Jump to content
scubamonkey

Huvitavad tähelepanekud.

Recommended Posts

ma jõin ükskord lolli peaga 2 0,5 purki džinni mingi energiajoogiga ja südames hakkas torkima ilma mingi trennita. peale selle olen ühe korra energia jooki joonud, kui oli vaja väsinud peaga hiiumaalt tartusse sõita. kas mitte prantsusmaal ei keelatud energiajoogid pärast seda, kui mitu noorukit oli korvpallimängu ajal seda joonud ja ära lõppnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mind huvitab hoopis selline asi, et siin paljude poolt välja käidud ütlused/nõuanded/mittesoovitused....kas need põhinevad ka mingitel kindlatel teaduslikel uuringutel ... faktidel...või omast tarkusest tulenevalt?

:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Energiajooki ju enne trenni ja trenni ajal ikka ei jooks!! :)

Olen hakanud enne trenni jooma red bulli, peab tõdema, et trenn tuleb märksa parem, samuti olen patustand kohviga..

Kas peaks seda ikkagi piirama, kuna koffeiin häirib südame tegevust? Lugesin ka et herr. Kalmus ise joob ka enne trenni kohvi meega ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen hakanud enne trenni jooma red bulli, peab tõdema, et trenn tuleb märksa parem, samuti olen patustand kohviga..

Kas peaks seda ikkagi piirama, kuna koffeiin häirib südame tegevust? Lugesin ka et herr. Kalmus ise joob ka enne trenni kohvi meega :)

Üks tass kangemat kohvi sisaldab kuni 60mg kofeiini, natuke rohkem siis kui 100g red bulli, ehk siis purk seda tiivajooki = kolme tassi kohviga, lisa sinna veel tauriin ja kui muidu suur kohvisõber pole siis hakkab süda puperdama küll. Samas on inimesed kofeiini suhtes erineva tundlikusega, mõni võib seda rahulikult enne magamaminekut juua, teine ei tohi seda vähemalt 5h enne ööund nautida, sest siis oled öökull valmis. Samuti pidevalt kohvi juues harjub organism sellega ja sama kogus kofeiini ergutavat efekti ei anna. Mina joon jah kohvi, aga ainult 1x päevas ja seda enne trenni 1h umbes. Selliselt ei harju organism ka selle koguse kofeiiniga ja ergutav toime toimib iga päev. Kindlasti jälle individuaalne nagu paljud asjad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Härrased kas olete maitsnud või nuusutanud mis joogiga on tegemist. Näiteks ise olen korduvalt pannud vett eri pudelitesse - on ette tulnud ka energiajoogi pudeleid.

Nii et enne hinnanguid veenduge alati faktides.. ;)

Parimatega :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Njah, ma lähen homme liitrise viski pudeliga saali, sörts toiduvärvi kollast sisse veele ja näis mis nägu inimesed teevad kui märkavad mida ma joon.

Tee ära ja räägi muljetest ka :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Njah, ma lähen homme liitrise viski pudeliga saali, sörts toiduvärvi kollast sisse veele ja näis mis nägu inimesed teevad kui märkavad mida ma joon.

Juba arnold kasutas Jim Beam-i. :);)

Asi mõjub. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tekib küsimus - palju need kohvi sõbrad siis trennis ka pingutavad? Need, kellel on juba tõsiselt võetav spotlase füüsiline vorm väljaarendatud, peaksid suhteliselt kiiresti dehüdratsiooni kätte koolema, kui kohvi enne trenni jõid. Mina näiteks seetõttu põhimõttelisel ei joo kohvi enne trenni, kui just miskit süsivesikute rikast jooki + "hea päev" sinna kaasa tassida pole, mis seda n.ö "boosti" summutaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tekib küsimus - palju need kohvi sõbrad siis trennis ka pingutavad? Need, kellel on juba tõsiselt võetav spotlase füüsiline vorm väljaarendatud, peaksid suhteliselt kiiresti dehüdratsiooni kätte koolema, kui kohvi enne trenni jõid. Mina näiteks seetõttu põhimõttelisel ei joo kohvi enne trenni, kui just miskit süsivesikute rikast jooki + "hea päev" sinna kaasa tassida pole, mis seda n.ö "boosti" summutaks.

Täitsa rumal arvamus. Sel juhul oleks valdav osa nn tõsiselt võetavaid sportlasi surnud. Mis siin rääkida raskejõustiklastest, isegi kestvusalade mehed joovad enne trenni võistlust kohvi.

Nii hull see asi ikka ka ei ole, nagu sina oletasid. Et kohvi märkimisväärselt vett organimist suudaks välja viia, peaks seda tühja kõhuga jooma ja ikka rohkem kui üks kaks tassi. Nii aga ei tee ükski TÕSISESLT VÄLJA ARENDATUD FÜÜSILISE VORMIGA SPORTLANE, sest loll ei suuda oma keha niipalju arendada et seda võiks tõsiselt võetavaks nimetada.

PS! Olen alati enne trenni kohvi tarbinud aga mina muidugi käin ka ainult trennisaalis mune näppimas ja valgukoksi joomas. Pingutamisest, selge-see, minu füüsiline vorm ka ei räägi. :)

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas mitte prantsusmaal ei keelatud energiajoogid pärast seda, kui mitu noorukit oli korvpallimängu ajal seda joonud ja ära lõppnud.

Sa ei kujuta ette mis veel Eestis kõik ära on keelatud...

Seda mille kätte need tegelased ära surid ei tea keegi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ei näe fatburneri joomises mitte midagi halba, isegi teinekord tarbin seda. Küll aga on tõesti veider vaadata saalis energiajoogi joojaid. Tõesti, nagu eelpool mainitud, minulgi on tekkinud tahtmine minna ja küsida, ega infarkti ei kardeta...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mr scubamonkey, mis teil TTÜ jõusaali vastu on? käin seal pidevalt, seega kärbikuteema on suht põnev :)

Vastaksin ise ka sellele küsimusele..

TTÜ jõusaal on ülerahvastatud, vananenud ja katkise varustusega ning riietusruumid kitsad, mustad + varastatakse (jutud käivad, et mingid sulid on endale umbes kapivõtmeid paljundanud ;))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vastaksin ise ka sellele küsimusele..

TTÜ jõusaal on ülerahvastatud, vananenud ja katkise varustusega ning riietusruumid kitsad, mustad + varastatakse (jutud käivad, et mingid sulid on endale umbes kapivõtmeid paljundanud :))

Tänud, tänud.

Rind on uhkusest kohe kummis, et nii huvitava teema algatajaks olen.

Juba minu vanaisa ütles, et kui kedagi või midagi süüdistad, siis põhjenda.

TTÜ jõusaal on ülerahvastatud ja suvel oli seal umbes samasugune õhk nagu sokikuivatis. Mulle lihtsalt ei meeldinud. Hinna ja kvaliteedi suhe oli paigast ära (käisin ühekordsete piletitega).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vastaksin ise ka sellele küsimusele..

TTÜ jõusaal on ülerahvastatud, vananenud ja katkise varustusega ning riietusruumid kitsad, mustad + varastatakse (jutud käivad, et mingid sulid on endale umbes kapivõtmeid paljundanud :))

Mis seal täpsemalt vananenud ja katkine on? Ma käin ka TTÜ-s ja ei ole seda täheldanud millegi pärast..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vastaksin ise ka sellele küsimusele..

TTÜ jõusaal on ülerahvastatud, vananenud ja katkise varustusega ning riietusruumid kitsad, mustad + varastatakse (jutud käivad, et mingid sulid on endale umbes kapivõtmeid paljundanud :))

ma kommenteeriks neid väiteid ükshaaval:

1) "ülerahvastatud" on tegelikult suhteline. peale tööpäeva lõppu on muidugi rahvast rohkem, aga kui ma seal näiteks pühapäeviti käisin, siis heal juhul kolm inimest leidis.

2) varustuse kohta niipalju, et jah, asi ei olnud enam tuttuus, aga kas pisut vanema varustus ei võimalda treeningul sama tulemust saada? mõned asjad oleks ilmselt tulnud välja vahetada, aga katkiseid agregaate seal küll ei olnud. ja komplekteeritus oli ikka suht hea.

3) riitusruumid olid tõesti tippaajal kitsad, aga räpased küll mitte.

4) võtmete kohta ei oska öelda, aga mina näiteks ei pannud pesema ja sauna minnes kordagi isegi kapi ust lukku. vot nii kõva mees :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänud, tänud.

Rind on uhkusest kohe kummis, et nii huvitava teema algatajaks olen.

Juba minu vanaisa ütles, et kui kedagi või midagi süüdistad, siis põhjenda.

TTÜ jõusaal on ülerahvastatud ja suvel oli seal umbes samasugune õhk nagu sokikuivatis. Mulle lihtsalt ei meeldinud. Hinna ja kvaliteedi suhe oli paigast ära (käisin ühekordsete piletitega).

TTÜ saal ei haise, ja ei ole kunagi haisenud. mehe sõna selle peale. riietusruum on kohati teine teema :)

aga mis puutub hinna-kvaliteedi suhtesse, siis kümne korra pilet maksis seal üliõpilasele 400 kulli. ja nii odavat saali leiab heal juhul vaid Sütiste teelt. kusjuures üliõpilaspiletit sealt ei küsitud kordagi (kui keegi tahab kavaldada).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma kommenteeriks neid väiteid ükshaaval:

1) "ülerahvastatud" on tegelikult suhteline. peale tööpäeva lõppu on muidugi rahvast rohkem, aga kui ma seal näiteks pühapäeviti käisin, siis heal juhul kolm inimest leidis.

2) varustuse kohta niipalju, et jah, asi ei olnud enam tuttuus, aga kas pisut vanema varustus ei võimalda treeningul sama tulemust saada? mõned asjad oleks ilmselt tulnud välja vahetada, aga katkiseid agregaate seal küll ei olnud. ja komplekteeritus oli ikka suht hea.

3) riitusruumid olid tõesti tippaajal kitsad, aga räpased küll mitte.

4) võtmete kohta ei oska öelda, aga mina näiteks ei pannud pesema ja sauna minnes kordagi isegi kapi ust lukku. vot nii kõva mees :)

Njah, mis puudutab ülerahvastatust ja riietusruume, siis ma peaks vist mainima, et ma käin seal sellel ajal, kui on TTÜ kehalisetunnid..

Varustuse koha pealt oli praegu katki üks sõudeergomeeter, mis ei võtnud pilti ette. Teised vist hetkel töötavad.. Kuid vahepeal olid korraga katki jooksurada ja rinnatrenaźöör (see oli päris ammu muidugi).

Kettaid on vähe - see häirib kõige rohkem isegi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga kas uuringuid tauriini negatiivse mõju kohta ka võiks otsida? lugesin hijlaaegu ühest välismaisest ajakirjast (musclemag vist oli), et tauriini sissevõtmine võib suurendada trombiohtu. Ise jäin kunagi 3 batteryt päevas ja siiamaani olen elus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×