Jump to content
maku0

Algaja!

Recommended Posts

No mina ei näe küll põhjust miks mitte. Eeldates, et trenn ja toitumine korras on. Halvemaks ta asja ei muuda. See on iseasi kas see on kõige mõttekam. Kui siiamaani on areng olnud kiire ja hea (mis eeldatavasti peakski olema olles kõigest ühe kuu treeninud), siis mina soovitaksin hakata kasutama alles siis, kui tunned et sama kiire kasv hakkab vaikselt pidurduma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Selline küsimus, et olen jõusaalis käinud kuu aega ja on nüüd sobiv aeg hakata proteiini tarvitama ?

Siiamaani oled ainult süsivesikutest ja rasvadest toitunud? <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Selline küsimus, et olen jõusaalis käinud kuu aega ja on nüüd sobiv aeg hakata proteiini tarvitama ?

e-ee ...

proteiin=valk.

Loodetavasti su menüüs on valgud ikka sees, <_<

Ilmselt küsid lisavalgu kohta.

Soovitaks esialgu siiski üldine menüü korda teha.Ei suuda uskuda,et treenid niivõrd suurte koormustega,et lisavalguta enam läbi ei saa.

Loodetavasti sa ei arva,et mida rohkem valku sisse kühveldad,siis kiiremini lihas kasvab, :D

btw,ma ei saa aru kodanikest,kes algajale lisavalku soovitavad.

Et ei tegevat halba.

No ei ole nõus!

1.Lisavalgu tarbimine võimaldab algajal edasi lükata toitumise korrastamist - peale trenni sheik sisse ja areneb küll.Aga varsti sellest enam ei piisa,toitumine tuleb korda saada niikuinii!Miks siis mitte kohe asju õigetpidi teha ja hakata tarvitama lisavalku siis,kui organism vajab,mitte laiskusest?

2.Kui toitumine korras,siis milleks algajale lisavalk?Või arvavad soovitajad,et mida rohkem,seda uhkem?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1.Lisavalgu tarbimine võimaldab algajal edasi lükata toitumise korrastamist - peale trenni sheik sisse ja areneb küll.Aga varsti sellest enam ei piisa,toitumine tuleb korda saada niikuinii!Miks siis mitte kohe asju õigetpidi teha ja hakata tarvitama lisavalku siis,kui organism vajab,mitte laiskusest?

2.Kui toitumine korras,siis milleks algajale lisavalk?Või arvavad soovitajad,et mida rohkem,seda uhkem?

Need kaks punkti on parimad seletused, mida siiani kuulnud, olen nendega ise 100% päri.

Punkti 1 kohta lisaks kommentaari, et seal räägitakse ideaalist, paraku elus ideaalselt kõike teostada on raske, ja sel juhul toidulisand on abiks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×