Jump to content
Zaany

Suhkur

Recommended Posts

Olen kuulnud, et kui sööd palju suhkurt, tekib suhkruhaigus, mis pidavat halb olema. On see tõsi ?

Ma teen oma shake 40g herat , peaks idee poolest 80 süsikaid sööma.

40g hera + 200ml artic + 50g trauben zuckerit, 50g puhast suhkurt ju tegelikult. Sealt ma saan mingi 60g + süsikaid kokku, rohkem ei saagi süüa, liiga rõvedaks muutub. Peaksin lisama veel 20g traubenit ? <_<:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihtsustatud küsimusele lihtsustatud vastus:

JAH, ent kui tarbid sellist sheiki raske (!) trenni järgselt, siis EI.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga mõnus ta küll pole :), peab vist midagi muud välja mõtlema. Kavas oli kirjas 400ml mahlaga 40g herat, see ei olnud just väga meeldiv :P

Muudetud kasutaja Zaany poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lihtsustatud küsimusele lihtsustatud vastus:

JAH, ent kui tarbid sellist sheiki raske (!) trenni järgselt, siis EI.

Miks ei pea/ei tohi peale rasket trenni rohkem süsikaid võtta?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tohib küll, ma arvan et jrx mõtles selle EI all seda et suhkruhaigust ei teki, kui seda sheiki peale rasket trenni jood :)

Just. Peale rasket trenni just tohib süsikaid võtta. Muul ajal peab nendega piiri pidama:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas see on halb , et ma söön lõunaks 125g riisi.Seal tuleb kokku 100g süsikaid.Või on ainult suhkur kahjulik.Muidu toitumiskavas on õeldud et 60g riisi aga ma ei taha seda järgmine päev soojendada ,pole sama hea maitse.Ja endal tuleb ka koos banaaniga trenni lõpus 100g süsikaid kokku,see ei tohiks halb olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen kuulnud, et kui sööd palju suhkurt, tekib suhkruhaigus, mis pidavat halb olema. On see tõsi ?

Ma teen oma shake 40g herat , peaks idee poolest 80 süsikaid sööma.

40g hera + 200ml artic + 50g trauben zuckerit, 50g puhast suhkurt ju tegelikult. Sealt ma saan mingi 60g + süsikaid kokku, rohkem ei saagi süüa, liiga rõvedaks muutub. Peaksin lisama veel 20g traubenit ? :):P

http://www.healingdaily.com/detoxification-diet/sugar.htm

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahjuks on see t6esti nii...

Hetkel on kaks teemat, mis mind huvitavad:

1. Vananemine.

2. Rasvumine.

M6lemad on tihedalt seotud.

Olen otsinud n8 6igustust artiklis 2ratoodud toodete tarbimiseks. Yritanud leida seda kontingenti, kelle puhul oleks see 6igustatud... ja ma ei ole seda leidnud.

Ma tean, et see ei ole n8 "poliitiliselt korrektne"...aga mul kama.

Narkomaania j22b narkomaaniaks. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahjuks on see t6esti nii...

Hetkel on kaks teemat, mis mind huvitavad:

1. Vananemine.

2. Rasvumine.

M6lemad on tihedalt seotud.

Inimene hakkab vananema sünnihetkest alates. :)

Teatud hetkest hakkavad vanad inimesed siiski kõhnuma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Inimene hakkab vananema sünnihetkest alates. :)

Teatud hetkest hakkavad vanad inimesed siiski kõhnuma.

Ajad muutuvad. Meie p6lvkonna arusaamad toitumisest on teised, j2rjest enam on vaja eritelimusel tehtavaid kirste ys k6hnuda ei olegi j6utud...mingi osa oleks nagu puudus.

Loomulikult peame me k2sitlema igat juhtumit eraldi ja ma tunnistan, et tegelen n8 j2meda yldistamisega, kuid tendents on olemas.

...kuid mina r22kisin aiast, teie aga aiaaugust.

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures, kuulnud-lugenud, et vananemine on seotud hingamisega. Kõik teavad kui mürgine tegelikult hapnik on. Ega siis ilmaasjata juba rauale õhuhapniku toimel nn. roostet teki. Hapnik ei jäta oma mõju avaldamata ka inimese kopsukoele. Hapnik, kui oksüdeerija, kahjustab kopsukudet, seda lagundades. Sellest tuleneb ka organismi vananemine. Igaüks võib katsetada hapniku kahjulikku mõju, tõustes püsti ja hingates kiiresti järjepidevalt sügavalt sisse ja siis välja. Võite siia kommenteerida mida sellise protseduuri järel tajuma hakkate.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kusjuures, kuulnud-lugenud, et vananemine on seotud hingamisega. Kõik teavad kui mürgine tegelikult hapnik on. Ega siis ilmaasjata juba rauale õhuhapniku toimel nn. roostet teki. Hapnik ei jäta oma mõju avaldamata ka inimese kopsukoele. Hapnik, kui oksüdeerija, kahjustab kopsukudet, seda lagundades. Sellest tuleneb ka organismi vananemine. Igaüks võib katsetada hapniku kahjulikku mõju, tõustes püsti ja hingates kiiresti järjepidevalt sügavalt sisse ja siis välja. Võite siia kommenteerida mida sellise protseduuri järel tajuma hakkate.

:) Siit ka järeldus: ÄRGE JUMALA PÄRAST HINGAKE JA PÜSITE IGAVESTI NOORED!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
;) Siit ka järeldus: ÄRGE JUMALA PÄRAST HINGAKE JA PÜSITE IGAVESTI NOORED!

Mhmh... "Just täpselt!" aga see on sinu järeldus :)

Kuigi meie füüsika õpetaja ütles kah, et "mida vähem, seda parem". Ei hoia see mind eemal spordist, vaevalt kedagi teistki. Aga see on üks põhjus, mis organismid vananevad, meeldigu see sulle või mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mhmh... "Just täpselt!" aga see on sinu järeldus :)

Kuigi meie füüsika õpetaja ütles kah, et "mida vähem, seda parem". Ei hoia see mind eemal spordist, vaevalt kedagi teistki. Aga see on üks põhjus, mis organismid vananevad, meeldigu see sulle või mitte.

Siin on nüüd 2 võimalust:

1)Kas see on kõige idiootsem asi mida ma kunagi kuulnud olen

või

2)See ONGI vananemise loomulik põhjus.

Ma ootaks nüüd mõne targema kinnitust või ümberlükkamist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siin on nüüd 2 võimalust:

1)Kas see on kõige idiootsem asi mida ma kunagi kuulnud olen

või

2)See ONGI vananemise loomulik põhjus.

Ma ootaks nüüd mõne targema kinnitust või ümberlükkamist.

Eks me näe ja kuule mis targemad arvavad. Loodan et nad enne sõna sekka ütlemist teaduslikke dokumentaale ja kirjandust uurinud on.

Kohe kindlasti oled sa ka idiootsemaid asju kuulnud.

Muudetud kasutaja 5ander poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kohe kindlasti oled sa ka idiootsemaid asju kuulnud.

no kohe praegu midagi paremat küll meelde ei tule.

Selles mõttes et ega ma ei väida midagi, see võib tõesti tõele vastata. Ja maailm on nii kummaline küll.

Vananemine on organismide arengu koha pealt vajalik tegevus ma pakun ja kui see sellisel viisil neile sisse kodeeritud oleks siis isegi could make sense.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siin on nüüd 2 võimalust:

1)Kas see on kõige idiootsem asi mida ma kunagi kuulnud olen

või

2)See ONGI vananemise loomulik põhjus.

Ma ootaks nüüd mõne targema kinnitust või ümberlükkamist.

3) Ootame ja näeme? : D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kusjuures, kuulnud-lugenud, et vananemine on seotud hingamisega. Kõik teavad kui mürgine tegelikult hapnik on.

Üritasin sõbrale tema peal näidata, kui kasulik on hapnikutarbimise piiramine. Pean tunnistama, et alguses rapsis ta küll kõvasti vastu, aga juba poole minuti järel rahunes täiesti maha. Mul on tunne, et see võis tõesti tema vananemist oluliselt pidurdada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üritasin sõbrale tema peal näidata, kui kasulik on hapnikutarbimise piiramine. Pean tunnistama, et alguses rapsis ta küll kõvasti vastu, aga juba poole minuti järel rahunes täiesti maha. Mul on tunne, et see võis tõesti tema vananemist oluliselt pidurdada.

Oleks minul kah nii head sõbrad! : )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×