Jump to content
ErvinT

Tattoo

Recommended Posts

Miks mina treenin? Üks ja ainus põhjus on see, et olen väsimuse sõltlene, endorfiinide nautija ja pole vahet millist füüsiliselt aktiivset liigutust ma selle laksu saamiseks tegema pean. Nii see on. Paljudele on see arusaamatu, sama arusaamautuks jääb mulle enese naha augustamine ja tindiga plökerdamine. Eelpool kirjutajatel on muidugi õigus selles, et igal omad naudingud. Kuid minu eesmärk nr1 pole kunagi olnud saada suureks, pigem on see suurus mis ma saavutanud olen minu eesmärk nr 1 te saavutada, paratamatu kõrvalmõju. Ma olen korduvalt kirjutanud, et ma ei suuda puhata, juba see räägib sellest, et ma raskekujulist sõltuvust endorfiinide järgi põen. Ma ei ole tüüpiline sportlane keda huvitaks tulemus võistlustel. Jällegi on see minujaoks teisejärguline teema. Nii oli see siis kui ratast sõitsin ja ka kulturismi perioodi ajal. Olen siiski mitmeid kordi oma sporditegemise ajal tundnud võidumaitset ja kinnitan siinkohal, et see on meeldiv. Minujaoks aga mitte pooltki nii nauditav kui raske treeningu järgne rampväsimus. See on üle kõige. Mulle ei meeldi eriti laval ennast näitamas käia, samuti ei meeldi mulle tasulised esinemised mida on olnud 19 aasta jooksul lugematult palju. Alati enne inimeste ette astumist mõtlen, et kui selle eest head raha ei saaks siis mind siin ei oleks. Sama on võistlustega, kui just ei ole loota auhinnarahasid siis kaudselt toob hea tulemus ikkagi midagi sisse, kui muidugi ise vähegi mees oled ja seda ära kasutada oskad. Raha tähendab aga minujaoks korralikke treeninguid ja sellega kaasnevaid uusi ja uusi endorfiini lakse. Vat selline ebanormaalne ma olengi. On täiesti võimalik, et targemini, mõtetstatumalt sporti tehes oleks ehk võinud mu tulemused olla veel paremad aga kuna ma juba ütlesin, et see ei ole olnud kunagi minujaoks proriteet nr1 siis .... on need just sellised nagu nad "kõrvalmõjuna" on mul "välja löönud".

Aga teie laske ikka ennast kõik täis joonistada kes te sellega algust olete teinud, ju siis naudite ka teie selles midagi mida mina ei mõista.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole ise aru saanud, miks ma peaksin ennast tätoveerida laskma. Ma vist peaksin selleks mingi erilise supersündmuse läbi elama, et ma seda teeksin. Samas kui teised teevad...andku minna eks nad ikka oma tagumiku peale kirjutavad ju, mitte minu omale. Kui nahk vanemast peast lõtvub, siis suured tätoveeringud näeva IMO ikka päris rõvedad välja. Delfiinist saab tõesti kašelott :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole ise aru saanud, miks ma peaksin ennast tätoveerida laskma. Ma vist peaksin selleks mingi erilise supersündmuse läbi elama, et ma seda teeksin. Samas kui teised teevad...andku minna eks nad ikka oma tagumiku peale kirjutavad ju, mitte minu omale. Kui nahk vanemast peast lõtvub, siis suured tätoveeringud näeva IMO ikka päris rõvedad välja. Delfiinist saab tõesti kašelott :D

keda kotib milline välja näeb mingi 60 aastaselt, kui istub maal ja teeb väljas suitsu :P

BTW tattoo tegemine on väga mõnus, nagu keegi siin ees kirjutas treeningu kohta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Anna jumal mõistust! :D A ets igaüts esi tiäp, mes omä naaga tiip. Sorry aga mina ei mõista seda "kunsti", paberit ei ole vä kuhu joonistada?

Ma küsiks teilt kellel pilt siin või seal. MIS SEE TEILE ANNAB? Teeb teid ilusamaks, paremaks inimeseks? Annab mingit moodi enesekindlust? Mingi nauding? /lihtsalt huvitab, sama asi needid rõngad, tõesti ei mõista./

Just just, see kas see teeb mind ilusamaks või paremaks, otsustavad kõrvalvaatajad. Minu jaoks annab tattoo naudingut, mulle meeldivad tattood, see on omaetteklass kunstiteos. Enesekindlust? Seda mul niisamagi paras portsjon :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
keda kotib milline välja näeb mingi 60 aastaselt, kui istub maal ja teeb väljas suitsu :P

Üldiselt mul puudub 60 aastaselt maal istumise ja suitsetamise kogemus :D aga samas ma olen veendunud, et keskmine tätoveeritu suhteliselt huvitub sellest, milline ta välja näeb. Ega ta vist muidu endale joonistada ei laseks. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üldiselt mul puudub 60 aastaselt maal istumise ja suitsetamise kogemus :D aga samas ma olen veendunud, et keskmine tätoveeritu suhteliselt huvitub sellest, milline ta välja näeb. Ega ta vist muidu endale joonistada ei laseks. :P

olen näinud tatoveerinuid nii suurtel, väikestel, paksudel, kõhnadel, vähem musklis, rohkem musklis inimestel.. ja enda arvamus on siiski et see sobib suht kõigile:) muidugi ei maksa endale teha mingi pealae peale..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muidugi on tätoveeringu tegemine iga inimese vaba valik. Samas olen mõelnud, et enamikele tätoveering ikkagi ei sobi ja tundub kuidagi kohatu. Miks? Ilmselt selle pärast, et enamik ei kanna oma tätoveeringut tõeliselt välja. Kui on veendumusest tehtud ja sobib inimese olekuga (hästi teostatud peab see nii kui nii veel olema), siis on võib tätoveering olla tõeliselt kihvt. Kui aga inimene on selline pehmeke või lihtsalt väikest viisi edvistaja ning tätoveering on tehtud moe ajendil, siis on tätoveering selgelt mõttetu. Endale ei teeks, kuna ma ei ole enda hinnangul nii karm mutt, et seda korralikult oskaksin välja kanda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

täna nägin venda kes oli õla peale teinud "Wu-tang-clan" ... vot see oli suht esimesi mõtetuid tatoveeringuid mida näinud olen.. sama hästi võiks otsaette Oru Kodu teha..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
täna nägin venda kes oli õla peale teinud "Wu-tang-clan" ... vot see oli suht esimesi mõtetuid tatoveeringuid mida näinud olen.. sama hästi võiks otsaette Oru Kodu teha..

tead mida "Wu-tang-clan" tähendab üldse?Võib-olla ta lihtsalt on nii suur fänn neil.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Omal selline mõte , et tahaks vasaku käe küünarnukist kuni käelabani lasta teha teha nagu roboti käeks umbes või nii... ei oska kohe üldse seletada , aga umbes et koosneks plaatidest mis omavahel * boltidega * kinnitatud . Ehk keegi saab aru :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Omal selline mõte , et tahaks vasaku käe küünarnukist kuni käelabani lasta teha teha nagu roboti käeks umbes või nii... ei oska kohe üldse seletada , aga umbes et koosneks plaatidest mis omavahel * boltidega * kinnitatud . Ehk keegi saab aru :)

terminaator: O

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Anna jumal mõistust! :P A ets igaüts esi tiäp, mes omä naaga tiip. Sorry aga mina ei mõista seda "kunsti", paberit ei ole vä kuhu joonistada?

Ma küsiks teilt kellel pilt siin või seal. MIS SEE TEILE ANNAB? Teeb teid ilusamaks, paremaks inimeseks? Annab mingit moodi enesekindlust? Mingi nauding? /lihtsalt huvitab, sama asi needid rõngad, tõesti ei mõista./

See on nagu narkomaania,kui oled kunagi endale lasknud midagi tätoveerida ,siis suure tõenäosusega lähed sa sinna ka tagasi.Näiteks endal on käel mõned mitte toredad armid,ülekäe tätoveering kattis nad ära ning neid enam niisama(uurimata) ei märka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal on vasaku käevarre seespool 2kolpa+nende peal jookseb kiri "Hooligan". Maksma läks Tartoo tattoos 2500.- Tulemus aga super ;) Pilt jookseb küünarnukist kuni labakäeni välja, ehk siis väga väike ei ole, sellest kaa selline krõbe hind...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

täitsa olemas, juba u 4 aastat - parem õla peal ja tahaks samuti edasi teha kuna õlg kasvab ;) ja siis teekski vastavalt lihase suurusele. praegu lihtsalt mingi kujutis mis u pool kogu õla pindalast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

endal on tulilind aka phoenix käsivarrel...tegin selle alles kuu aega tagasi...treeningut takistas nädal aega ...kuid siin usinamad on juba järgmine v ylejärgmine päev trenni läinud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Upitaks veidi teemat.

Kui nahal on soodumus rebeneda(striia),ja nüüd teha tatoveering,kas see võib ka selle pildi ära rebendada ?

Plaan on teha just õla-rinna piirkonda,kuhu praegu kerged rebendid tekkinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Upitaks veidi teemat.

Kui nahal on soodumus rebeneda(striia),ja nüüd teha tatoveering,kas see võib ka selle pildi ära rebendada ?

Plaan on teha just õla-rinna piirkonda,kuhu praegu kerged rebendid tekkinud.

Kui siin vastajaid su küsimusele ei ole, siis soovitan sul kogenud tattoveerija käest küsida: nad teavad väga hästi, kuhu ja kui detailiderohke teos teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×