Jump to content
AlanBStard

Veel naljade kustutamisest

Recommended Posts

Küsimus oli vist pigem selles, kas seda jälge postituse autor ka näeb. Moderaatorid näevad muidugi kustutatud teemasid, aga tavakasutajatel ei ole sellest kasu.

Seda, et moderaatorid üksteise postitusi kustutada ei peaks saama, toetan. Või siis teha nii, et on kõrgemat järku moderaatorid (supermoderaatorid vms) ja tavalised. Kõrgemad moderaatorid saaksid madalamate moderaatorite postitusi kustutada. Või midagi sarnast.

Isakest Tsaari oleks vaja ja modede hierarhiat! :D

Tegelikult tuleks foorum nii teha, et registreerimisel tutvuksid kõik foorumi reeglitega ja nõustuksid sellega ja siis jääksid paljud probleemid tekkimata. Praegu ei tea paljud, et reeglid üldse olemas on.

Isakest Tsaari oleks vaja ja modede hierarhiat! :D

Tegelikult tuleks foorum nii teha, et registreerimisel tutvuksid kõik foorumi reeglitega ja nõustuksid sellega ja siis jääksid paljud probleemid tekkimata. Praegu ei tea paljud, et reeglid üldse olemas on.

Reeglitega nõustumiseks ei ole vaja neid läbi lugeda. Seda ei saa kuidagi kontrollida, kas inimene reaalselt ka läbi luges või ainult pani linnukese. Julgen arvata, et 99% inimesi panevad lihtsalt linnukese ega loe teksti. Võiks registreerumise heaks kiitmiseks teha registreeritavale inimesele väikese eksami reeglite tundmise peale :P

Reeglid on kleepekatena olemas alamfoorumites. Kuidas inimesi sundida, et neid ka loetaks, seda ma ei oska öelda..

PS: Hmm. Vaatasin just, et tegelikult eriti ei ole neid kleepekaid kusagil. Ok, mõtlen selle peale, kuidas neid nähtavamaks teha. Ilmselt teen igasse alamfoorumisse kleepeka.

Tunnistan ausalt, et lugesin praegu reeglid läbi esmakordselt. Nalja tegemise kohta ei leidnud sõnagi. Ja olekski huvitav teada, et kuidas naljatamist reeglitesse suruda :D

Tunnistan ausalt, et lugesin praegu reeglid läbi esmakordselt. Nalja tegemise kohta ei leidnud sõnagi. Ja olekski huvitav teada, et kuidas naljatamist reeglitesse suruda :D

Asi ei ole naljades. Asi on nn "offtopicus". Nalja teha võib, aga ei või teemast väga mööda rääkida. See tähendab seda, et kui naljadega teema ära risustatakse (jutt hakkab teemast mööda käima), siis need naljad kustutatakse.

Vaba foorum on selles suhtes vabam, seal seda nii pingsalt ei jälgita. Tehke nalja ja rääkige, millest tahate.

Asi ei ole naljades. Asi on nn "offtopicus". Nalja teha võib, aga ei või teemast väga mööda rääkida. See tähendab seda, et kui naljadega teema ära risustatakse (jutt hakkab teemast mööda käima), siis need naljad kustutatakse.

Vaba foorum on selles suhtes vabam, seal seda nii pingsalt ei jälgita. Tehke nalja ja rääkige, millest tahate.

Hmm..Ei ole asjad nii roosilised. Nali v6ib olla v2gagi teemasse k2iv ja isegi hariv, mul kogemus olemas, kuid ikka l2ks k6ige kaduva teed. Oleks mul olnud v6imalik kasutada arbitraazhi, siis seda ma ka oleks teinud.

Selleks on vaja mode nime ja konkreetset postitust. Vastasel juhul on minu s6na tema s6na vastu.

Hmm..Ei ole asjad nii roosilised. Nali v6ib olla v2gagi teemasse k2iv ja isegi hariv, mul kogemus olemas, kuid ikka l2ks k6ige kaduva teed. Oleks mul olnud v6imalik kasutada arbitraazhi, siis seda ma ka oleks teinud.

Selleks on vaja mode nime ja konkreetset postitust. Vastasel juhul on minu s6na tema s6na vastu.

Ma nõustun, et mõni nali võib tõesti olla hariv. Ma üldiselt olen üritanud selliseid nalju jätta, millest ikka midagi välja loeb. Aga tihti on siiski asi lõpuks käest ära läinud - tehakse 1 hariv nali ja pärast seda terve kari naljamehi teeb veel 100 mitteharivat (ja tihti ka alga(ta)jat solvavat) nalja. Tulemuseks on see, et alga(ta)ja ei loe sellest teemast enam midagi välja peale norimise ja solvangute. Siis neid nalju kustutatakse.

Noh, võis muidugi juhtuda, et ka mõni hea ja hariv nali on kustutusele läinud.

Ma nõustun, et mõni nali võib tõesti olla hariv. Ma üldiselt olen üritanud selliseid nalju jätta, millest ikka midagi välja loeb. Aga tihti on siiski asi lõpuks käest ära läinud - tehakse 1 hariv nali ja pärast seda terve kari naljamehi teeb veel 100 mitteharivat (ja tihti ka alga(ta)jat solvavat) nalja. Tulemuseks on see, et alga(ta)ja ei loe sellest teemast enam midagi välja peale norimise ja solvangute. Siis neid nalju kustutatakse.

Noh, võis muidugi juhtuda, et ka mõni hea ja hariv nali on kustutusele läinud.

OK :D

...yksk6ik milline korraldus on alati parem kui korralagedus.

J6udu sulle ka edaspidiseks! :P

Kui mind mälu ei peta, siis olid need naljad Vabas foorumis, ja ma ei näe ühtegi põhjust, miks nad ei võiks seal olla. Kuhu nad kadusid, kommenteerida ei oska, aga pahameel on minu arust seekord õigustatud.

Samas, lahkuda ainult selle pärast, et nalja teha ei lubata, ei oleks nagu väga õigustatud. Nalja tegemine ei ole ju ometi peamine põhjus, miks sa siin käid?

Käin mõnusalt aega veetmas, nii et naljad on oluline osa. Kas vabas foorumis või mujal, vahet pole. See on mul üldse esimene foorum kus nalju tahetakse kustutada.

Revolutsiooniline idee aga mitte eriti hea. Ja vanad olijad peaks niikuinii puutumatud olema.

Käin mõnusalt aega veetmas, nii et naljad on oluline osa. Kas vabas foorumis või mujal, vahet pole. See on mul üldse esimene foorum kus nalju tahetakse kustutada.

Revolutsiooniline idee aga mitte eriti hea. Ja vanad olijad peaks niikuinii puutumatud olema.

Tulidki tagasi. Normaalne.

Peale naljade kustutamise(küllmateankessakustutajaoled) ei meeldi mulle see, et teed nagu jube asjaliku posti aga järgmisel päeval ei leia seda enam üles, sest lihtsalt ei mäleta vastavat rubriiki.

Üldiselt lõhkusin eile jalad nii ära, et istuda eriti ei saa. Kes krt pani selle shokitreeningu artikkli üles.Tänks.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.