Jump to content
madis1

Sinu Arvamus

Recommended Posts

Nii küsimus kas see on ülepingutamine kui ma teen 1-3 tundi trenni kõhule jalgadele rinnale seljale ja + venitused ja peale seda weel taon kotti 30 - 60 minni mitu korda nädalas oleks kasulik :D:D:D

Muudetud kasutaja madis1 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on südamele liiga suur koormus, kui mitu tundi järjest treenid, süda jääb haigeks.

Sorry, et su väite kontekstist välja kisun, kuid kas see on su isiklik arvamus, või on ka sellel miski teaduslik põhi?

Kas kõik vastupidavusalade sportlased/harrastajad, kes treenivad 3-4 h jutti 4-5 x nädalas, on kroonilised südamehaiged?

Muudetud kasutaja stumpa poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sorry, et su väite kontekstist välja kisun, kuid kas see on su isiklik arvamus, või on ka sellel miski teaduslik põhi?

Kas kõik vastupidavusalade sportlased/harrastajad, kes treenivad 3-4 h jutti 4-5 x nädalas, on kroonilised südamehaiged?

Arvamus isikliku kogemuse põhjal. Võib-olla teaduslikult vm moel täiesti vale arvamus mul, võtan hea meelega kuulda kui asi on teistmoodi kui arvan!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole hullu midaqgi, kui tunned et suudad niimoodi järjepidevalt treenida. Proovi ära ja kui sa tunned et ei jõua, TUNNISTA endale seda ja võta natuke vabamalt. Ei ole midagi raskemat, kui iseendale tunnistada, et sa ei saa endale püstitatud eesmärkidega veel hakkama, samas on see oskus hädavajalik kui taad kuskile jõuda.

Olen mina ka ladunund nädala sees iga päev 1,5 - 2h trenne ja nädala lõpus 2x3-4h. Süda on siiani hea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ise treenin ka poolteist tundi või kaks. Kuna ma ei saa käia jõukas nii palju kui tahan pean ühe trenniga mitu lihaskruppi treenima. Muidugi lihaskruppide vahel ma ikka puhkan ka pikemalt.

Aga mis südamesse puutub siis nii palju kui mina aru olen saanud siis selleks ju aeroobne ongi, et süda haigeks ei jääks(kindlasti on ta veel muude asjadega hea). Mina teen aeroopsena jooksmist ja mulle on räägitud ka, et kui sul näiteks jooksmises palju võhma on siis ei tohiks jõuka trenn südant vaevata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga on ju mitu jalgpallurit platsil sussid püsti visanud ja maratonijooksjad jooksu ajal kokku kukkunud.

Õige tähelepanek, langeb teisi nagu kärbseid

Muudetud kasutaja undisputed poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga on ju mitu jalgpallurit platsil sussid püsti visanud ja maratonijooksjad jooksu ajal kokku kukkunud.

Aga üldiselt ma arvan, et kodus voodis sureb südame probleemidega rohkem inimesi.

Sageli on selle põhjuseks, et jalgpalliplatsil või maratonirajal surnult kokku kukkuda ikkagi pärilik südamehaigus mis kas siis avastamata või lihtsalt eiratakse seda, lootuses et midagi ei juhtu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga on ju mitu jalgpallurit platsil sussid püsti visanud ja maratonijooksjad jooksu ajal kokku kukkunud.

Jalgpallurid surevad pigem valuvaigistite tõttu. Saavad vigastuse, neil on hea vorm, ei taha pingipoisiks jääda, võtavad valuvaigisteid. Alguses piisab natukesest, aga iga natukese aja tagant tuleb doosi tõsta, et valu ei piinaks ja lõpuks ongi elule ohtlikud doosid ning kaputt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii küsimus kas see on ülepingutamine kui ma teen 1-3 tundi trenni kõhule jalgadele rinnale seljale ja + venitused ja peale seda weel taon kotti 30 - 60 minni mitu korda nädalas oleks kasulik :D:P:lol:

Kui tunned, et selline koormus on sinu jaoksparas ning tunned ennast hästi, siis anna tuld! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×