Jump to content
vaher

Hobusesalv

Recommended Posts

S6nadega on yks selline kole lugu, et vahest peab neid s88ma hakkama...ja siis ei pruugi nad just h2sti maitsta .

Višnevski salv ei ole Ravimiametis registreeritud.

Seda minagi...

Kleebin... "Laiskus on otsingu nimi."

Ei ole minus seda allahetitlikku loomust :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hobusepalsam imendub tunduvalt kiiremini kui inimestele mõeldud salvid/kreemid.

Tekib küsimus, kui paks on nahk hobusel võrreldes inimese nahaga? Kas hobusele ongi vaja tugevamalt imenduvat salvi, kuna anatoomia on erinev ja kuna hobuse lihased/liigesed/kõõlused saavad päevast päeva suuremat koormust?

MSM Power pudelil kirjas, et kasutada kuni 3 x päevas.

Miks mitte rohkem? Kas pole mõtet või võimalik nn "üledoseerimine?" Kui viimane variant, siis millised on võimalikud tagajärjed? Millised on tagajärjed inimesele, kes omastab salvi kiiremini, kuid kelle lihased/liigesed/kõõlused saavad väiksemat koormust?

Ise olen kasutanud kaelavigastuse korral MSM Powerit. Leevendab valu tunduvalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hobusepalsam imendub tunduvalt kiiremini kui inimestele mõeldud salvid/kreemid.

Tekib küsimus, kui paks on nahk hobusel võrreldes inimese nahaga? Kas hobusele ongi vaja tugevamalt imenduvat salvi, kuna anatoomia on erinev ja kuna hobuse lihased/liigesed/kõõlused saavad päevast päeva suuremat koormust?

MSM Power pudelil kirjas, et kasutada kuni 3 x päevas.

Miks mitte rohkem? Kas pole mõtet või võimalik nn "üledoseerimine?" Kui viimane variant, siis millised on võimalikud tagajärjed? Millised on tagajärjed inimesele, kes omastab salvi kiiremini, kuid kelle lihased/liigesed/kõõlused saavad väiksemat koormust?

Ise olen kasutanud kaelavigastuse korral MSM Powerit. Leevendab valu tunduvalt.

Nagu hobused ennast ise määriksid ja kui tallipoisil on vaja 5 hobuse jalad ravida, mis siis küll saab? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul kiidab äi kah asja taevani...et haiseb küll, aga väga efektiive pidi olema (ka seljavalu puhul just, teisi kommentaare pole kuulnud) :rolleyes: Pidavat suhteliselt kallis olema, aga kuna suur pudel, siis ka jätkub kauaks. Hipodroomi poest saab osta ja näiteks uues Rocca al Mare Prismas on ka.

mina ostsin omale säästumarketist ja töötab(kuigi fastum ja olfa või mis ta oli jättis hätta selja ja randme)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mina ostsin omale säästumarketist ja töötab(kuigi fastum ja olfa või mis ta oli jättis hätta selja ja randme)

Nimi on asjal olfen gel. Kasutan seda väiksemate liigesevalude korral. Mõjub effektiivselt.

Hobuse salviga on ka kogemus olemas. Alguses tekitas külmatunde ja siis soojatunde. Kui olfen gel mõjus vaid lühiajaliselt nagu tund kuni kaks, siis hobusesalvi mõju kestis üle päeva.

Niisiis minu kokkuvõtlik arvamus sellest salvist: kui miski muu ei aita ja muud käepärast pole siis võib paaril üksikul korral kasutada.

Muudetud kasutaja rinaldo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vähemalt Tartus on višnevski salvi Poe tänava apteegis müüa. Seal on üldse igasugust vene kraami suht suur valik.

Tallinnas v6ib vist kysida Balti jaama turult.

On olemas terve rida vene kraami, ilma milleta oleks ysna raske. Yks minu viimaseid leide on sarjast

Trav6 i sbor6 Agafji

Naturalnoje Sibirskoje M6lo dlja Bani

Yle prahi seep, peaks mainima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul kiidab äi kah asja taevani...et haiseb küll, aga väga efektiive pidi olema (ka seljavalu puhul just, teisi kommentaare pole kuulnud) :D Pidavat suhteliselt kallis olema, aga kuna suur pudel, siis ka jätkub kauaks. Hipodroomi poest saab osta ja näiteks uues Rocca al Mare Prismas on ka.

Oskad sa täpsemalt öelda, kus Rocca al Mares seda müüakse. Ei leidnud kuskilt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On ka plaanis seda hobusesalvi soetada, kuna õlaga on mingi jama.

Kuna teema on suht vana, siis küsiks üle, et, kas keegi on vahepeal kasutanud ja kuidas on mõjunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult on "hobusepalsameid" 2, osad räägivad aiast, teised aiaaugust. Üks on see, millega hobuseid määritakse

115173t22hcbf2.jpg

ja teine, see, mida kaubanduskeskuses müüakse. ühist on ainult nimi

1247582467.jpg

sel palsamil on vist hobusenimi ainult sellepärast, et sees hobukastani ekstrakt vms.

võiksite täpsustada, kumba kasutate..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelikult on "hobusepalsameid" 2, osad räägivad aiast, teised aiaaugust. Üks on see, millega hobuseid määritakse

115173t22hcbf2.jpg

ja teine, see, mida kaubanduskeskuses müüakse. ühist on ainult nimi

1247582467.jpg

sel palsamil on vist hobusenimi ainult sellepärast, et sees hobukastani ekstrakt vms.

võiksite täpsustada, kumba kasutate..

Esimese pildi keskmist kasutasin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×