Jump to content
Riho.

Kasv!

Recommended Posts

minu puhul vastas seee tõele, et kasv kinni jääb, võta näpust jäigi...., aga ma otsin nüüd sellist ainet, mis mind taas kasvama paneb, kuna mängin korvpalli tahaks 2 meetrit ära saada... kes teab mis ainega ja kust seda saab palun andku teada...

Selleks võis olla 100 muud põhjust, mina ei süüdistaks ainult jõusaali.

Muudetud kasutaja ztex poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen ka kusagilt kuulnud, et jõusaali treeninguga ei tohiks väga vara alustada, seda vist enne 14 eluaastat, kuid kas see ka paika peab ei tea.

jõusaal ei pane kasvu kinni ei teismelistel ega lastel. jõuharjutusi võivad teha ka lapsed. lihtsalt raskejõustik ja ka kulturism sobivad paremini lühematele,proportsioonid tulevad paremini välja :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ei tea ju, kuidagi liiga palju suitus on selle teema kohta, äki on tuld kah.

Iseenesest, idee poolest see nii imelik ju ei tundukski: Pidevalt surud oma kasvavat keha kokku(eriti, kui raskus turjal kükke teed), samas suured lihased on sitked, võivad ka kasvu raskendada, siis plus see variant, et luude otsas olevad need kasvu kohad võivad vigastada saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
minu puhul vastas seee tõele, et kasv kinni jääb, võta näpust jäigi...., aga ma otsin nüüd sellist ainet, mis mind taas kasvama paneb, kuna mängin korvpalli tahaks 2 meetrit ära saada... kes teab mis ainega ja kust seda saab palun andku teada...

Tule taevas appi!!

1) Kui su kasv peatunud, on ilmselt suu luud luustunud ja see hormoon ei aita enam.

2) Pikkuse parandamiseks tehtud ravi tuleb teha arsti järelvalve all ja sellel võivad olla väga suured kõrvalmõjud.

3) See on väga kallis.

Lisa infona, siis et FC Barcelona ja jalgpallurile Leonel Messile on tehtud seda ravi. See oli nii kallis, et ta vanemad ei oleks suutnud seda küll maksta, aga siis ostis Fc Barcelona ta ära ja ta hakkas ravi saama. Ja see ravi ei anna mingeid hiilgavaid tulemusi, sest Messi on siiski mingi 167cmi pikk. Veel on Messi väga tihti vigastatud, mida seostatakse selle ravi saamisega(Nii palju siis kõrvalmõjudest).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
minu puhul vastas seee tõele, et kasv kinni jääb, võta näpust jäigi...., aga ma otsin nüüd sellist ainet, mis mind taas kasvama paneb, kuna mängin korvpalli tahaks 2 meetrit ära saada... kes teab mis ainega ja kust seda saab palun andku teada...

Kiievis pikendatakse jäsemeid http://www.correction.kiev.ua/limbs/limbs.htm

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See toruvärk tundub päris ränk olevat

Endal sõber on 17 ja on kuskil 160cm pikk või isegi lühem vist ja arst soovitas ka mingit hormooniravi, igastahes midagi sellist. Ise kahtlen sellistes asjades. Kui oled määratud lühike, siis vaevalt midagi siin aitab.

Muudetud kasutaja RassXenon poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ei tea ju, kuidagi liiga palju suitus on selle teema kohta, äki on tuld kah.

Iseenesest, idee poolest see nii imelik ju ei tundukski: Pidevalt surud oma kasvavat keha kokku(eriti, kui raskus turjal kükke teed), samas suured lihased on sitked, võivad ka kasvu raskendada, siis plus see variant, et luude otsas olevad need kasvu kohad võivad vigastada saada.

Need jõud, mis suruvad luid kokku, kui sa teed näiteks kangiga kükki, on ikka väga väikesed. Võrreldes näiteks sellega, kui sa hüppad ühe jala peale. Kui ma õieti mäletan, siis avaldub su põlvele sellise ühe jala peale hüppamisel jõud, mis on võrdne sinu üheksakordse kehamassiga. Kui see ei pane kasvu kinni, siis ei pane jõusaali treening iialgi, isegi 100 kg kükki tehes.

Valige sealt strength ja siis jumping, pange oma kehakaal sisse ja näed oma silmaga.

http://dsc.discovery.com/tv/human-body/exp...r/explorer.html

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kiievis pikendatakse jäsemeid http://www.correction.kiev.ua/limbs/limbs.htm

sain siis selle kiievi kohta rohkem infot aeg kinni pandud, ja räägitud nii üht teist, küsiti pikkust et kui pikaks vaja

siis imestasid küll, et tulevane yao ming?

Ei ei omakandi "pikim" korvpallur, operatsioon peaks olema siis 08.08.09:)

hoidke pöialt:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sain siis selle kiievi kohta rohkem infot aeg kinni pandud, ja räägitud nii üht teist, küsiti pikkust et kui pikaks vaja

siis imestasid küll, et tulevane yao ming?

Ei ei omakandi "pikim" korvpallur, operatsioon peaks olema siis 08.08.09:)

hoidke pöialt:)

Teed siin nalja ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise kah kui alguses sai jõusaalis treenimisega alustatud,uskusin kah et kasv jääb kinni,aga näed,ei takistanud mind trenni tegemast.Hetkel 16 a vana ja pikkus 177,ning ei häbene oma pikkust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et lugesin siin müüte ja korraks mainti kasvu,aga vatsust ei saanud..

On seetõsi et jõusaalis käies jääb kasv kinni?Et kindlasti peab seal kaua käima vms,et mul pole mõtet karta veel eks? :lol: Eks igal inimesel erinevalt,aga ikkagi kuidas sellega lood on?

Huvi pärast küsin ka pikk härra Kiivikas on? :lol:

sa pead ikka ebamääraselt suuri kaale tõstma mis su selja nii ära koormavad et sinu pikkus jääb kinni selga kõveruse arvelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

I’m 15. I’ve heard that exercises like the Deadlift and Squat can stunt your growth. Is

this a myth or is there truth behind this?

Children & adolescents have growth plate at the end of most bones. Growth plate regulates the

length & shape of bones. Bone grows around growth plate, not from the center outward. Growth

plate is the last part of bones to harden. This makes it more vulnerable to fractures which can

cause problems like unequal bone length.

Weight lifting can stunt your growth if you damage the growth plate. You don’t get hit on your

ankles & knees during weight lifting like with Soccer. You also don’t get collisions like in Football.

So the only way you can damage your growth plate with weight lifting is by letting the weight fall

on you. If you start light, focus on good technique and add weight slowly this will never happen.

Statistics confirm that weight lifting is the safest sport when looking at the rate of injury.

vot siis ärge põdege liialt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mu ema on 170, isa on 184, mina olen 172 :P ja 19 aastat vana. Samas ei usu, et jõusaal selles süüdi on.

Kuskil oli artikkel ka siin, et jõusaal ei pane kindlalt kasvu kinni, a ma ei viitsi otsida seda praegu <_<

Ma ei viitsinud teemat lõpuni lugeda aga sealt testide alt võtsin teadmiste testi fitnessi ja toitumise kohta JA:

Selleks, et kasvatada lihasmassi tuleb keskmisest rohkem tarbida valku

Uskumus, et rohke valgutarbimine aitab kasvatada lihasmassi või et sportlaste valguvajadus on suurem kui tavainimestel (ehk suurem kui 20% toidust saadavast energiast) on vale. Organism suudab kasulikult tarvitada ainult teatud koguse valku. Kogu ülejäänud valk lõhutakse ja väljutatakse organismist, see on aga liigseks koormuseks neerudele. Aktiivselt treenival inimesel on kogu päevane energiavajadus suurem kui tavainimesel, aga valkude, rasvade ja süsivesikute vahekord on ikkagi sama. Normaalne valguvajadus on ligikaudu 1,2-1,7 g/kg kehakaalu kohta.

Õige vastus oli: ei Vastasid: jah

No okei! SUHE võib ju sama olla aga seda nad ei küsinud ;) Antud normaalne valguvajadus on rohkem kui vajab tavainimene. CRAP

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×