Jump to content
Rebane

Siin on kõik vajalik teave Fit. idest

Recommended Posts

Mul on ka küsimus FIT-ide kohta, nimelt on manuaalis kirjas nii:

Ja nüüd mu küsimus ka. Postitan suhteliselt palju foorumisse ja kindlasti vähemalt 1-2 postitust päevas on ka asjalikud mille eest peaksin saama siis 5 FIT-i.

Olen viimastel päevadel jälginud oma FIT-te ja eile oli mul 925FITi ja postitasin eile ka. Täna vaatan, et mul on 926FIT-ti. Ma saan aru, et kui ma poleks ühtegi FITti saanud, et polnud asjalikud postitused, aga mille eest ma ühe FIT-ti sain ? Ma ei loe manuaalist kusagilt välja, et millegi eest saaks 1FITti teenida. Miinimum on ju 5 FITti ?

Ennast huvitab täpselt sama asi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mingi jama on nende fittidega jah praegu, vaatasin huvipärast ja eilse miski 11 postiga ei tulnud vist ühtegi fitti juurde ja mingil päeval tuli vist 2 või 3 fitti, mis on loogika vastane B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mingi jama on nende fittidega jah praegu, vaatasin huvipärast ja eilse miski 11 postiga ei tulnud vist ühtegi fitti juurde ja mingil päeval tuli vist 2 või 3 fitti, mis on loogika vastane B)

Vabas foorumis ja oksjonitel tehtud postituste eest ei saagi fitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma loodsin juhtnööre ka, aga ma avastasin, et seal on mingi kood või miskit. Selle "salakoodiga" lippan siis poodi ja üejäänud plekib paberis?

Jah.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga mille eest siis 1 või 2 FITti saab ?

Äkki siis 1 postitus annab nüüd 1 fiti, mitte 5? Ja emmimees sai 11 postituse eest 3 selle pärast, et 11-st vaid 3 olid väljas pool Vaba foorumit? Muud seletust ma sellele ei leia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No mai tea, minumeelest vabas foorumis tehtus posti eest postituste arv üldse ei suurene, vähemalt nime juures mitte, aga paneelis näitas, et 11 posti ikka. ning kindlasti olid rohkem kui 3 posti tehtud mujal. Aga aless eks vaata ise, palju sul neid juurde tekib näiteks täna öösel, kindlasti paneb ka sul siis võssa.

Ma neid fitte tagantjärgi ei aja aga lihtsalt teinekord oleks hea kuskilt oksjonilt midagi võtta, aga viimasel ajal pole fitte eriti juurde tulnud kuigi olen suht palju foorumis vedelenud B)

edIT: muidu mis Rebane asjast arvab? Varemgi küllalt olnud jamasid foorumi ja fittidega..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No mai tea, minumeelest vabas foorumis tehtus posti eest postituste arv üldse ei suurene, vähemalt nime juures mitte, aga paneelis näitas, et 11 posti ikka. ning kindlasti olid rohkem kui 3 posti tehtud mujal. Aga aless eks vaata ise, palju sul neid juurde tekib näiteks täna öösel, kindlasti paneb ka sul siis võssa.

Ma neid fitte tagantjärgi ei aja aga lihtsalt teinekord oleks hea kuskilt oksjonilt midagi võtta, aga viimasel ajal pole fitte eriti juurde tulnud kuigi olen suht palju foorumis vedelenud B)

edIT: muidu mis Rebane asjast arvab? Varemgi küllalt olnud jamasid foorumi ja fittidega..

Njah, võib-olla on tõesti fittide counter vigane. Ma ise pole kunagi jälginud, palju mul millegi eest fitte juurde on tulnud..

Tegelikult, peaks keegi ikkagi ükskord puust ja punaseks selgitama, kuidas see fittide süsteem täpsemalt töötab. Mitu fitti saab iga postituse eest, millistes foorumites tehtud postitused lähevad arvesse, kas keegi vaatab postitused üle ja "kiidab heaks" (et võib fitte anda), kas postituse kustutamisel kaovad ka fitid jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siiski võiks olla jh, et vabas foorumis ei lähe arvesse, ise kaldun arvama, et postitusi vast keegi üle ei vaata kuna teoreetiliselt tekib neid päeva jooksul päris palju ning postituse kustutamisel ka ei saa, jällegi teoreetiliselt sa pole ju postitust siis teinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaba foorumi ja Oksjoni foorumis postitamise eest FIT.'e ei teeni.

1 postituse hind on momendil 1 FIT.

Postituste kustutamisel kaotavad kasutajad FIT.'e (või neid lihtsalt juurde ei saa).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaba foorumi ja Oksjoni foorumis postitamise eest FIT.'e ei teeni.

1 postituse hind on momendil 1 FIT.

Postituste kustutamisel kaotavad kasutajad FIT.'e (või neid lihtsalt juurde ei saa).

Siiis võiks manuaalis ka selle ära muuta, et enam ei saa mitte 5 FITti vaid 1FITti.

Tänan vastuse eest !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tellisin oma kontole pühapäeva õhtul fite ja siiamaani pole kohale tulnud. Juba teist korda millegi pärast läheb sellega väga kaua aega.?

Sama siin, tellisin reede või laupäev.

E: Sama jama uuesti, 30 juuni tellisin fitte, ei ole siiani üle tulnud.

Muudetud kasutaja C1rca poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas fittide eest Termonaatori kaudu osta saab ?

klikid toote pildi peale mis on termonaatoris ja siis peaks sind olema suunatud poe tellimistele ja sealt lihtsalt valid varjandi,kas lased postiga saata või lähed ise poodi järgi :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×