Jump to content
Tishomingo

Nõuandeid (eelkõige toitumise koha pealt) rasvapõletuseks?

Recommended Posts

Hmm, no ma pakun, et ega daemonium-il ega ka minul ei ole kiire ainevahetus kuskilt otsast, aga ikkagi süsikavaene ja rasvarohke dieet on teinud suuri muutusi, seega pakun, et sul midagi muud mäda kui ei toiminud. Näiteks see, et liialdasid kogustega, oli liialt vähe söögikordi vms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen jah.Rasvaprotsent ainult suurenes.Võimalik, et minu jaoks pole see sobilik ( aeglane ainevahetus jne ).

Argo

Sa sõitsid lihtsalt kuskil puusse. Kaua sa seda katsetasid. Algul võibki su keha rasvaprotsent suureneda, organismil läheb aega harjumisega, kuid paari nädala möödudes peaks asi normaliseeruma. Või panid kaloraaziga puusse, selle menüüga saab ka edukalt massi koguda .................

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänan nõuannete eest, kuid piimast loobumine.. miks? Rämpstoitu jah ei armasta, magusatest jookidest joon vahel Nestea'd, aga mitte väga tihti.

Pastoriseeritud piimas sisalduv laktoos põhjustab tugevat insuliinieritust... Kui soovid sangadest lahti saada, siis ära joo mitte ühtegi magusat jooki!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selge :D

Hommikuks siis kolm keedumuna ja tass musta kohvi. Lõunal kana/kala/sealiha/pelmeenid riisi/kartulitega ja kindlasti salat, kõrvale joon vett. Õhtul ka kana/kala ja tass teed.

Aga miks hommikul ja õhtul ei ole salatit menüüs? Ja sellise hommikusöögiga sa vaevalt, et lõunani vead, juhul kui hapukoort või võid juurde ei söö.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esmaspäev:

12.00 - Äratus, tass musta kohvi

13.00 - Fatburner + Trenn

16.00 - Lõunasöök

21.00 - Õhtusöök

Teisipäev:

07.30 - Äratus, tass musta kohvi, kolm keedumuna

12.30 - Lõunasöök

19.00 - Õhtusöök

Kolmapäev:

07.30 - Äratus, tass musta kohvi, kolm keedumuna

12.30 - Lõunasöök

19.00 - Õhtusöök

Neljapäev:

11.00 - Äratus, tass musta kohvi

12.00 - Fatburner + Trenn

16.00 - Lõunasöök

21.00 - Õhtusöök

Reede:

12.00 - Äratus, tass musta kohvi

13.00 - Fatburner + Trenn

16.00 - Lõunasöök

21.00 - Õhtusöök

Laupäev:

12.00 - Äratus, tass musta kohvi

17.00 - Lõunasöök

21.00 - Õhtusöök

Pühapäev:

12.00 - Äratus, tass musta kohvi

(13.00 - Fatburner + Trenn)

16.00 - Lõunasöök

21.00 - Õhtusöök

Tegin selle kava siis oma koolipäevade järgi, olen vahepeal õhtuses vahetuses. Lõunasöögi kõrvale siis alati salat ning joogiks vesi. Magusaid jooke väldin, ka saia ja muud rämpstoitu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga miks hommikul ja õhtul ei ole salatit menüüs? Ja sellise hommikusöögiga sa vaevalt, et lõunani vead, juhul kui hapukoort või võid juurde ei söö.

Jah, lisan siis salatit ka õhtusöögile. Olen kusjuures proovinud ennegi hommikuti regulaarselt mune süüa ning hoiab kõhu täis küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selge :D

Hommikuks siis kolm keedumuna ja tass musta kohvi. Lõunal kana/kala/sealiha/pelmeenid riisi/kartulitega ja kindlasti salat, kõrvale joon vett. Õhtul ka kana/kala ja tass teed.

Mis sa ei karda, et see kalaoraaz jääb liiga madalaks ???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selge :D

Hommikuks siis kolm keedumuna ja tass musta kohvi. Lõunal kana/kala/sealiha/pelmeenid riisi/kartulitega ja kindlasti salat, kõrvale joon vett. Õhtul ka kana/kala ja tass teed.

Vaheta lõuna- ja hommikusöök ära - süsivesikud kuuluvad õhtusse! Kuid mitte mingisuguseid taignatooteid nagu pelmeenid, palun!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eeldades, et rämpstoitu ei sööda:

tarbi minimaalselt teravilja ja fruktoosi sisaldavaid tooteid (õun on fruktoosirikas!) ning loobu magusatest jookidest ja piimast, samuti on välistatud igasuguste pulbrite kasutamine. Kasuta rohkem juurvilju ja pähkleid (v.a. india pähklid, millega tuleb olla ettevaatlik, sest sisaldavad pähklitest kõige rohkem süsivesikuid), sest need ei kõiguta veresuhkrut.

Milliseid puuvilju peale õuna peaks veel vältima? Ühes teemas te ütlesite piima kohta, et loobuma peaks pastoriseeritud piimast aga kuidas on lood naturaalse, töötlemata piimaga, mille rasvaprotsent ligi 5? Seda siis eeldusel, et eesmärk on kaalust alla võtta ning liigset insuliini eritumist ennetada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milliseid puuvilju peale õuna peaks veel vältima? Ühes teemas te ütlesite piima kohta, et loobuma peaks pastoriseeritud piimast aga kuidas on lood naturaalse, töötlemata piimaga, mille rasvaprotsent ligi 5? Seda siis eeldusel, et eesmärk on kaalust alla võtta ning liigset insuliini eritumist ennetada.

Kas just vältima, kuigi üle 1 puuvilja päevas mina ei soovita. Fruktoosirikkad on ka apelsinid ja pirnid, kuivatatud puuviljadest rääkimata.

Rasvane töötlemata piim on rasvade tõttu kasulik, aga pead end ise jälgima, kuidas piimasuhkur sinu "sangadele" mõjub. Proovi üks klaas päevas, kuid mitte iga päev.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga kas piimast loobumine kehtib ka kasvava organismi puhul? (samad eesmärgid) 8 korda nädalas trenni tehes ja 5 päeva nädalas koolis käies?

Siiani olen arvanud, et piim on hea ja odav valguallikas mida tavaliselt tarbin 1-1,5 liitrit päevas.

edit: aga piim mis on 0,1% , kas sealt on ainult rasv eemaldatud, kuid laktoos ikka alles?

Muudetud kasutaja Saphireguy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kas piimast loobumine kehtib ka kasvava organismi puhul? (samad eesmärgid) 8 korda nädalas trenni tehes ja 5 päeva nädalas koolis käies?

Siiani olen arvanud, et piim on hea ja odav valguallikas mida tavaliselt tarbin 1-1,5 liitrit päevas.

edit: aga piim mis on 0,1% , kas sealt on ainult rasv eemaldatud, kuid laktoos ikka alles?

Piimast rasva eemaldamisel eemaldatakse ka rasvlahustuvad vitamiinid, seetõttu on madala rasvasisaldusega piimatooted rasvlahustuvate vitamiinide poolest vaesed. Kuigi kooritud piimas on säilinud küll praktiliselt kogu kaltsium, aga kuna koos rasvaga on eemaldatud ka rasvlahustuv vitamiin D, siis on kooritud piimast ja sellest valmistatud toodetest kaltsiumi imendumine väike.

ROtteri tsitaat

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pastoriseeritud piimas sisalduv laktoos põhjustab tugevat insuliinieritust... Kui soovid sangadest lahti saada, siis ära joo mitte ühtegi magusat jooki!

Normaalne, ühe lausega löödi nüüd jalad alt! Olen mingi 3 kuud räigelt treenind, söönud vähe vähe jne.. kuid korralikult ikka pea liiter piima ning 4-5 puuvilja päevas tarbinud....

kõht on väiksemaks läind kuid jah, olen isegi mõelnud, et whattahell sangad/rasv kõhul pole eriti oluliselt vähehenud,

kuigi -

massi on ikka korralikult juurde tulnud ning kaal on vähenenud vaid 2~3 kg.

-v-

Muudetud kasutaja viki667 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga puzzle sai valesti(okok, mitte kõige paremini)kokku pandud

Sysikaid vähe?! Muidu kui trenn 4 päeva nädalas välja jätta siis tööl istun ja kodus ka suhtkoht palju energiat ei kuluta!

Ehk lisateavet mis parandada võiks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sysikaid vähe?! Muidu kui trenn 4 päeva nädalas välja jätta siis tööl istun ja kodus ka suhtkoht palju energiat ei kuluta!

Ehk lisateavet mis parandada võiks?

parandada võid selle vea,et ise uurid&puurid,eriti kui tulemus selline...treenereid kes hetkega asja paika panevad, leidub küll, soovitaksin TREENERI poole pöörduda, mitte hiljuti laval olnud kulturisti

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viki, hommikut tuleb alustada tahke toiduga, mitte pulbrijoogiga! Kõik pulbrid põhjustavad tugevat insuliinieritust. Sobivad mingil määral (ehk teevad kõige vähem kahju) siis, kui pole "päästevööd". Samuti proovi pudruta ehk vähenda hommikusöögi süsivesikuid ja tõsta rasvasisaldust. Kui tahad vahel väga hommikul putru, siis kasuta gluteenivabasid pudrumaterjale - üks paremaid on tatratang. Ja proovi või asemel ka vahukooraga. Pudrule lisatud piimarasv on ainus aktsepteeritav pudrusöömise viis. Kuid jutt oli ju rasvapõletusest! Seega putru harva või üldse mitte!

Muudetud kasutaja Fred Antson poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Viki, hommikut tuleb alustada tahke toiduga, mitte pulbrijoogiga! Kõik pulbrid põhjustavad tugevat insuliinieritust. Sobivad mingil määral (ehk teevad kõige vähem kahju) siis, kui pole "päästevööd". Samuti proovi pudruta ehk vähenda hommikusöögi süsivesikuid ja tõsta rasvasisaldust. Kui tahad vahel väga hommikul putru, siis kasuta gluteenivabasid pudrumaterjale - üks paremaid on tatratang. Ja proovi või asemel ka vahukooraga. Pudrule lisatud piimarasv on ainus aktsepteeritav pudrusöömise viis. Kuid jutt oli ju rasvapõletusest! Seega putru harva või üldse mitte!

Kas see mõttekäik käib pigem Dietmixi või üldse "pulbrijookide" pihta? Eeldan, et see on tingitud süsivesikutest ja tavalise "valgu" pihta "sangaprobleem" ei käi... aga kuidas on näiteks Lean Gainiga mis sisaldab madala GI`ga süsivesikuid? :rolleyes: Kui see on teisiti, siis peaks ilmselt ka ise ja olenemata ajast rohkem piirama tarbimist...

Muudetud kasutaja savi_ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas see mõttekäik käib pigem Dietmixi või üldse "pulbrijookide" pihta? Eeldan, et see on tingitud süsivesikutest ja tavalise "valgu" pihta "sangaprobleem" ei käi... aga kuidas on näiteks Lean Gainiga mis sisaldab madala GI`ga süsivesikuid? :rolleyes: Kui see on teisiti, siis peaks ilmselt ka ise ja olenemata ajast rohkem piirama tarbimist...

Kui mina siin kergelt oma arvamuse ja kogemused Lean Gaini kohta ütlen, siis see võib paljusid imestama panna, aga olen seda kasutanud ka öise shakena ja mulle ei andnud ta peale jõu ja lihase juurde grammigi rasva. Vähemalt mulle endale nii tundus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui mina siin kergelt oma arvamuse ja kogemused Lean Gaini kohta ütlen, siis see võib paljusid imestama panna, aga olen seda kasutanud ka öise shakena ja mulle ei andnud ta peale jõu ja lihase juurde grammigi rasva. Vähemalt mulle endale nii tundus.

Kas seda saab nõnda hinnata - ei grammigi rasva ja ainult lihast. Samas pean nõustuma, et arengut on hästi toetanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Viki, hommikut tuleb alustada tahke toiduga, mitte pulbrijoogiga! Kõik pulbrid põhjustavad tugevat insuliinieritust. Sobivad mingil määral (ehk teevad kõige vähem kahju) siis, kui pole "päästevööd". Samuti proovi pudruta ehk vähenda hommikusöögi süsivesikuid ja tõsta rasvasisaldust. Kui tahad vahel väga hommikul putru, siis kasuta gluteenivabasid pudrumaterjale - üks paremaid on tatratang. Ja proovi või asemel ka vahukooraga. Pudrule lisatud piimarasv on ainus aktsepteeritav pudrusöömise viis. Kuid jutt oli ju rasvapõletusest! Seega putru harva või üldse mitte!

Tänan vastuse eest. Väga vahva - tundub, et asi toimib ja kaal langeb. Tõesti suured tänud abi eest. Lihtne ei ole just väheste süsikatega hakkama saada (isud isud isud), kuid mis põhiline - näljutamist ei toimu ning kõht on ju täis. Küsimärgiall on tõesti veel see öine valk pulbri/veega (nt enimlevind Fast Promix sis. väheke süsivesikuid) et kas tarbida või mitte enne magamaminekut?!

Jutt siis jõutreeningu puhkenädalast mis sisaldab aeroobset treeningut (ratast jne 30 min päevas.)

Ettetänades V.

Muudetud kasutaja viki667 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×