Jump to content
roland777

Erektsioon trennis

Recommended Posts

Kuule Aile... enneaegseid ejakulatsioone kirjutada nüüd ümberlõikamatuse arvele...

Siin on vaja ainult natuke loogikat... Ma ei keela sul arvamast vastupidist ja sinu eesnaha kallale ei kipu...nii, et rahu!

Uurimusi on ka tehtud lademetes...ma laisk inimene, endale infi vaja ei l2he...

Ymberl6ikamisest veel nii palju, et

...kas te mehehakatised ka teate, kui v2he on hetkel naistel t6eliselt ilusat emakakaela??? Minu viis aastat kopikatega kogemus... B)

Kolm korda v6ite arvata, millest see tekib. Te sunnikud ei pese ennast (ja selle naha vahele on igavesti tore tekitada tingimusi soodsaks kasvulavaks :P) ja vahetate partnereid nigu sokke.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
It takes two to tango.

Jah...kuid naispool j22b sagedamini fyysiliselt kannatajaks pooleks.

...ja see ei ole kellelegi yllatus, et naiste huvi seksi vastu tuleb oluliselt hiljem kui meestel. Tydrukud on enamasti huvitatud lihtsalt 6rnusest ja turvatundest...edasine s6ltub aga suurel m22ral poiste kasvatusest. Kas nad kasutavad olukorda 2ra v6i ei.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah...kuid naispool j22b sagedamini fyysiliselt kannatajaks pooleks.

...ja see ei ole kellelegi yllatus, et naiste huvi seksi vastu tuleb oluliselt hiljem kui meestel. Tydrukud on enamasti huvitatud lihtsalt 6rnusest ja turvatundest...edasine s6ltub aga suurel m22ral poiste kasvatusest. Kas nad kasutavad olukorda 2ra v6i ei.

Kas nad kasutavad olukorda ära või ei, irw siin vist küsimust pole? B):P

Selge mis juhtub. :o

Muudetud kasutaja T6nu69 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
edasine s6ltub aga suurel m22ral poiste kasvatusest.

Minu arust oleneb siiski väga palju ka tütarlaste kasvatusest; alustades sellest, kuidas end välja pakutakse ning lõpetades seksuaalkasvatuse endaga. Üldiselt on kasvatus aga teema, milles olen tugev vaid teoorias, praktiseerida pole veel õnnestunud B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu arust oleneb siiski väga palju ka tütarlaste kasvatusest; alustades sellest, kuidas end välja pakutakse ning lõpetades seksuaalkasvatuse endaga. Üldiselt on kasvatus aga teema, milles olen tugev vaid teoorias, praktiseerida pole veel õnnestunud B)

Kasvatus on yks ebam22rane s6na t6esti.

Ma arvan, et tydrukute jaoks on oluline soe suhe l2hedastega siis ei hakata perest v2ljaspoolt pseudoturvatunnet otsima.

Enda n8 v2ljapakkumine ongi seotud just sellesama tyhimikuga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kolm korda v6ite arvata, millest see tekib. Te sunnikud ei pese ennast (ja selle naha vahele on igavesti tore tekitada tingimusi soodsaks kasvulavaks :P) ja vahetate partnereid nigu sokke.

Nojah... kui hügieenistandard on samasugune nagu 1000 aastat tagasi kõrberiikides, siis on asi kurb... Võibolla peaks tõesti ümberlõikamist laiemalt propageerima B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×