Jump to content
Heddi

Naise n-ö sixpack?!

Recommended Posts

Tere! Kui raske on naisel saavutada n-ö sixpacki? Ja kas see on üldse nii kergesti teostatav kui meestel? Piisab selleks vaid aeroobsest treeningust + lihaste harjutustest? Kas keei naistest omab seda? :D

Ette tänades :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui korralikult treenida siis on kõik võimalik, kuid aeroobsest niisama ei piisa, lihaseid peab ka treenima. Minul ei taha kõhu alaosa õiget vormi võtta, kas pole mul õigeid harjutusi või olen lihtsalt laisk, igaljuhul õiget 6packi pole ma kätte saanud. Hetkel on mul 4pack :angry:

Võibolla on siin kellelgi soovitusi millised oleks tõhusad harjutused kõhu alaosale? Hetkel teen ma kaldpingil või sellili põrandal jalgade üle pea viimist. Kui jalad on üle pea siis hoian hetkeks, pingutan kõhtu ja siis üliaeglaselt alla tagasi. (kui keegi nüüd mu kirjeldusest aru saab) :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui korralikult treenida siis on kõik võimalik, kuid aeroobsest niisama ei piisa, lihaseid peab ka treenima. Minul ei taha kõhu alaosa õiget vormi võtta, kas pole mul õigeid harjutusi või olen lihtsalt laisk, igaljuhul õiget 6packi pole ma kätte saanud. Hetkel on mul 4pack :angry:

Võibolla on siin kellelgi soovitusi millised oleks tõhusad harjutused kõhu alaosale? Hetkel teen ma kaldpingil või sellili põrandal jalgade üle pea viimist. Kui jalad on üle pea siis hoian hetkeks, pingutan kõhtu ja siis üliaeglaselt alla tagasi. (kui keegi nüüd mu kirjeldusest aru saab) :D

See ongi parim harjutus alaosa jaoks minu arust..

Äkki muudad sooritusstiili, asendad rahuliku soorituse plahvatuslikuga või mudid korduste arvu ntx

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ühes teises teemas oli selline pilt... tuli meelde kohe seoses naiste ja sikspäkkidega...

Funny_Pictures_22610.jpg

Kui ausa olla siis ma usun,et need naised täiesti tavalisel teel,ilma mingite lisa aineteda ei ole neid lihaseid saavutanud.. ( vb tõesti eksin aga..)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui korralikult treenida siis on kõik võimalik, kuid aeroobsest niisama ei piisa, lihaseid peab ka treenima. Minul ei taha kõhu alaosa õiget vormi võtta, kas pole mul õigeid harjutusi või olen lihtsalt laisk, igaljuhul õiget 6packi pole ma kätte saanud. Hetkel on mul 4pack :angry:

Võibolla on siin kellelgi soovitusi millised oleks tõhusad harjutused kõhu alaosale? Hetkel teen ma kaldpingil või sellili põrandal jalgade üle pea viimist. Kui jalad on üle pea siis hoian hetkeks, pingutan kõhtu ja siis üliaeglaselt alla tagasi. (kui keegi nüüd mu kirjeldusest aru saab) :D

Ma mõtlenegi muidugi lihase harjutusi ka peale aeroobse..aga just mõtlesin seda kas nendest kodu ül. piisab. sest kui aus olla siis neid suudan erinevaid seeriaid , erinevadele kõhupiirkondadele ise rohkem teha..jõusaalis ( kõhulihastega ei ole nii hull) aga enamusi teisi ül. suudan suhteliselt vähe teha seal,mis siis,et raskus on ikka suht maas..eks see asi harjutamises on aga siiki..

Mul sama. Üleval nagu 4pack on aga tahaks ikka igaltpoolt ilusti:))

See harjutus Sul siin on just alakõhule mõeldud. Aga mina tean seda harjutust nii,et üle pea ei pea jalgu viima.. Et tõstad lihtsalt üles,nii,et tõuseks puus mitte selg.-tundub jube kerge aga väga raske harjutus kui õieti teha.. :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui korralikult treenida siis on kõik võimalik, kuid aeroobsest niisama ei piisa, lihaseid peab ka treenima. Minul ei taha kõhu alaosa õiget vormi võtta, kas pole mul õigeid harjutusi või olen lihtsalt laisk, igaljuhul õiget 6packi pole ma kätte saanud. Hetkel on mul 4pack :angry:

Võibolla on siin kellelgi soovitusi millised oleks tõhusad harjutused kõhu alaosale? Hetkel teen ma kaldpingil või sellili põrandal jalgade üle pea viimist. Kui jalad on üle pea siis hoian hetkeks, pingutan kõhtu ja siis üliaeglaselt alla tagasi. (kui keegi nüüd mu kirjeldusest aru saab) :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Harjutus meeldib ja võtan kindlasti kasutusele :D

Kuid millest võib tuleneda kontide naksumine, puusaluu ja reieluu piirkonnas, seda harjutust tehes, ? Kas vaja rohkem venitada või kontide naksumine individuaalne?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võibolla on siin kellelgi soovitusi millised oleks tõhusad harjutused kõhu alaosale? Hetkel teen ma kaldpingil või sellili põrandal jalgade üle pea viimist. Kui jalad on üle pea siis hoian hetkeks, pingutan kõhtu ja siis üliaeglaselt alla tagasi. (kui keegi nüüd mu kirjeldusest aru saab) :D

Kusjuures sedasi nagu sa kirjeldasid alaosa treenimist, ei ole nii tõhus, kuna, kui sa viid jalad üle pea, kaob pinge ju ära! Sa võid pingutada sel hetkel oma kõhulihaseid aga see pole justkõige parem variant. Parim variant sellest harjutusest on peaaegu sama aga väikese erinevusega. Proovi nii, et lamades horisontaalpingil tõsta täiesti sirged jalad 50-70 kraadi,( võid ka vähem või rohkem, kuid vaata et jalad ei läheks liiga palju horisontaaltasapinnast alla või üles )seejärel lased oma jalad kuni kand peaaegu puudutab maad, kuid hoia pinget. Et harjutus sooritada efektiivselt peaks pepu olema veidi üle pingi ääre. Mitte palju, aga parasjagu, et väga alaselga ei koormaks. Igastahes väga hea harjutus ja mõjub paremini, kui lihtsalt jalad üle pea kõverdatust peast viia. Soovitan!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere! Kui raske on naisel saavutada n-ö sixpacki? Ja kas see on üldse nii kergesti teostatav kui meestel? Piisab selleks vaid aeroobsest treeningust + lihaste harjutustest? Kas keei naistest omab seda? :D

Ette tänades :angry:

Püsivat ja kuiva? Ei tea, ehk kui juba nö loomult kiirem ainevahetus ja vähe pekikihti peal... muul juhul tuleb see siiski ikkagi dieedi ajal nähtavale, ja selle lõppedes kaob jälle veidike rohkem peitu. Oma silmaga pole ühegi naise puhul hästinähtavat sixpacki aastaringselt näinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Püsivat ja kuiva? Ei tea, ehk kui juba nö loomult kiirem ainevahetus ja vähe pekikihti peal... muul juhul tuleb see siiski ikkagi dieedi ajal nähtavale, ja selle lõppedes kaob jälle veidike rohkem peitu. Oma silmaga pole ühegi naise puhul hästinähtavat sixpacki aastaringselt näinud.

Vaata kaugushüppajaid siis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõtlema hakata ega siis eriti kaugushüppajaidki muul ajal näe kui võistlemas :angry:

Mul ka endal mitu nais-tuttavat, kelle "probleemiks" liig madal rasva% ja samas on neil juba looduse poolt lihased ja sex-pakud näha koguaeg.

Aga inimesel kellel juba tekib küsimus, et kõhtu pole näha, ilmselt see asi nii lihtsalt ei käi.

Vähemalt lohutab see, et eeldused kulturistiks ja end tohutute lihastega ehtida on suurem kui ülikiire ainevahetustega kergejõustiklastel :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui kerge see meestel on siis?

Meeste rasva% on juba looduse poolt poole v2iksem. :D Ei ole mitte mingit m6tet hakata mehi naistega v6rdlema.

...ja six-pac il ja six-pac il on vahe.

....ja ei ole olemas alumisi ja ylemisi k6hulihaseid uurige...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×