Jump to content
Heddi

Meestele - millised naised teile meeldivad? ;)

Recommended Posts

whathappensinvegaspic10.jpg Cameron Diaz siis paremal, piltidel ei tundu väga kena ja üsna vana tundub kuid filmis "What Happens In Vegas" oli ka meeletult ilus.

uks inetuima kehaga naisnaitlejaid. Tutvu ka teiste filmidega kus ta osaleb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Maailma kõige surmigavam asi on ideaalne asi. Minu naine on ideaalist kaugel, aga ikkagi meeldib mulle kõikidest maailma naistest kõige rohkem. Oleme esimesest õhtust peale koos (14 aastat, 2 last). Ideaalnaised ja -mehed kõditavad küll meeli, kuid jäävad alati ainult fantaasiaks. Kui inimesel veab, ilmub õige inimene mingil hetkel kusagilt ise välja. Need, kellel ei vea, ostivad ideaali elu lõpuni (mõni üksik leiab ka).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Maailma kõige surmigavam asi on ideaalne asi. Minu naine on ideaalist kaugel, aga ikkagi meeldib mulle kõikidest maailma naistest kõige rohkem. Oleme esimesest õhtust peale koos (14 aastat, 2 last). Ideaalnaised ja -mehed kõditavad küll meeli, kuid jäävad alati ainult fantaasiaks. Kui inimesel veab, ilmub õige inimene mingil hetkel kusagilt ise välja. Need, kellel ei vea, ostivad ideaali elu lõpuni (mõni üksik leiab ka).

V2ga viis :D

Ei teagi, kuidas seda seletada. Vedamine on ...mitte just hea s6na iseloomustamaks partneri leidmist. Ta tuleb siis kui ta tuleb :P Mina tegelikult ka...pigem otsisin kui ootasin oma 35 aastat. Nii, et 2rge kaotage lootust :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei hindaks naisterahvaid ja teisi inimesi selle järgi, kuidas nad meigitult või klantspiltidelt vastu vaatavad. kui inimene on kena enda sisemuselt, siis ka peale rasket õhtut hommikul ärgates on ta ilus. olen oma kaasaga pea 10 aastat koos ja ei leia, et tahaksin ta kellegi nn ideaalse vastu vahetada. vigadeta inimesed on tavaliselt kinnistes asutustes kas paldiski maanteel või raja tänaval. minu arvates on palju toredam olla natuke vigadega inimesega, sest need teevadki temast selle, kes sulle meeldib. vaid välist ilu kummardades on inimene päris vaene...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on küll selline teema, kus on absoluutselt võimatu ühesele seisukohale välja jõuda :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks ta EIT on?

Eriti Ilus Tüdruk, seepärast ongi :D

Aga sellest ma saan aru, et pakse ei saa ilusaks juua, aga kas seda mõistate kuidas saab ilusaid naisi koledaks juua ? :)

Muudetud kasutaja Xero poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Aphroditex
kõige ilusam naine on ikka minu naine ja kõik ülejäänud võivad p***e minna :D

Oii:D Nii armas sinust kallis.. :)

(K)

Muudetud kasutaja Aphroditex poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×