Jump to content
gmaster

Muscle&Fitness ennustusvõistlus III Innar Mardo Memoriaal: Eesti MV 2008 ja Fitness.ee Karikas

Recommended Posts

1. Ott Kiivikas

2. Imre Vähi

3. Marek Kalmus

4. Marek Morozov

5. Taavi Koovit

1. Laura Reisalu

2. Christina Alev

5. Annika Summel

4.Vitaliya Dmitrieva

5. Svetlana Filippova

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meeste ABS.

1. Ott Kiivikas

2. Marek Kalmus

3. Taavi Koovit

4. Imre Vähi

5. Marek Morozov

Naised Bodyfitness

1. Christina Alev

2. Laura Reisalu

3. Annika Summel

4. Vitaliya Dmitrieva

5. Svetlana Filippova

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pärast pikka vaagimist ja Bonsunaga nõupidamist panen mina meeste absoluudi esiviiiku kirja nii:

1.Ott "heledad laksud hakkavad käima" Kiivikas

2. Marek "Bonsuna-halastamatu ja kompromissitu" Kalmus

3.Imre "universumi ilusaim mees" Vähi

4.Taavi "Otile kannaga pähe" Koovit

5.Marek Morozov

Naistest ei tea ma küll midagi (nii antud kontekstis kui ka muidu) aga pakun ikka:

1.Laura "Rosin" Reisalu

2.Christina Alev

3.Annika "Aktivist" Summel

4.Natalja Song

5.Katrin Pärt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Omalt poolt teen kõikidele ennustajatele väikese üllatuspommi. Vaadake seda meest, kes minu kategoorias on- Aleksei Zavjalov. Avastasin täna selle mehe pildid 2002 aasta Eesti KV albumist ja sellel ajal võistles ta -70 kg meeste klassis. Sellel võistlusel osutus ta ka dopinguga patustajaks ning pärast seda ei ole teda enam näha olnud. Ma ei usu elu sees, et see mees nüüd kehva vormiga lavale tuleb ja vanadest aegadest mäletan, et tegemist on kogemustega väga hea poseerijaga. Üldiselt arvan, et see mees võib oma sõna öelda absoluutses esikuuikus. :( Elame-näeme! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Omalt poolt teen kõikidele ennustajatele väikese üllatuspommi. Vaadake seda meest, kes minu kategoorias on- Aleksei Zavjalov. Avastasin täna selle mehe pildid 2002 aasta Eesti KV albumist ja sellel ajal võistles ta -70 kg meeste klassis. Sellel võistlusel osutus ta ka dopinguga patustajaks ning pärast seda ei ole teda enam näha olnud. Ma ei usu elu sees, et see mees nüüd kehva vormiga lavale tuleb ja vanadest aegadest mäletan, et tegemist on kogemustega väga hea poseerijaga. Üldiselt arvan, et see mees võib oma sõna öelda absoluutses esikuuikus. :( Elame-näeme! :D

Mõtled sa Imre seda meest?

http://gallery.fitness.ee/main.php?g2_itemId=21190

Krt seal nimesid ei ole , aga ei osanud ka kedagi test temaks pakkuda? Pildil on, vähemalt see mees, sellises poosis, et pole suurt märgata aga mäletan seda poissi tollest korrast lava taga. Ikka päris korralikud väikesed tissid olid tal rinnalihaste peal. :rolleyes:

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõtled sa Imre seda meest?

http://gallery.fitness.ee/main.php?g2_itemId=21190

Krt seal nimesid ei ole , aga ei osanud ka kedagi test temaks pakkuda? Pildil on, vähemalt see mees, sellises poosis, et pole suurt märgata aga mäletan seda poissi tollest korrast lava taga. Ikka päris korralikud väikesed tissid olid tal rinnalihaste peal. :D

Jah, seesama mees ning selle pildi peal ei ole tõesti kõige õnnestunum kehaasend. Selles albumis on veel üks pilt kus ta oma kaalukategoorias näitab rid-bicepsit.

http://gallery.fitness.ee/main.php?g2_itemId=21186

Arvestades, et nii palju aega on edasi läinud ning Eesti võistluste tase ning vormiteravus oluliselt paremaks läinud ning võistlejate hetkevormid on pidevalt internetis üleval, siis usun, et ka laupäevase vormi tegemisel on see mees kõikide nende asjaoludega arvestanud. Kõik me olime 2002 aastal oluliselt pehmemad. Igal juhul jääme huviga ootama, millega see mees üllatab või ei üllata... :(

Muudetud kasutaja vend vähk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures Tkatsenko käis alles ükspäev meil kontoris ja ütles, et tal üks hea "puhas " mees lavale tulemas ja et enne on võistelnud, ma kohe küsisin, kas see sama kes dopinguga vahele jäi - tema väitis et ei. Kuid ma eriti ei kahelnudki, et see sama tegelane on, nii kui naise rinnad on läheb esimeses järgus dopingukontrolli... :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kusjuures Tkatsenko käis alles ükspäev meil kontoris ja ütles, et tal üks hea "puhas " mees lavale tulemas ja et enne on võistelnud, ma kohe küsisin, kas see sama kes dopinguga vahele jäi - tema väitis et ei. Kuid ma eriti ei kahelnudki, et see sama tegelane on, nii kui naise rinnad on läheb esimeses järgus dopingukontrolli... :(

Ta ise ei tule ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

M:

1. Ott Kiivikas

2. Marek Kalmus

3. Imre Vähi

4. Marek Morozov

5. Valju Jagomäe

N:

1. Christina Alev

2. Annika Summel

3. Laura Reisalu

4. Svetlana Filippova

5. Vitaliya Dmitrieva

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meeste absoluut:

1. Ott Kiivikas

2. Marek Kalmus

3. Imre Vähi

4. Taavi Koovit

5. Marek Morozov

Juuniorid:

1. Eiko Rapur

2. Mikk Raudsepp

3. Mihhail Gorjatsev

Naised Bodyfitness:

1. Laura Reisalu

2. Christina Alev

3. Svetlana Filippova

4. Vitaliya Dmitrieva

5. Annika Summel

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaatan nimekirja siin ülevalt alla ja alt ülesse, kuid Jokeri nime näe nimekirjas kuskil :(

Joker on nagu ikka ... lava taga.

Sedapuhku teen pilte ja kõpitsen aktivisti. Aga rõõm ikka, et minust puudust tuntakse :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Joker on nagu ikka ... lava taga.

Sedapuhku teen pilte ja kõpitsen aktivisti. Aga rõõm ikka, et minust puudust tuntakse :D

Mõtlesin just seda, et Hr. Joker ärgitas kõiki sügisel lavale astuma ja kui mu mälu mind peta, siis lubas ta ka ise sinna ilmuda :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõtlesin just seda, et Hr. Joker ärgitas kõiki sügisel lavale astuma ja kui mu mälu mind peta, siis lubas ta ka ise sinna ilmuda :(

Keegi ei võtnud vedu ju. Mõtlesin, et mis minagi siis üksi rabelen. Aga ilmselt ma isegi jõuan lavale kui võtan parima body-fitnessi treeneri medali vastu ... kõik sellele viitab vähemalt jätkuvalt. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1.Ott Kiivikas

2. Marek Kalmus

3.Imre Vähi

4.Taavi Koovit

5.Marek Morozov

1.Annika Summel

2.Christina Alev

3.Laura Reisalu

4.Natalja Song

5.Katrin Pärt

noored

1.Andres Malleus

2.Anton Ostroglazov

3.Sander Kuusk

Juuniorid +75kg

1.Mikk Raudsepp

2.Eiko Rapur

3.Mihhail Gorjatsev

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mehed absoluut:

1.Marek Kalmus

2.Ott Kiivikas

3.Taavi Koovit

4.Imre Vähi

5.Marek Morozov

Naised Bodyfitness:

1.Laura Reisalu

2.Christina Alev

3.Annika Summel

4.Natalja Song

5.Katrin Pärt

Juuniorid +75kg

1.Mikk Raudsepp

2.Eiko Rapur

3.Mihhail Gorjatsev

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×