Jump to content
erko87

Valu vöökohas-alakehas-kubemes,kühmud, kubemelihase venitus-vigastus, kubemesong, song. Ja EV meditsiin

Recommended Posts

Aga kuidas pärast on? Kas taastub täiesti ära või on pärast koguaeg oht uuesti lahti rebida?

Opereeritud koed kipuvad vigastusealtimad olema. Isegi kui armkoestub, pole armkoel sama elastsus, kuigi armkude ise on tugev.

Seega võib rebeneda armkoe kõrvalt näiteks.

Ma arvan et korraliku jõutõmbe ja küki võid päris pikaks ajaks ära unustada, võib-olla pead alguses paar kuud kõhusisest rõhku tõstvaid harjutusi üldse vältima, aga täpsemalt ei oska öelda, pole endal songaga patsienti olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vägisi tekib küsimus - mille kuradi pärast ma üldse sotsiaalmaksu maksan?

Aga millegist peab sotsmin ju zoovolinikule palka maksma. Riigiametnikke on meil päris suur osa elanikkonnast ja kõik tahavad ülalpidamist :)

Siinkohal tervitan poliitikuid, kes on suutnud meie meditsiini süsteemi täielikult tuksi keerata. Kurat, Laar oleks võinud oma insuldiga minna perearsti järjekorda.

Poliitikud ei juhi süsteemi, ametnikud juhivad, ja kas seal ongi midagi olnud mida segi keerata? Muuseas täiesti on olemas ravim mis väldib ajukahjustuste teket insuldi ja traumade korral, aga seda ei saa isegi comandante Laar... thanks go to Ravimiamet, ilmselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul oli 5 aastaselt ja siiani annab tunda, ka seda teemat lugedes hakkas ebamugav. Sellest on möödas 30 aastat ja isegi kirurg on surnud juba aga jah, see ei kaogi vist. Muide aitab sooja veega dušš selle koha peal jne. Eks kergelt pead hakkama seda piirkonda tugevdama lisaks. Mul oli korralik muhk seal ikka aga emaga koos jalutasime Mustamäe haiglasse:-) Ma arvan, et arsti koha pealt aitaks nö. second opinion. Kvaliteedivahe on ikka tohutu, erilisi mökusid töötab ikka süsteemis peaks ütlema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures mulle tundub songa kohalt ohtlikum just vööga kükkimine või jõutõmme. Vöö panen ma peale ainult siis, kui teen maksimumi lähedase raskusega, et selga hoida. Kui vöö on peal ja korralikult kinni tõmmatud ja siis kui veel tõstes surud kõhuga seda pingule, siis on küll sihuke tunne, et võib midagi ära rebestada kuskilt soolikate kandist.

Ilma vööta kükkides-tõmmates seda tunnet pole. Võibolla on see petlik aga samas mu raskused on ka alles poolteist kehakaalu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal oli aastaid tagasi kubemesong. Käisin opil ja sisse õmmeldi mingi võrk, mis pidavat olema parem lahendus kui vene ajal kasutatud üksikud õmblused. Kaks kuud raskusi tõsta ei saanud ja peale seda hakkasin uuesti vaikselt trenni tegema. Alguses oli see armi koht nagu imelik ja andis natuke trenni ajal tunda aga see kadus aja jookul ära. Nüüd on sellest juba umbes neli aastat möödas ja teen rahulikult jõutõmmet ja kükki ilma vööta ja häda pole midagi. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures mulle tundub songa kohalt ohtlikum just vööga kükkimine või jõutõmme. Vöö panen ma peale ainult siis, kui teen maksimumi lähedase raskusega, et selga hoida. Kui vöö on peal ja korralikult kinni tõmmatud ja siis kui veel tõstes surud kõhuga seda pingule, siis on küll sihuke tunne, et võib midagi ära rebestada kuskilt soolikate kandist.

Ilma vööta kükkides-tõmmates seda tunnet pole. Võibolla on see petlik aga samas mu raskused on ka alles poolteist kehakaalu.

Mina usun seda 100%. Vöö kasutamine aitab kõhuõõne sisest rõhku suurendada üle normaalse taseme => seega vöö suurendab songa ohtu. Oletan, et kõhukelme vastupidavust vööga treenimine oluliselt ei suurendada. (Siinse foorumi targemad pead kindlasti ei jäta kasutamata võimalust mind parandada, kui ma eksin).

Muudetud kasutaja salasilm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Songasid on erinevaid sorte, teatud tüüpidel justkui soodustaks, teistel justkui hoiaks ära. Läbi vöö ikka ei songastu.

Kuidas sa kõhukelme vastupidavust suurendad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas sa kõhukelme vastupidavust suurendad?

Ma ei tea, kas see mingilgi määral adopteerub treeningute jooksul suurema kõhu siserõhuga või mitte. Pole kuulnud, pole uurinud. Sellises olukorras tuleb suhtuda konservatiivselt ja lähtuda eeldusest, et ei adopteeru. Vahetult vöö alla songa ei tule, aga vöö katab ikka väga väikest osa sellest piirkonnast, kuhu song tekkida saab. Nabasonga vältimiseks peaks vöö olema alati naba peal, populaarse kubemesonga vastu ei aita ta kuidagi.

Muudetud kasutaja salasilm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Songasid on erinevaid sorte, teatud tüüpidel justkui soodustaks, teistel justkui hoiaks ära. Läbi vöö ikka ei songastu.

Kuidas sa kõhukelme vastupidavust suurendad?

Kasvuhormooniga?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma saan aru, et kuidagi on võimalik treenida ka, et vigastuse ohtu vähendada.

Kui kõhulihased on tugevad on oht ka väiksem?

Enamusel juhtudest jah.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Systid.. kuhu?

Ja muidugi kinni lähed ka

Suvalisse rasvapatja naha alla.

Tugevdab minu teada kõiki sidekoelisi struktuure.

Ma ei tea kas ka ebanormaalseid... on aineid mis tugevdavad sidekudet aga armkoe teket - fibroosi väldivad, kasvuka kohta ei tea.

Kinniminek on teatavast tasemest alates vist paratamatu :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

A"ra vingu! Kirurgi vastuv6tu ja plaanilise operatsiooni eest ei pea Sa ju midagi maksma (peale 3.20 esmase visiiditasu ja voodipa"aevatasu paar eurot).

Ja kas tead, et 80% tervisele minevast rahast kulutame me a"ra peale 65. eluaastat. Seega maksa praegu kenasti oma sotsiaalmaksu edasi; ku"ll Sa hiljem selle eest teenuseid vajad-saad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×