Jump to content
control15

Jalatrenn

Recommended Posts

Missugused harjutused jalatrennil mõjutavad tuharalihast kõige vähem? Tuharalihased on nõmedalt suured :)

Aga äkki on tuhar lihtsalt rasvane ning eraldi ja mõjutavad harjutused tuharale aitaksid just vormida tagumenti?

Ka head jalad ja hamstringid varjavad tuhara suurust ... juhul kui ongi selline ... suur.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas need mitte ainult säärele pole? Või ma saan valesti aru...

Jalapress ei mõjuta ka väga palju ju?

Jah, säärtele küll, kuid kui ma ei eksi siis on need jala osad. Niisiis pakkusin ka neid välja. Jalapress mõjutab ainult teatud määral. Oleneb kuidas jällegi teha, kui asetad jalad ülevale pool siis mõjutab reie kakspead ja tuharaid. Kui allapoole, siis rohkem nelipead, kuid muidugi mingi osa saavad ka tuharad.

Muudetud kasutaja Xero poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga äkki on tuhar lihtsalt rasvane ning eraldi ja mõjutavad harjutused tuharale aitaksid just vormida tagumenti?

Ka head jalad ja hamstringid varjavad tuhara suurust ... juhul kui ongi selline ... suur.

On küll jah rasvane. Et lasen jalatrenni samamoodi edasi ikka ja küll läheb paremaks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On küll jah rasvane. Et lasen jalatrenni samamoodi edasi ikka ja küll läheb paremaks?

Ei lähe ta essugi paremaks kui kulutused oluliselt ei tõuse või toiduga saadav kalorsus mõningal määral ei vähena. Samas lihtsalt kalorsust vähendada ilma , et toitainete omavahelist tasakaalu ei korrigeeri , on tulemuseks: pekk alles liha kadund.

Esimene asi mis ma soovitan on, et teha selgeks endale toitumise põhialused ja panna kokku menüü mis just sulle sobib, silmas pidades siis lihaste arengut ja rasvapolstri vaikset hävingut.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei lähe ta essugi paremaks kui kulutused oluliselt ei tõuse või toiduga saadav kalorsus mõningal määral ei vähena. Samas lihtsalt kalorsust vähendada ilma , et toitainete omavahelist tasakaalu ei korrigeeri , on tulemuseks: pekk alles liha kadund.

Esimene asi mis ma soovitan on, et teha selgeks endale toitumise põhialused ja panna kokku menüü mis just sulle sobib, silmas pidades siis lihaste arengut ja rasvapolstri vaikset hävingut.

Ma mõtlesin, et kasvatan lihast ja olen ülekaloraažis seni kuni ca 80 kg täis on ja siis teen korraliku rasvapõletusperioodi. Oleks arukas?: )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toitumise pead ikka paika panema.....mitte mingit kasu pole ju sellest, kui kogud veel 5 kg rasva juurde aga lihas ei kasva...pärast dieediperioodi tehs kaob sul küll rasv, kuid lihas on ikka samasuur nagu ta oli siis kui sa olid veel mingi 75 kg raske

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma mõtlesin, et kasvatan lihast ja olen ülekaloraažis seni kuni ca 80 kg täis on ja siis teen korraliku rasvapõletusperioodi. Oleks arukas?: )

Ja kuidas sa seda rasvapõletus perioodi ette kujutad kui sul praegu juba toitumine nii paigast ära on et tuharad ripuvad? Siis keerad kraanid kinni ja nälgid lihased ka maha. Toitumine korda, mida kiiremini seda parem. Ega ülekaloraazi ei pea siis balantsi viima kulutustega, vaja on et säiliks väikegi ülekaloraaz ja sa kasvad edasi. Kindlasti mitte kehvemini kui saani ja rasv hakkab tasapisi samuti siis põlema ehk siis leiab ärakasutamist kütuseks. Et aga nii ka läheks peab olema toitainete vahekord samuti vastav, muidu võid seda lootma jäädagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toitumise pead ikka paika panema.....mitte mingit kasu pole ju sellest, kui kogud veel 5 kg rasva juurde aga lihas ei kasva...pärast dieediperioodi tehs kaob sul küll rasv, kuid lihas on ikka samasuur nagu ta oli siis kui sa olid veel mingi 75 kg raske

MIks sa arvad ma rasva najalt selle 5 kilo juurde võtan?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja kuidas sa seda rasvapõletus perioodi ette kujutad kui sul praegu juba toitumine nii paigast ära on et tuharad ripuvad? Siis keerad kraanid kinni ja nälgid lihased ka maha. Toitumine korda, mida kiiremini seda parem. Ega ülekaloraazi ei pea siis balantsi viima kulutustega, vaja on et säiliks väikegi ülekaloraaz ja sa kasvad edasi. Kindlasti mitte kehvemini kui saani ja rasv hakkab tasapisi samuti siis põlema ehk siis leiab ärakasutamist kütuseks. Et aga nii ka läheks peab olema toitainete vahekord samuti vastav, muidu võid seda lootma jäädagi.

Vb tuharad ripuvad selle, et lapsest saati olen pontsakas olnud. Nüüd kui pikkust juurde tulnud, pole enam asi nii hull ja toitumine on ka paranenud kõvasti..

Ja rasvapõletus perioodi kohta olen ka uurinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tõesti ei ole;)

Te olete asjast väga õigesti aru saanud, sääresirutused ette tõepoolest ei ole sääreharjutus, vaid suunatud rohkem nelipealihasele, braavo! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×