Jump to content
control15

kõhtu trimmi!

Recommended Posts

teen igasugust trenni aga kõht on ikkagi paganama rasvane,käin jõusaalis ja mängin korvpalli. kõht oleks nagu väljaveninud aeg-ajalt.kas peaks proovima mingeid rasvapõletajaid?rasvaprotsenti öelda ei oska. aga ikka jagub. kaalu 73 ja pikkust 179.samas lihast ka nagu on. just see kõht ongi probleemne koht.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
teen igasugust trenni aga kõht on ikkagi paganama rasvane,käin jõusaalis ja mängin korvpalli. kõht oleks nagu väljaveninud aeg-ajalt.kas peaks proovima mingeid rasvapõletajaid?rasvaprotsenti öelda ei oska. aga ikka jagub. kaalu 73 ja pikkust 179.samas lihast ka nagu on. just see kõht ongi probleemne koht.
MUL SAMA Kui saangi maha siis söögiga ja tuleb kohe köikk tagasi nagu oleks vett täis !!!Rasvapöletajad aitasid ka vähe jöin ölut suvel ja pömm köikk tagasi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
teen igasugust trenni aga kõht on ikkagi paganama rasvane,käin jõusaalis ja mängin korvpalli. kõht oleks nagu väljaveninud aeg-ajalt.kas peaks proovima mingeid rasvapõletajaid?rasvaprotsenti öelda ei oska. aga ikka jagub. kaalu 73 ja pikkust 179.samas lihast ka nagu on. just see kõht ongi probleemne koht.

Tee igaÕhtu vähemalt 100-150 Kõhulihast, ja peale trenne võiks ka kõhulihaseid treenida (:

Endal muidu sama mure :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tee igaÕhtu vähemalt 100-150 Kõhulihast, ja peale trenne võiks ka kõhulihaseid treenida (:

Endal muidu sama mure :)

Väga hea nõu...mmm...NOT!!!

Saage aru, et õllekõhust lahtisaamise puhul mängib kõige tätsamat rolli toitumine ja siis trenn ja mitte jõusaalis rassimine vaid aeroobne treening.

Nii sama istesse tõuse vuhkides kasvatad kõhu lihast polstri all, mitte ei kaota polstrit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Offseasonil on enamus võistlejaidki suht kogukad ja kõhulihas ei paista, mis ei tähenda, et nende toitumine ega treening poleks korras. Dieedi ajal muutub ennekõike toitumine, ja kõhulihas ilmub kenasti mõne kuuga nähtavale.

Igal õhtul ei ole vaja kõhtu treenida, ka mitte sadu-tuhandeid kordusi järjest. Siisab mõnest korrast keskendunud pingutamisest nädalas. Toitumine siiski ennekõike.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
teen igasugust trenni aga kõht on ikkagi paganama rasvane,käin jõusaalis ja mängin korvpalli. kõht oleks nagu väljaveninud aeg-ajalt.kas peaks proovima mingeid rasvapõletajaid?rasvaprotsenti öelda ei oska. aga ikka jagub. kaalu 73 ja pikkust 179.samas lihast ka nagu on. just see kõht ongi probleemne koht.

peaks proovima toitumiskava. kui see ei aita, siis on sinus endas midagi viga;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toitumine jah aitab megalt, ma poleks 10 kuud tagasi uskunud, et mul ka selline asi nagu kõhulihas on, kuid eks vaikselt hakkab juba ilmutama ennast:-) Ise olen umbes 1-2x nädalas teinud kõhtu (10a staashi jooksul) ja mitte eriti palju pingutades, kuna ei paistnud, lihas on seevastu aga isegi üllatavalt ok, niiet nõustun väitega, et 6-packi saab endale köögis mitte jõusaalis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
toitumiskava veel jõuaks tellida, aga seda toitu enam osta ei jõuaks:)

Seal ei ole midagi ülikeerulist ega kallist. Selle kava järgi võiks süüa kogu pere, ehk kui elad nt vanematega koos, siis sokuta kava emale näppu ja las kokkab :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seal ei ole midagi ülikeerulist ega kallist. Selle kava järgi võiks süüa kogu pere, ehk kui elad nt vanematega koos, siis sokuta kava emale näppu ja las kokkab :)

Noh, läks mul ka üsna kalliks, päevas 10ne karp mune, iga päev 400g liha näkku, kodujuustud jms olid põhilised röövlid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina jälle väidan, et mul kulub oluliselt vähem toidule kui varem, sest ennem sai väljas palju söödud jne. Eks sõltub toitumisharjumustest millega võrdlema hakatakse. Tervise ja enesetunde kohapealt pole aga võimalik seda rahas arvestada, see lihtsalt on kõige alus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina jälle väidan, et mul kulub oluliselt vähem toidule kui varem, sest ennem sai väljas palju söödud jne. Eks sõltub toitumisharjumustest millega võrdlema hakatakse. Tervise ja enesetunde kohapealt pole aga võimalik seda rahas arvestada, see lihtsalt on kõige alus.

Sama siin, viimased 2 kuud korralikult ja tervislikult toitunud, enesetunne ikka megahea võrreldes eelnevaga ja raha jääb kah üle kõvasti rohkem kui varem ;p

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõige parem trenn nn ÕLLEKÕHUST või pekikihist kõhul lahti saamine on jooksmine. Jookse iga päev umbes 5km. Kui sa ei jõua nii pikka vahemaad joosta, siis proovi 1km ja 1.5km pikkuste radadega.

See aitab 100% :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõige parem trenn nn ÕLLEKÕHUST või pekikihist kõhul lahti saamine on jooksmine. Jookse iga päev umbes 5km. Kui sa ei jõua nii pikka vahemaad joosta, siis proovi 1km ja 1.5km pikkuste radadega.

See aitab 100% :D

Isegi siis, kui sööd rohkem kui kulutad? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Päris aitab selline jooksmine niimoodi . Ma kevadel jooksin üle päeva niimoodi 1h järjest kiirendustega ja mingit vahet polnud.

Seni kuni sa ütled mida sa täpselt tegid ja mida sa sõid sellel ajal on selline lahminine mõttetu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×