Jump to content
Extremy

MMA Rakveres

Recommended Posts

Rakveres käib teatud väike seltskond inimesi Kalevi halli maadlussaalis antud alaga tegelemas küll... Ise olen üks neist. Trenn iseenesest midagi ei maksa, küll aga tuleks end registreerida Rakvere Spordikoolis ja erialaks valida maadlus, sest MMA trennid toimuvad sealse maadlustreeneri trennide ajast, tänu tema lahkusele... ning vastasel juhul võib tal probleeme tulla kui keegi peaks kontrollima tulema (saal on mõeldud SK inimestele). Spordikoolile tuleb ka maksta kuumaksu, aga julgen väita, et 50.- kuus, mis läheb ruumide kommunaalkulude maksmiseks, maha ei löö.

Kahjuks ei saa öelda, et igaüks sinna tulla võib. See, kas inimene sinna oodatud on, sõltub tema väärtushinnangutest ja eesmärkidest. Kui soovid lisainfot, tule kohale (E, T, N kl 18.15), otsi üles Endal Kalais (maadlustreener, kes ruumide eest vastutab) ja Timo Tuuling (üks inimestest, kes juhendamise on enda kanda võtnud) või mind (Heiki).

Loodan, et said vajaliku info.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rakveres käib teatud väike seltskond inimesi Kalevi halli maadlussaalis antud alaga tegelemas küll... Ise olen üks neist. Trenn iseenesest midagi ei maksa, küll aga tuleks end registreerida Rakvere Spordikoolis ja erialaks valida maadlus, sest MMA trennid toimuvad sealse maadlustreeneri trennide ajast, tänu tema lahkusele... ning vastasel juhul võib tal probleeme tulla kui keegi peaks kontrollima tulema (saal on mõeldud SK inimestele). Spordikoolile tuleb ka maksta kuumaksu, aga julgen väita, et 50.- kuus, mis läheb ruumide kommunaalkulude maksmiseks, maha ei löö.

Kahjuks ei saa öelda, et igaüks sinna tulla võib. See, kas inimene sinna oodatud on, sõltub tema väärtushinnangutest ja eesmärkidest. Kui soovid lisainfot, tule kohale (E, T, N kl 18.15), otsi üles Endal Kalais (maadlustreener, kes ruumide eest vastutab) ja Timo Tuuling (üks inimestest, kes juhendamise on enda kanda võtnud) või mind (Heiki).

Loodan, et said vajaliku info.

Kas mingid põhitõed peavad selged olema kui tahan seal käima hakkata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa tahaksid praegu meiega liituda, siis küll. Kuigi tegemist algajatega, on praegused inimesed midagigi juba omandanud ja ühe inimese n-ö nullist peale juhendamine, samal ajal kui ülejäänud tegelevad muuga, on natuke keeruline. Ma ei ole küll täpselt kursis, aga Timo rääkis midagi järgmisest aastast, seoses uute inimeste vastuvõtmisega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sa tahaksid praegu meiega liituda, siis küll. Kuigi tegemist algajatega, on praegused inimesed midagigi juba omandanud ja ühe inimese n-ö nullist peale juhendamine, samal ajal kui ülejäänud tegelevad muuga, on natuke keeruline. Ma ei ole küll täpselt kursis, aga Timo rääkis midagi järgmisest aastast, seoses uute inimeste vastuvõtmisega.

Et siis on lootust et järgmine aasta tehakse uus algajate rühm jh.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lootust on, aga ma pead ei julge anda. Probleem on selles, et võimalus nendes ruumides treenida saadi tänu minu ja ühe mu sõbra tutvusele maadlustreeneriga. Algul oli inimesi käputäis ja see väike seltskond kedagi ei seganud - neil tingimustel hakkasimegi saali kasutama. Aja jooksul on aga huvilisi hakanud lisanduma. Puht eetilistel põhjustel ei saa me seda seltskonda väga suureks ajada, nagu Sa isegi aru saad.

Kui Sul siiski on tõsine huvi ala vastu, tule kohale ja räägi inimestega (eelkõige Endliga) - mingi kompromissi vast ikka leiab.

Muudetud kasutaja Heix89 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vabandage, et vana teema ülesse kaevan aga kas trenn veel toimub ja mis tingimused sinna tulemisel on ?

Väga Nüri capoeira on all olemas aga viimati sai trenni tehtud 4aastat tagasi. Jalad ei liigu ja kõik muu on ka nüri aga oleks soov millegiga pihta hakata ja jälle vormi saada.

M.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vabandage, et vana teema ülesse kaevan aga kas trenn veel toimub ja mis tingimused sinna tulemisel on ?

Väga Nüri capoeira on all olemas aga viimati sai trenni tehtud 4aastat tagasi. Jalad ei liigu ja kõik muu on ka nüri aga oleks soov millegiga pihta hakata ja jälle vormi saada.

M.

uuri siit:

http://paranoid.pri.ee/viewtopic.php?f=2&t=3258

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×