Jump to content
vormtagasi

Muscle&Fitness - eestikeelne versioon - kuidas meeldib?

Recommended Posts

Mulle kah see ajakiri suht meeldis. Seda jägati Tartus tasuta MV spordiklubis. Võtsin ise ka ühe ja peab ütlema, et päris hea oli. Mahult veel suht väike, aga see pidi kasvama. Kasulikku infot leidis sealt küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii, minul on ka teine number käes. Müügile pidavat see tulema esmaspäeval. Soovitan osta kuna seal on palju teemasid sees, mis on aktiivsed ka foorumis, näiteks palju kõmuainet tekitanud sojavalk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vörust keski aastatellimuse teinud? et kui loetud ,teeks nii poole hinnaga ostaks novembrikuu numbri? :D et edaspidi ka oleks käpp :D

EDIT -OK ,Tartust möni inimene ka voib märku anda,vahel sealkandis ka,voi Valgas

Muudetud kasutaja builder poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellist ajakirja oli kohe väga hädasti vaja.Juba tükk aega ei olnud midagi selle laadset.Eelmine kurturistide ajakiri läks kolinal põhja ja koos minugi poolt ettetellitud rahaga!Väga palju õpetlikku ka vanadele tegijatele! Kiitus!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellise soft lugemise kohta täitsa ok. Suhteliselt lihtsalt ja arusaadavalt, meelelahutuslikult kirjutatud. Liiga teaduslikuks minemine isegi minu arust vähendaks lugejaskonda.

Teenin küll kövasti üle eesti keskmise minumeeli vöiks selle lehe nimi olla kirves 80 ek vöi midagi info ju köikk netis olemas

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teenin küll kövasti üle eesti keskmise minumeeli vöiks selle lehe nimi olla kirves 80 ek vöi midagi info ju köikk netis olemas

Teemast välja, aga ma ei saa jätte ütlemata, et kirjavahemärgid ei ole tegelikult ilma asjata välja mõeldud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teemast välja, aga ma ei saa jätte ütlemata, et kirjavahemärgid ei ole tegelikult ilma asjata välja mõeldud.

teemasta väljas on kelle asi kas topin märkke vöi ei!Möni käib tänaval jalad sissepoole ega ma ei ütle talle nii et saa üle kirjutan kuidas tahan

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
teemasta väljas on kelle asi kas topin märkke vöi ei!Möni käib tänaval jalad sissepoole ega ma ei ütle talle nii et saa üle kirjutan kuidas tahan

Kirjuta-kirjuta, kuid ära eelda, et Sinust sellisel juhul aru saadakse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On uues numbris midagi huvitavat ka? 160 lehte siis võiks ju midagi kõigile olla??

Ongi kõigile :D Kulturism , jõutõstmine , mingi tänavakakleja oli seekord , siis rammumehest natukene , igast asju on :P toitumine , treeningkavad jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ajakiri on minu meelest täitsa asjalik.Soovitus oleks,et oleks lahtiseid lehti treeningu päeviku kohta,nagu oli seda oktoobri kuu ajakirjas.Oleks mugavam kasutada.Arvan,et hind ei ole kallis.Parem natuke kallim kui mitte midagi!Sobib ka kogenumatele üle kordamiseks.Tuleb natuke laiemalt asja vaadata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oktoobri numbri vahel oli sooduskupong toidulisandite ostmiseks, kindlasti tuleb erinevaid kuponge ja soodustusi veel.

Selleks pole aga vaja muud, kui tellida ajakiri koju :D

Mati

Kas on veel tulemas kampaaniaid aasta tellimuse puhul? Ja teemasi ektomorfi kohta võiks ka olla ja eriti nende treening kavasi!

Risto

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pagan, neli päeva juba postivahet käinud, pole ikka jõudnud :P

Mul sama jama, ajakiri ammu poes müügil, aga postkast ikka tühi. Eelmine kuu võtsin ajakirja toimetusega ühendust, siis oli järgmiseks päevaks postkastis olemas. Veits imelik kui see kuu peab sama asi korduma. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul sama jama, ajakiri ammu poes müügil, aga postkast ikka tühi. Eelmine kuu võtsin ajakirja toimetusega ühendust, siis oli järgmiseks päevaks postkastis olemas. Veits imelik kui see kuu peab sama asi korduma. :D

Millises poes ja kui ammu? Ilmumise kuupäev peaks olema 10s, ehk eile, ja eile vähemalt ei Selverites ega Prismades ajakirja ei olnud, väljas olid eelmise kuu numbrid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×