Jump to content
vormtagasi

Muscle&Fitness - eestikeelne versioon - kuidas meeldib?

Recommended Posts

Kui nii odavalt saad, siis telli mulle aastaks kaks eksemplari palun ;)

Kodukal on neil küll nii kirjas: Telli Muscle&Fitness oktoobris ja saad aastatellimuse 500 krooniga. Aastatellimus koosneb 10 numbrist: detsember-jaanuar ning juuni-juuli on topeltnumbrid. Tavahind 10 numbri puhul on 799 krooni. 5 numbri tellimus sisaldab alati ka paarisnumbrit.

(Üldiselt saaks selle koduka järgi M&F ajakirja endale kaheks aastaks tellida, makstes 500 eek aastas. Ühe ajakirja paned koheselt käima ja teise tellimuse teed alates oktoober 2009. Saad oktoobris küll kaks eksemplari, kuid see-eest on pea kaks aastat hooleta. :rolleyes: )

nii ,kui nii arvad et 8 numbrit ainult saad,siis 62,5 krooni on üks number. et nii saan aru et kahte numbrit tuleb topelt jah?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et iga sellise ajakirja teket tuleks maksimaalselt toetada, pole meil ju 10 aastat midagi sellist ilmunud. Mäletan kui alustasin treeninguid ja kuidas ma igat ajakirja "Atleet", mis tol ajal ilmus ootasin. Praegu on olukord muidugi natuke teine, internet on kõigile kättesaadav ja infot tuleb uksest-aknast sisse rohkem kui vaja.

Kuid seda enam peaks hindama paberkandjal väljaannet, selles on oma võlu, võtad kätte sirvid .....paned ära, võtad uuesti ikka ja ikka leiad lugemist.

Soovin ajakirja väljaandjale pikka iga ja vastupidavust!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vist ostan esimese numbri ära.aga kui juba mingi Antropovi jutt sinna vahele pikitakse siis asi minu jaoks hakkab labaseks minema

Aga mis sellistes lugudes halba on? Sulle meeldiks ajakiri, mis avaldaks igal korral ainult mingi Ronnie Colemani treeningkava ja räägiks ainult kulturismistaaride tegemistest? Loomulikult peab olema ka see osa spordist kajastatud. Aga samas mis on keskmisel treenijal sellega ühist, kuidas üks profisportlane sööb, treenib või puhkab? Ma pakun, et isegi aktiivne amatöörsportlane ei saa ennast tipuga samastada. Seega on väga tore kui räägitakse väga erinevate inimeste spordikogemustest - tippprofist tervisesportlaseni. Kui Muscle&Fitness kajastaks ainult sporditippude tegemisi, siis oleks tegemist seltskonnaajakirjandusega ja mitte praktilise spordiajakirjaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

valdur,maitse asi. mina isiklikult oleks kasvoi möne amtöör raskejöustiku-,kulturismi- voi fitnessharrastaja tegemistest rohkem lugenud. jah noh miks mitte eesti staarid ka seal oleks teretulnud. isegi mingi rammumeeste balti turniirist voiks juttu olla,kasvoi lähiajallost. jah miks mitte kasvoi lühike intervjuu Gerd Kanter jöusaalis.......... Maitse asi aga Antropovi jutt,ei tea mis seal voiks olla ,anna andeks ,Kroonika voiks sellest Copy Paste teha :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei ole ostnud ja ei ole ka plaanis osta, aga tore, et selle ala kohta ajakiri jälle olemas on. Kunagi oli jah "Atleet" kõva sõna, enamus numbreid olid mul olemas, aga nüüdseks on tasapisi kõik kaduma läinud, mõned kadusid koolis, mõned sõjaväes... Mäletan et oli mainitud midagi selle kohta, et kui palju Arnold Schwarzenegger trenni tegi 15...16-aastasena, ei mäletagi kas oli 1,5 tundi iga päev vms, aga mingil perioodil üritasin ka midagi sellist teha. Tegin iga päev umbes tund aega hantlitega trenni (vahel paarkümmend minutit kuni pool tundi hommikul ja siis vähemalt sama palju õhtul)... otse loomulikult iga päev samadele lihastele ja samu harjutusi... ;):rolleyes: Treenitavateks lihasteks olid biitseps, triitseps ja õlg. B)

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan, et iga sellise ajakirja teket tuleks maksimaalselt toetada, pole meil ju 10 aastat midagi sellist ilmunud. Mäletan kui alustasin treeninguid ja kuidas ma igat ajakirja "Atleet", mis tol ajal ilmus ootasin. Praegu on olukord muidugi natuke teine, internet on kõigile kättesaadav ja infot tuleb uksest-aknast sisse rohkem kui vaja.

Kuid seda enam peaks hindama paberkandjal väljaannet, selles on oma võlu, võtad kätte sirvid .....paned ära, võtad uuesti ikka ja ikka leiad lugemist.

Soovin ajakirja väljaandjale pikka iga ja vastupidavust!

Jaa Atleet oli tegija , endal kodus neid kaks kastitäit . See uus ajakiri on ka päris hea. Olen kaks eksemplari tasuta saanud , usun , et hakkan isegi ostma :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

okei.. kui nüüd lugeda seda rubriiki kus tehakse intervjuud ühe sporti harrastava inimesega, siis tõepoolest oktoobri numbris on sellega natukene ämbrisse astutud. Vähemalt minu meelest. Tõepoolest, seal võiks olla hoopis kas gerd kanteri või näiteks sõudemehe allar raja jõutreeningutest... Samuti miks mitte meie oma kulturistidest midagi ei ole? Argo Ader või Indrek Otsus oleksid küll mehed, kelle intervjuusid loeks hea meelega :rolleyes: Või miks ei võiks seal olla eesti tegijad naised (gerbel mikk, laura reisalu, liisa otsus), et ka naisterahvad sealt endale midagi motiveerivat leiaksid? Aga muidu võib öelda, et arenguruumi on, aga väga hea ajakiri ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud kõigile positiivse suhtumise eest! Olen ajakirja M&F tegevtoimetaja. Tunnistan ausalt, et selle sprodialaga ei ole kunagi tegelenud aga mine sa nüüd tea...

Püüaksin mõne sõnaga vastata mõnedele küsimustele, mis eespool on tekkinud. Tõepoolest, see on tõlkeajakiri, nii nagu paljud ajakirjad meie meediamaastikul.

See ei ole üks ühele ameerika ajakirjaga - püüame valida erinevatest numbrite huvitavamaid ja kasulikumaid lugusid (meie arvates). Iga numbriga püüame ka eesti osa suurenda

aga ilma teie abita on seda raske teha. Igas ajakirjas on lisaks treenimise ja toitumise nõuannetele natuke ka lihtsamat lugemist - Intervjuu sportlase, sporditegelase, treeneri või

muidu huvitava inimesega, kes kuidagi on seotud spordi või sportimisega. Mingi nurga jätame ka elektroonika ja võib olla ka autode jaoks. Muidugi ei ole need mingid tehnilised

ülevaated, pigem sellised, et "vau, isegi sellised asjad on olemas". No ega kõiki saladusi saa siis avalikustada.

Naistele - midagi võiksite siiski igast ajakirjast endale leida, kuid kannatage veidi, teile on valmimas üllatus.

Nüüd teie abist - kui märkate ajakirjas mõnda terminit või treeningseadme nime, mis tundub võõras ja kindlalt teate, et sellel on teine nimetus, siis andke julgelt teada. Me keegi ei

ole sündinud professoriks, et kõike teada ja võib olla eesti keeles ei olegi veel sellist vastet olemas.

Kui teil on mõni hea mõte või idee, millest ajakirjas kirjutada, sama jutt, pange idee kas siia foorumisse või mulle meili. Loomulikult ei maksa oodata, et kõik ideed kohe järgmises

numbris ilmuvad.

Muidugi on teretulnud kõik omakirjutatud artiklid. Ei maksa karta, et te pole just kirjanik ja jutt ei tule ladus välja, teeme oma parima, et huvitav jutuke jõuaks ajakirja veergudele.

Seniks head lugemist!

Mati Vabamäe

Kirjutada võite: mati(ät)digipraktik.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paar soovitust ajakirja toimetamisel:

- et asi liiga üksluiseks ei läheks, oleks soovitav lisada tõlkeid mingeid muudelt

'haakuvatelt aladelt', näiteks võitluskunstid. Kuna ajakirja tarbjaskond on pea-

miselt 'alfa-isased', siis peaks see sobima.

- pane mõneda numbrite juurde testereid nagu tihtipeale teiste ajakirjade puhul

tehakse. Ma ei mõtle siin lõhna testereid (kuigi ka see pole paha mõte, sest osad

jõusaali külastajad haisevad suht rämedalt), vaid pigem mingeid toidulisandeid

eri tootjatelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paar soovitust ajakirja toimetamisel:

- et asi liiga üksluiseks ei läheks, oleks soovitav lisada tõlkeid mingeid muudelt

'haakuvatelt aladelt', näiteks võitluskunstid.

- pane mõneda numbrite juurde testreid ...., vaid pigem mingeid toidulisandeid

eri tootjatelt.

Piirialade spordist on plaan kirjutada, mitte tõlkida. Ei luba, et see lähemal ajal tuleb.

Toidulisandi pakike ajakirja vahele? Hmm, päris hea mõte, tuleb maaletoojatega rääkida.

Tänud mõtete eest.

Mati

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Piirialade spordist on plaan kirjutada, mitte tõlkida. Ei luba, et see lähemal ajal tuleb.

Toidulisandi pakike ajakirja vahele? Hmm, päris hea mõte, tuleb maaletoojatega rääkida.

Tänud mõtete eest.

Mati

Üks mõte veel:

klientuuri kasvatamise/hoidmise koha pealt oleks kindlasti pluss ka see kui ajakirja vahel oleks

aeg-ajalt mingeid 'kuponge', mis annaksid õiguse mingis spordiklubis ühekordselt odavamalt käia.

Nö degusteerida siis - paljudes klubides on päeva hind suht soolane ja kui pole kindel, et tahad

just selles klubis käia, siis tundlikuma rahakotiga klient jätavb üldse minemata. Mõtte sain sellest,

et ise hakkasin FHM-i tellima, kuna leidsin sealt mingi tasuta õlle kupongi :rolleyes:

Ehk on ka sellest mõttest pisut abi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üks mõte veel:

klientuuri kasvatamise/hoidmise koha pealt oleks kindlasti pluss ka see kui ajakirja vahel oleks

aeg-ajalt mingeid 'kuponge'...

Oktoobri numbri vahel oli sooduskupong toidulisandite ostmiseks, kindlasti tuleb erinevaid kuponge ja soodustusi veel.

Selleks pole aga vaja muud, kui tellida ajakiri koju :rolleyes:

Mati

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sai kah ära ostetud ja mulle meeldis. ja üksiknumbrid jah voiksid nats odavamad olla ,arvestades,et reklaam on seal sees. ülesehitus jah pea sama ,mis välismaa Muscle&Fitness,noh äratundmisrööm olemas.aga jah pöhiline ,et sisu jääks sama proportsiooni ,mis originaal ajakiri,et ei valguks kodumaist infot liiga palju sinna. natuke häbi ,aga seda kodumaist infot nii voi naa saab meediast. aga just mis välismaal toimub ,minul endal jääb just keele barjääri töttu saamata. venekeelset ajakirja kah raske saada. et kogun juba raha uue numbri ostmiseks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga kõva ajakiri on, ostsin kohe ära ! Meeldib ja arvatavasti ostan edaspidigi. Hind on ainult veits krõbe :rolleyes:

Tänan positiivse hinnangu eest!

Detsembri lõpuni on aasta tellimishind 500 krooni. See on, arvestades topeltnumbreid, 41,6 krooni ajakirja kohta. Ei ole ju enam palju?

Mati

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Telliskivi-tänava poest sai seda sirvida paar nädalat tagasi, oli vist see ajakiri. Seal oli toidulisandite kohta päris hea seletus, et toodi välja, mida on arvatud tribulusest, kreatiinist, glutamiinist jm ainetest siiani, ja mida nüüd tänapäeval juba on juurde avastatud, ümber hinnatud, nende ainete kohta, see oli huvitav lugemine. Lisaks oli huvitav ka üks lisaharjutus, mida tutvustati- seistes hantliga, biitsepsile/käsivarrele käsivarre kõverdused mitte suunas "otse ette üles" vaid "kõrvale (kõhupoole) üles", seda sai proovitud, omamoodi uudne harjutus tõepoolest.

Muudetud kasutaja CharlesRoos poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×