Jump to content
FORR

Selg

Recommended Posts

Mul avastati peale seljavalude jätkumist ,et mul selgroolüli paigast (ca 15mm) ära ja ei tea kui kaua seon juba olnud kuna lüli juurde on moodustunu lisa. Päästa saavat ainult opp aga kuna laseb öösel magada siis polevat seda vaja , info on pärit Tartu kliinikumi seljaspetsilt opiga pidavat kaasnema mingid ohud. Kas on võimalik mingite sirutuste või harjutustega seda kuidagi reguleerida või takistada edasisi komplikatsioone. Kui midagi rasket ei tee pole häda midagi olen ikkagi alles 37 a., häbi on ainult, et raskusi tõsta ei saa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul avastati peale seljavalude jätkumist ,et mul selgroolüli paigast (ca 15mm) ära ja ei tea kui kaua seon juba olnud kuna lüli juurde on moodustunu lisa. Päästa saavat ainult opp aga kuna laseb öösel magada siis polevat seda vaja , info on pärit Tartu kliinikumi seljaspetsilt opiga pidavat kaasnema mingid ohud. Kas on võimalik mingite sirutuste või harjutustega seda kuidagi reguleerida või takistada edasisi komplikatsioone. Kui midagi rasket ei tee pole häda midagi olen ikkagi alles 37 a., häbi on ainult, et raskusi tõsta ei saa.

ujumine pidavat aint head tegema. nii rääkisid arstid tuttavale, kel selgroolülid olid katki ja valesti kokku kasvasid...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul avastati peale seljavalude jätkumist ,et mul selgroolüli paigast (ca 15mm) ära ja ei tea kui kaua seon juba olnud kuna lüli juurde on moodustunu lisa. Päästa saavat ainult opp aga kuna laseb öösel magada siis polevat seda vaja , info on pärit Tartu kliinikumi seljaspetsilt opiga pidavat kaasnema mingid ohud. Kas on võimalik mingite sirutuste või harjutustega seda kuidagi reguleerida või takistada edasisi komplikatsioone. Kui midagi rasket ei tee pole häda midagi olen ikkagi alles 37 a., häbi on ainult, et raskusi tõsta ei saa.

Midagi saab teha, aga selleks peab nägema röntgenipilti ja spordiarstid oskavad kindlasti õigeid harjutusi soovitada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×