" ei tulnud ja isegi kõvaks ei läinud B) . No siin on ju 2 varianti kas ei pinguta nii hullult et lahti läheks või ei tee selliseid harjutusi. ja kolmas variant vist oleks ennem trenni naisega nahistada kui too olemas on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
siukest jama on raske kohe kommenteerida B)

Lepime yhes asjas kokku...Me ei nimeta spermat l8gaks. N6us?

Siin ei ole ju tribuluse tarvitamiseks mitte mingit n2idustust. Milleks te raiskate oma raha, kui teil seda vaja ei ole?

Veel yks asi...Seksuaalenergia on yks v6imsamaid energiaid. 6ppige seda kontrollima ja juhtima, saavutate nii m6ndagi ja ma kinnitan teile, et kui te oma arendamisega selles vallas ei tegele siis teie tydruks6ber ei ole sugugi 6nnelik.

See on ka yks tyypiline puuduj22k ymberl6ikamata poistel, et suguelund on liiga tundlik. Enneaegsed ejakulatsioonid on pea tavan2htuseks.

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuule Aile... enneaegseid ejakulatsioone kirjutada nüüd ümberlõikamatuse arvele...

Ma arvan et hilisemad erektsiooniprobleemid tundetuse tõttu on tunduvalt hullem mure B)

Aga jätkem kultuurinähtustest rääkimise nüüd siit teemast välja.

Lihtsad lahendused - Ailel õigus - jäta tribulus ära, sa ei saa sellest mingit lisakasu. Tuletan meelde - testo tase on üldiselt nö "baastaseme värk" - see tähendab, et kui teatud tase on saavutatud, siis lihaskasv ja muu toimub normaalselt ja LISA võibolla põhjustab mõttetuid erektsioone, aga arengule kuidagi kaasa ei aita.

Teine asi - tee ette mingeid muid raskeid harjutusi, mis erektsiooni ei tekita. Kui keha välja kurnad on ka erutuse tekkimine vähem tõenäolisem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lepime yhes asjas kokku...Me ei nimeta spermat l8gaks. N6us?

Siin ei ole ju tribuluse tarvitamiseks mitte mingit n2idustust. Milleks te raiskate oma raha, kui teil seda vaja ei ole?

Veel yks asi...Seksuaalenergia on yks v6imsamaid energiaid. 6ppige seda kontrollima ja juhtima, saavutate nii m6ndagi ja ma kinnitan teile, et kui te oma arendamisega selles vallas ei tegele siis teie tydruks6ber ei ole sugugi 6nnelik.

See on ka yks tyypiline puuduj22k ymberl6ikamata poistel, et suguelund on liiga tundlik. Enneaegsed ejakulatsioonid on pea tavan2htuseks.

Soovitad minna ümberlõikusele? B)

Kuidas õppida seksuaalenergiat kontrollima ja juhtima? :P

Väga põnev teema. :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Soovitad minna ümberlõikusele? B)

Kuidas õppida seksuaalenergiat kontrollima ja juhtima? :o

Väga põnev teema. ;)

Tantra jooga p6hineb puhtalt seksuaalenergia juhtimisel. Loomulikult on p6nev :P

osta raamat

Kunagi sygaval n6ukaajal k2isin psyhholoogidele m6eldud seksuoloogia loengutes, lektor oli antud teemast vaimustuses.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×