Jump to content
ovaatox

alaseljavalu

Recommended Posts

tere,

Olen 20 aastane noormees ja umbes poolteist aastat tagasi tõmbasin kangiga alaselja valusaks. Nüüd on selg kogu aeg kange, kuid liigutades läheb paremaks. Eriti hull on hommikul voodist tõustes. Käisin seljavaluga ka perearsti juures, kes saatis mind röntkenisse. Röntgen ei näidanud midagi ning nii see asi jäigi. Ise ma arvan et niisama see üle ei lähe ning ei tea mida tegema pean. Kas sellisest vigastusest on võimalik täielikult paraneda ja kui on siis kuidas?

ette tänades Taavo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere,

Olen 20 aastane noormees ja umbes poolteist aastat tagasi tõmbasin kangiga alaselja valusaks. Nüüd on selg kogu aeg kange, kuid liigutades läheb paremaks. Eriti hull on hommikul voodist tõustes. Käisin seljavaluga ka perearsti juures, kes saatis mind röntkenisse. Röntgen ei näidanud midagi ning nii see asi jäigi. Ise ma arvan et niisama see üle ei lähe ning ei tea mida tegema pean. Kas sellisest vigastusest on võimalik täielikult paraneda ja kui on siis kuidas?

ette tänades Taavo

Sprodimaššööri juurde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere,

Olen 20 aastane noormees ja umbes poolteist aastat tagasi tõmbasin kangiga alaselja valusaks. Nüüd on selg kogu aeg kange, kuid liigutades läheb paremaks. Eriti hull on hommikul voodist tõustes. Käisin seljavaluga ka perearsti juures, kes saatis mind röntkenisse. Röntgen ei näidanud midagi ning nii see asi jäigi. Ise ma arvan et niisama see üle ei lähe ning ei tea mida tegema pean. Kas sellisest vigastusest on võimalik täielikult paraneda ja kui on siis kuidas?

ette tänades Taavo

Ütleme nii, et koopia minust. Loobusin nii kükk kang turjal, kui ka tõmbest. Asendasin selle eestkükiga. Selg paranes ja nüüd kõik ok. Enne oli samuti, hommikuti selg kange, kui jäin kuhugi pikemalt istuma jälle kange. Enam neid probleeme pole. Isklikult arvan, et kõigile anatoomiliselt sobigi tavaline kükk ja tõmme.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul ka alaselg valus, juba mingi 3ndat nädalat ja asi läks veidi paremaks kui tegin füsioteraapiat ja selag eriti ei kasutanud. Ujumine tegi ka paremaks. Muidu valu kui sellist enam polnudki, aga eile tegin kõhulihaseid plokil ja täna selg valus jälle. kükki,jõutõmmet ja selga üleüldse treenida ei saa, aga see eest rind ja

käed arenevad hästi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

massaaž peaks jah aitama

liigutama peab seda haiget lihast sest muidu pidavat see valu päris hulluks minema ja enam nii lihtsasti lahti ei saa

tõmbasin endal ka suve alguses selja ära, läks yle ja kuu hiljem tuli tagasi. uurisin selle kohta ja andsin kõigepealt 2 päeva rahu ja siis hakkasin seljaharjutusi tegema (http://www.youtube.com/watch?v=NFth3Fzc8io siin mõned harjutused millega alustasin ) mul oli põhjuseks liiga nõrk selg, nüüd teen pea 2x keharaskust jõutõmmet nii et jalgadega aitan minimaalselt kaasa ja seljaga pole enam mingeid probleeme

loodan, et saad korda oma selja

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere,

Olen 20 aastane noormees ja umbes poolteist aastat tagasi tõmbasin kangiga alaselja valusaks. Nüüd on selg kogu aeg kange, kuid liigutades läheb paremaks. Eriti hull on hommikul voodist tõustes. Käisin seljavaluga ka perearsti juures, kes saatis mind röntkenisse. Röntgen ei näidanud midagi ning nii see asi jäigi. Ise ma arvan et niisama see üle ei lähe ning ei tea mida tegema pean. Kas sellisest vigastusest on võimalik täielikult paraneda ja kui on siis kuidas?

ette tänades Taavo

mul sama asi. käisin MRT uuringul. See näitas, et alaseljas kahe alumise nimmediski degeneratiivsed muutused ja vedeliku langus. masaaz aitab umbes kuuks ajaks valust lahti saada, kuid siis on tagasi. käisin ka elektriravis, sellest oli ka mõningast abi. nüüd peab füsioterapeudi jutule minema... ja nii juba üle aasta...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
massaaž peaks jah aitama

liigutama peab seda haiget lihast sest muidu pidavat see valu päris hulluks minema ja enam nii lihtsasti lahti ei saa

tõmbasin endal ka suve alguses selja ära, läks yle ja kuu hiljem tuli tagasi. uurisin selle kohta ja andsin kõigepealt 2 päeva rahu ja siis hakkasin seljaharjutusi tegema (http://www.youtube.com/watch?v=NFth3Fzc8io siin mõned harjutused millega alustasin ) mul oli põhjuseks liiga nõrk selg, nüüd teen pea 2x keharaskust jõutõmmet nii et jalgadega aitan minimaalselt kaasa ja seljaga pole enam mingeid probleeme

loodan, et saad korda oma selja

Oot sa tahad öelda, et selja edasitreenimine üöe valu võtab siis seljavalu ära ? sest mul on küll üsna sitt järgmien päev ja ka trenni ajal. piin on näiteks kõhulihaseid teha ja kui kükki teha rohkem kui 80 kiloga siis on terve ülejäänud trenni selg valus ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oot sa tahad öelda, et selja edasitreenimine üöe valu võtab siis seljavalu ära ? sest mul on küll üsna sitt järgmien päev ja ka trenni ajal. piin on näiteks kõhulihaseid teha ja kui kükki teha rohkem kui 80 kiloga siis on terve ülejäänud trenni selg valus ...

valuga ei tohi kindlasti teha

leidsin huvitava lõigu

This is not an uncommon problem at all. Some people just simply can not Squat without problems. I did them for most of my adult life, and had nothing but consistent back problems. Once I started doing Deadlifts (description) instead of Squats, my back problems have been greatly diminished.

lisan artikkli enda ka siia http://www.bodybuilding.com/fun/cyberpump6.htm

Muudetud kasutaja tmks88 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×