Jump to content
vormtagasi

Muscle&Fitness - eestikeelne versioon - kuidas meeldib?

Recommended Posts

Tere

8 päeva on olnud poelettidel Muscle & Fitness eestikeelne esimene number.

Kes on lugenud, kuidas tundub?

Ise haarasin täna poeriiulilt ning viskasin pilgu peale.

Mida ütlevad need, kes on ajakirja juba läbi jõudnud vaadata?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

käisin eile telliskivi peos.. anti see vana juuni kuu proovinumber kaasa. Ja see oli küll väga huvitav ja hariv. Seega kindlasti ka uut numbrit ostma. Aasta tellimust veel igaks juhuks ei teinud, aga arvan, et tegemist on tõelise maiuspalaga :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aastatellimus hind on küll soodne, aga ma ei tea...Tundub üks ühele inglise keelest maha viksitud. Ja muidugi ei puudu toidulisandite suur propageerimine ja ameerikalikud toitumissoovitused + hullud treeningkavad.

Vb ma muidugi eksin, sest sõna sõnalt ma seda läbi ei lugend aga sellise mulje jättis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päris ohtralt on kirjavigu ning ka tihtipeale ei saa harjutuse nimest aru. Ilmselt on tegemist sõnasõnalise tõlkega, kuid loodame, et mida number edasi, seda vähemaks vigu jääb :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tundub üks ühele inglise keelest maha viksitud.

Esiteks ei olnud 100% tõlkeajakiri. Eesti sisu oli ka (loodetavasti aja jooksul areneb veelgi). Teiseks - kas see oleks siis Muscle&Fitness kui sinna mingi täiesti uus sisu kirjutada? Kombineeritud sisu on kindlasti parim variant.

Retseptid olid ajakirjas sellised, et tore teada, aga liiga eksootilised, et Eestis oleks võimalik teha. Kui ajakirjas ka edaspidi ainult sellised retseptid on, siis tundub nagu natuke pointless.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Usun, et algajad saavad sealt päris palju kasulikku infot oma treeninguteks-katsetamisteks. Loodan ka seda, et edaspidi aeg-ajalti leiab sealt Eesti tippude treeningute ülevaateid, kes kuidas ja miks just nii teeb jne. Samuti võiks ka edaspidi seal olla ja usun, et ka on, Eesti raskejõustiku tippudega nn persooni artikleid. Nii meeste kui naiste. Samuti võiks laiemale ringile olla samalaadseid "nurki-nuppe" tegijatest noortest-juunioridest. Üks asi on, et neid rahvale tutvustada, teine, et selline asi kindlasti innustab mingil määral noori kui neid nö veits promotakse. Kui on põhjust kiita tuleb seda alati teha noorte puhul, üle ainult sellega pakkuda ei tohi.

Igati pooldav.

Päris oma Eestisisest raskejõustikku kajastav-tutvustavat ajakirja pole meil mõtet teha, aga sellisel kujul O ja K.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Esiteks ei olnud 100% tõlkeajakiri. Eesti sisu oli ka (loodetavasti aja jooksul areneb veelgi). Teiseks - kas see oleks siis Muscle&Fitness kui sinna mingi täiesti uus sisu kirjutada? Kombineeritud sisu on kindlasti parim variant.

Retseptid olid ajakirjas sellised, et tore teada, aga liiga eksootilised, et Eestis oleks võimalik teha. Kui ajakirjas ka edaspidi ainult sellised retseptid on, siis tundub nagu natuke pointless.

Oli küll eesti stuffi jah-mingitest avaliku elu tegelastest ja sportlastest jne.

Selles mõttes et kui sinna täiesti uus sisu kirjutada, siis vb ei oleks jah Muscle & Fitness aga samas-kas see oleks halb?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oli küll eesti stuffi jah-mingitest avaliku elu tegelastest ja sportlastest jne.

Selles mõttes et kui sinna täiesti uus sisu kirjutada, siis vb ei oleks jah Muscle & Fitness aga samas-kas see oleks halb?

1. Kas Eestis oleks piisavalt materjali, et regulaarselt päris mahukat ajakirja välja anda?

2. Kas meil on piisavalt neid, kes suudavad kvaliteetselt seda materjali toota ja vormistada?

3. Pole teada palju täiesti uue sisuga ajakirja hind kerkiks. Võimalik, et see hind tapaks ajakirja?

4. Milleks ise jalgratast uuesti leiutada kui seda on maailmas juba tehtud? Ma ei arva ka, et kogu sisu tuleks maailmast võtta. Kindlasti ei ole maailma artiklivaramust võtta lugusid Eesti ürituste, sportlaste ja nende treeningute/toitumise/elu kohta - see osa tulekski kohapeal kirjutada. Aga samal ajal on tohutult palju head materjali tõlkida. Miks sa arvad, et fitness.ee's nii palju tõlkeartikleid avaldatakse? Sest nad on seda väärt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle tundus ka täitsa ok. Rõõm, et nüüd meil vähemalt midagi ilmub :rolleyes: .

Kui välja arvata ilmselged viited sellele, et tegu suures osas vist siiski tõlkelugudega (a la tsitaat : "Võistlusteks harjutades teeb Jessica kolmel hommikul ja neljal õhtul südametreeningut").

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1. Kas Eestis oleks piisavalt materjali, et regulaarselt päris mahukat ajakirja välja anda?

...

Sa ajad asja keerulisemaks kui see on. Mulle on lihtsalt jäänud selline mulje, et nende ajakirjade eesmärk on rohkem tooteid müüa ja nende hariv osa on poolik.

Samalaadseid väljamaa ajakirju olen ma rohkem meelelahutuseks ostnud. Huvitavad lood kulturistidest, päev nende elust ja nende taust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa ajad asja keerulisemaks kui see on. Mulle on lihtsalt jäänud selline mulje, et nende ajakirjade eesmärk on rohkem tooteid müüa ja nende hariv osa on poolik.

Samalaadseid väljamaa ajakirju olen ma rohkem meelelahutuseks ostnud. Huvitavad lood kulturistidest, päev nende elust ja nende taust.

Liiga keeruliseks kelle jaoks? :rolleyes: Keegi ei hakka ajakirja välja andma enne kui ta selliste asjade peale pole mõelnud.

Loomulikult on sellise ajakirjaga kaasaskäiv üks osa reklaam ja selle kaudu millegi müük. Millisel ajakirjal pole? Samas kui ajakiri koosneks ainult reklaamist ja keegi ei kirjutaks lugusid treeningutest ja treenijatest, siis keegi ei ostaks seda ajakirja enam. Kui poleks jälle reklaami, siis ei tuleks ajakiri omadega välja. Eesti ajakirjade tiraažid pole ju eriti suured ja ka hind pole kummist. Reklaami ja sisu vahel peab olema tasakaal. Lihtne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Liiga keeruliseks kelle jaoks? :rolleyes: Keegi ei hakka ajakirja välja andma enne kui ta selliste asjade peale pole mõelnud.

Loomulikult on sellise ajakirjaga kaasaskäiv üks osa reklaam ja selle kaudu millegi müük. Millisel ajakirjal pole? Samas kui ajakiri koosneks ainult reklaamist ja keegi ei kirjutaks lugusid treeningutest ja treenijatest, siis keegi ei ostaks seda ajakirja enam. Kui poleks jälle reklaami, siis ei tuleks ajakiri omadega välja. Eesti ajakirjade tiraažid pole ju eriti suured ja ka hind pole kummist. Reklaami ja sisu vahel peab olema tasakaal. Lihtne.

Selles mõttes et rahu,ainult rahu :D Ma lihtsalt avaldasin oma isiklikku arvamust, et mulle need ajakirjad eriti sümpaatset muljet pole jätnud ja ma isiklikult kõiki soovitusi 100% tõe pähe ei võtaks.

Sa aga lugesid mulle ette lausa 4 punkti, mis ajakirja tootmise juurde kuuluvad. Mina seda ei tea ja ei peagi teadma.Kui kaua mõtleks, vb oleks välja ka mõelnud. aga vat kõik pole nii haritud meedia ja äri koha pealt kui sina niiet palun minu väikest aju enam selliste asjadega mitte piinata. :lol:

Kuigi ma olen noor poiss ja vene aega eriti ei mäleta, siis ma tooks sellise näite:

Ma olen tavaline eestlane ja ütlen, et mulle kommunism või NSVL ei meeldi.

Sina aga annad mulle siis paki A4 ja palud kirjutada täpse plaani, kuidas Eesti plaanimajanduseta hakkama saaks ja kuidas siia kapitalismi tuua vms.Suht võimatu.

Kas ma väljendasin nüüd ennast selgelt või on kell juba liiga hiline? :D

PS!Samas mul poleks midagi selle vastu kui intervjuu minuga, kui Eesti staarkulturistiga sinna ajakirja pääseks nagu Bonsuna välja pakkus. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellise soft lugemise kohta täitsa ok. Suhteliselt lihtsalt ja arusaadavalt, meelelahutuslikult kirjutatud. Liiga teaduslikuks minemine isegi minu arust vähendaks lugejaskonda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vist ostan esimese numbri ära.aga kui juba mingi Antropovi jutt sinna vahele pikitakse siis asi minu jaoks hakkab labaseks minema

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kallis ka,majanduskriis ikkagi ju :rolleyes: ..sirvides ei leidnud küll ühtegi sellist teemat mis oleks väga huvi pakkunud,võibolla jäi mdiagi silmade vahele,kuid igati positiivne et selline ajakiri tuli ja loodetavasti ka jääb :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vist ostan esimese numbri ära.aga kui juba mingi Antropovi jutt sinna vahele pikitakse siis asi minu jaoks hakkab labaseks minema

Igas numbris üks eesti tegelane:) sportlane v lihtsalt spordiga tegelev. Tõsi, ise ka antropovi lugu ei lugenud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×