Jump to content
several

Rasvaprotsent

Recommended Posts

Arvamusi on mitmeid. Olen mõne siinse kulturisti poolt kuulnud lauset, et ta suudaks ka vaid kummikarusid süües alla võtta, tuleb ainult alakaloraažis olla. Teine arvamus on, et süüa korralikult, häid rasvasid ja valku, siis võib minna isegi sissesöödud kaloraaž suuremaks, kui kulutatud, aga kaal ikka langeb. Aga kõige kindlam variant on muidugi need kaks kokku liita: alakaloraaž ja hea toit, siis ei takista sinu rasva põlemist miski.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arvamusi on mitmeid. Olen mõne siinse kulturisti poolt kuulnud lauset, et ta suudaks ka vaid kummikarusid süües alla võtta, tuleb ainult alakaloraažis olla. Teine arvamus on, et süüa korralikult, häid rasvasid ja valku, siis võib minna isegi sissesöödud kaloraaž suuremaks, kui kulutatud, aga kaal ikka langeb. Aga kõige kindlam variant on muidugi need kaks kokku liita: alakaloraaž ja hea toit, siis ei takista sinu rasva põlemist miski.

Okei,aitäh mõistliku jutu eest:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arvamusi on mitmeid. Olen mõne siinse kulturisti poolt kuulnud lauset, et ta suudaks ka vaid kummikarusid süües alla võtta, tuleb ainult alakaloraažis olla. Teine arvamus on, et süüa korralikult, häid rasvasid ja valku, siis võib minna isegi sissesöödud kaloraaž suuremaks, kui kulutatud, aga kaal ikka langeb. Aga kõige kindlam variant on muidugi need kaks kokku liita: alakaloraaž ja hea toit, siis ei takista sinu rasva põlemist miski.

Energia defitsiin peab anyway olema. Kes tahab rohkem süüa, peab rohkem kulutama lihtsalt. Kes ei viitsi nii palju treenida, peab ka toidu arvelt kärpeid tegema. Kummikommid jms - see on juba spetsiifiline teema, tavainimesele päris 1:1 kulturisti võistluseelset dieeti siiski ei soovitaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×