Jump to content
Bonsuna

Esimene avalik kriitika lihaskämpude filmile!!!

Recommended Posts

Siin see on!

http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=299494&lid=7

"Ja karjapoiss hüüab, appi appi hundid karjas!"

Tegelikult oli karjus ennast humalaveest häguseks kamminud ja tal puudus esmakordsel happkarjumise päeval igasugune vastutustunne oma tegemistest ja nende tagajärgedest."

Bonsuna

Normaalne jutt... ma mõtlen Volmeri poolt.. lihakämpude juttu ei maksa küll negatiivse kriitikana võtta pigem sõbralik togin ja tunnustus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma kardan, et sellest tuleb päris kuulus film. Reklaami ikka vaikselt tilgub tänu avaliku elu inimeste kommentaaridele ja ma arvan, et ka Argo tantsusaates osalemine ei tee paha.Igatahes on asi algsest 5minutilisest videost küll kaugele arenenud.

Eks ma siis ootan kutset kahele sellele esilinastusele ja loodan, et kasum on mitte ainult nii suur, et 1 korralik aaafterpaaarty korraldada, vaid õnne korral saab kinni maksta ka filmi käigus hävinenud esemed. Niipalju kui mina mäletan ja kuulsin, siis nõudis film ohvriks kellegi Dieseli päikeseprillipaari(Gerbeli omad?), Mr.Mesi eksklusiivsed ja eelkõige sentimentaalset väärtust omavad plätud ning Indrek Viska Gucci käekella. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma kardan, et sellest tuleb päris kuulus film. Reklaami ikka vaikselt tilgub tänu avaliku elu inimeste kommentaaridele ja ma arvan, et ka Argo tantsusaates osalemine ei tee paha.Igatahes on asi algsest 5minutilisest videost küll kaugele arenenud.

Eks ma siis ootan kutset kahele sellele esilinastusele ja loodan, et kasum on mitte ainult nii suur, et 1 korralik aaafterpaaarty korraldada, vaid õnne korral saab kinni maksta ka filmi käigus hävinenud esemed. Niipalju kui mina mäletan ja kuulsin, siis nõudis film ohvriks kellegi Dieseli päikeseprillipaari(Gerbeli omad?), Mr.Mesi eksklusiivsed ja eelkõige sentimentaalset väärtust omavad plätud ning Indrek Viska Gucci käekella. :D

Diislikad olid Jokeri omad, ilgelt kallid olid veel- uppusid ära :D .... njah ja Viska kell oli peris kobe- tea kas sai korda pärast?

Kadusid oli veelgi, eks neist kuuleb juba hiljem :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

MIDA ARVAB RAHVAS!?

_____________________

Kas fitness.ee leht on saanud reklaami selle filmiteemaga?

1.Piisavalt?

2.Natuke?

3.Liiga vähe?

4.Üldsegi mitte?

KUI SIIS KAS REKLAAM ON OLNUD:

1.Negatiivne?

2.Positiivne?

TÄNUD!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma kardan, et sellest tuleb päris kuulus film. Reklaami ikka vaikselt tilgub tänu avaliku elu inimeste kommentaaridele ja ma arvan, et ka Argo tantsusaates osalemine ei tee paha.Igatahes on asi algsest 5minutilisest videost küll kaugele arenenud.

Eks ma siis ootan kutset kahele sellele esilinastusele ja loodan, et kasum on mitte ainult nii suur, et 1 korralik aaafterpaaarty korraldada, vaid õnne korral saab kinni maksta ka filmi käigus hävinenud esemed. Niipalju kui mina mäletan ja kuulsin, siis nõudis film ohvriks kellegi Dieseli päikeseprillipaari(Gerbeli omad?), Mr.Mesi eksklusiivsed ja eelkõige sentimentaalset väärtust omavad plätud ning Indrek Viska Gucci käekella. :rolleyes:

Paluks hüvitada Gerbelile aegumatu lause eest prillid, et MEHED ON RUMALAD, ERITI EESTI MEHED, minu lemmik :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
KUI SIIS KAS REKLAAM ON OLNUD:

1.Negatiivne?

2.Positiivne?

TÄNUD!

Ka negatiivne reklaam on reklaam ja tõstab tuntust! Kas negatiivne või positiivne sõltub vastuvõtjast inimesest. Norm inimene vaatab, et "lihaskämbud" on lisaks jõusaalis rassimisele ka mõnsad naljamehed-naised. kes seda ala üdini negatiivselt võtavad, nende arvamus enamusel ei muutu, vähemusosal muutub pos suunas ja vähemusosal ka neg suunas

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paluks hüvitada Gerbelile aegumatu lause eest prillid, et MEHED ON RUMALAD, ERITI EESTI MEHED, minu lemmik :rolleyes:

Nagu selgus, olid prillid hoopis Jokeri omad, Gerbel oli lihtsalt see kes nende kaotusele eesti kaunisse jõgedesüsteemi kõige meeldejäävamalt reageeris. Aga selle suure protsendi eest sellest metsikust kasumist, mis ju kindlasti tulekul on, võib ta endale neid lõputult osta.

Aga ma pole kindel, kelle hääl ja tsitaat videos ikkagi olid. Minu arust Bonsuna ühe suurima sõbra omad hoopis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma kardan, et sellest tuleb päris kuulus film. Reklaami ikka vaikselt tilgub tänu avaliku elu inimeste kommentaaridele ja ma arvan, et ka Argo tantsusaates osalemine ei tee paha.Igatahes on asi algsest 5minutilisest videost küll kaugele arenenud.

Eks ma siis ootan kutset kahele sellele esilinastusele ja loodan, et kasum on mitte ainult nii suur, et 1 korralik aaafterpaaarty korraldada, vaid õnne korral saab kinni maksta ka filmi käigus hävinenud esemed. Niipalju kui mina mäletan ja kuulsin, siis nõudis film ohvriks kellegi Dieseli päikeseprillipaari(Gerbeli omad?), Mr.Mesi eksklusiivsed ja eelkõige sentimentaalset väärtust omavad plätud ning Indrek Viska Gucci käekella. :D

Kahjudest niipalju, mis hetkel meenub:

Jokeri Diesel päiksekad, millest jäi järele vaid üks sang (mille kadumist näeb ka filmis kui tähelepanelikult vaadata).

Mr.Mesi plätud aj ka soni, mida treileris näha, samuti loobuti ka kaabust, mis treileris näha.

Indrek Viska Cucci käekell löödi puruks läbi Bonsuna rämeda jala (mida ka filmis näha, isegi aegluubis :rolleyes: )

Siis ka kaamera, millega kogu üritus sai filmitud sai vigastada võtete ajal. Õnneks ei segand see lõpuni filmimast.

Argo Aderi Mustang sai kõva mõlgi, mille suuremas osas suutsime välja suruda, aga mingi vist siiani terendab tagatiivas.

Samuti Argo ilus punane pluus, mis tal seljas oli, leidis oma maise tee lõppu ja muutis auklikuks.

Gerbeli-Anu blond parukas muutus kasutuskõlbmatuks, mis oli fitness.ee fotostuudio oma.

Ja noh pistoda sai ka natuke räsitud ja roostehambal puretud

Rohkem nagu ei meenugi. Eks oli ka asju, mis terveks jäid ja filmis osalemise eest kindlasti lisaväärtuse said - nagu näiteks suured sõrmused, mida kandnud nii Lukas Osladil kui Marek Kalmus, "padrunivöö", mida Gerbel kandis, püss, mis oli Kirp2 reliikvia jne.

Kui mõnel sellise "nänni" vastu huvi, eks ta saab hiljem neid esilinastusel endale soetada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahjudest niipalju, mis hetkel meenub:

Jokeri Diesel päiksekad, millest jäi järele vaid üks sang (mille kadumist näeb ka filmis kui tähelepanelikult vaadata).

Mr.Mesi plätud aj ka soni, mida treileris näha, samuti loobuti ka kaabust, mis treileris näha.

Indrek Viska Cucci käekell löödi puruks läbi Bonsuna rämeda jala (mida ka filmis näha, isegi aegluubis :rolleyes: )

Siis ka kaamera, millega kogu üritus sai filmitud sai vigastada võtete ajal. Õnneks ei segand see lõpuni filmimast.

Argo Aderi Mustang sai kõva mõlgi, mille suuremas osas suutsime välja suruda, aga mingi vist siiani terendab tagatiivas.

Samuti Argo ilus punane pluus, mis tal seljas oli, leidis oma maise tee lõppu ja muutis auklikuks.

Gerbeli-Anu blond parukas muutus kasutuskõlbmatuks, mis oli fitness.ee fotostuudio oma.

Ja noh pistoda sai ka natuke räsitud ja roostehambal puretud

Rohkem nagu ei meenugi. Eks oli ka asju, mis terveks jäid ja filmis osalemise eest kindlasti lisaväärtuse said - nagu näiteks suured sõrmused, mida kandnud nii Lukas Osladil kui Marek Kalmus, "padrunivöö", mida Gerbel kandis, püss, mis oli Kirp2 reliikvia jne.

Kui mõnel sellise "nänni" vastu huvi, eks ta saab hiljem neid esilinastusel endale soetada.

Jep.Ja kui keegi veel arvas, et see film on üks suur naljategemine, siis nüüd näete, millise hinnaga seda vändati. Tegelased panid sinna ikka oma higi, vere ja hinge.

Kusjuures kui kellegi on tõesti huvi FIRMAprillide vastu, siis see 1 sang on mul vist kuskil kodus olemas. Ja 1 sildi, mis mu püksirihma küljes rippus leidsin ka hiljem teksade taskust. Niiet fännid-hakake raha koguma sest rariteetsete asjade oksjon on huvi korral tulemas! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
MIDA ARVAB RAHVAS!?

_____________________

Kas fitness.ee leht on saanud reklaami selle filmiteemaga?

1.Piisavalt?

2.Natuke?

3.Liiga vähe?

4.Üldsegi mitte?

KUI SIIS KAS REKLAAM ON OLNUD:

1.Negatiivne?

2.Positiivne?

TÄNUD!

Tundub, et siis ei ole. Üks vastaja. mnjaaa!!!!!!!! Oky, siis peab veel pingutama selle nimel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt see Kalmus on ikka üks eriline tropp. Muidu on ta ju tubli ja osav küll aga näe maailmanaba pole ta mitte. Ei saa selleks ka peale oma filmi. Ta peaks tegelt ravile minema muidu võib veel päris raisku minna. Või mine tea, äkki ongi juba hilja? Kas keegi teab mõnda hääd ajupesu Dr.-i kontakti?

/pole sõnasepp/ no ei ole krt, mees loe ise ka mida sa siia pasandasid.

Ette tänades: Semjon Semjonõts

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Krt see Kalmus on ikka üks eriline tropp. Muidu on ta ju tubli ja osav küll aga näe maailmanaba pole ta mitte. Ei saa selleks ka peale oma filmi. Ta peaks tegelt ravile minema muidu võib veel päris raisku minna. Või mine tea, äkki ongi juba hilja? Kas keegi teab mõnda hääd ajupesu Dr.-i kontakti?

/pole sõnasepp/ no ei ole krt, mees loe ise ka mida sa siia pasandasid.

Ette tänades: Semjon Semjonõts

?

Mis toimub?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahaks ka teada, mis toimub. Aga reklaam on küll väike olnud. Ise olen ikka üritanud näidata, sõpradele on siiamaani meeldinud ja naerdud sai ka kõvasti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
MIDA ARVAB RAHVAS!?

_____________________

Kas fitness.ee leht on saanud reklaami selle filmiteemaga?

1.Piisavalt?

2.Natuke?

3.Liiga vähe?

4.Üldsegi mitte?

KUI SIIS KAS REKLAAM ON OLNUD:

1.Negatiivne?

2.Positiivne?

TÄNUD!

Minu jaoks on reklaami olnud piisavalt. Nii kui see film välja tuleb jooksen mina poodi ja ostan dvd. Minu meelest on asi õnnestunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×