Jump to content
terre

Ei ole enam treeningute jaoks raha :(

Recommended Posts

Olen käinud 3 kuud jõusaalis nädalas 3 korda ja ujumas 1-2 kord nädalas aga kuna treeningud kalliks läinud ,enam vanemad ei anna treeningu jaoks raha,mida teha ,või kuhu trenni minna et oma füüsilist hoida?Hindadest niipalju et käin tartu ülikooli jõusaalis seal 1korra pilet 75.- ja kuu 800.- ,ujumisel auras 1 korra pilet 40.-

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen käinud 3 kuud jõusaalis nädalas 3 korda ja ujumas 1-2 kord nädalas aga kuna treeningud kalliks läinud ,enam vanemad ei anna treeningu jaoks raha,mida teha ,või kuhu trenni minna et oma füüsilist hoida?Hindadest niipalju et käin tartu ülikooli jõusaalis seal 1korra pilet 75.- ja kuu 800.- ,ujumisel auras 1 korra pilet 40.-

Otsi odavam jõusaal...ja võid joosta mitte ujumas käia... ;) ma ei oska soovitada ka muud, ise olen Tartu KHK jõusaalis...seal on mitte KHK õpilasele 360.- 8 korda jõusaali käiku koos saunaga vist...

Muudetud kasutaja timo116 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tartu Ülikooli Spordiklubi peaks Tartus küll kõige odavam koht olema. Õpilastele ja üliõpilastele kindlasti. Miks sa üksikpiletit ostad? Osta aasta kaart, ainult 4300. Rohkem kui poole odavam kui teistes klubides.

Muudetud kasutaja matuh poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul hea 20 kr jõusaal ja 25 ujumine.

No ja mis see siia puutub ? Ma saan tasuta käia aga ma ei tule seda ometi postitama kellegi teemasse, kes otsib odavat treeningvõimalust Tartus !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tartu Ülikooli Spordiklubi peaks Tartus küll kõige odavam koht olema. Õpilastele ja üliõpilastele kindlasti. Miks sa üksikpiletit ostad? Osta aasta kaart, ainult 4300. Rohkem kui poole odavam kui teistes klubides.

Noorel inimesel, kes elab veel vanemate kulul, on see 4300 kindlasti tagataskust võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuule ära käi uues,TÜ vana jõusaal,mis on staadionil maksab minuteada 1 kord ainult 35krooni..Kõik põhiasjad on olemas ja trenni saad teha korralikult.Tule staadioni jõusaali,see kindlasti taskukohasem ja ka vähem rahvast käib,saab rahulikult treenida ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuule ära käi uues,TÜ vana jõusaal,mis on staadionil maksab minuteada 1 kord ainult 35krooni..Kõik põhiasjad on olemas ja trenni saad teha korralikult.Tule staadioni jõusaali,see kindlasti taskukohasem ja ka vähem rahvast käib,saab rahulikult treenida :)

Jah, seal on üks kord 35 kr ja 10 korra kaart 300 kr. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kujuta nüüd ette, kui palju oleks rämpsu, kui me kõik oma rahaprobleeme kurdaks. Majandus ongi selline, otsi parem ja odavam jõusaal endale. Ole hoolas rohkem rahaga. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
30(25sooduskaardiga) eeku kord, oled niipalju kui tahad (08:00-22:00) + saun selle aja sees ,värska veekeskuses

seda jõusaali ei anna tartu jõusaalidega võrrelda ka! masinaid siiski väga vähe...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
seda jõusaali ei anna tartu jõusaalidega võrrelda ka! masinaid siiski väga vähe...

Kui seal on olemas kang ja koht kus suruda ja kükki ka teha...no rohkem tegelikult ei olegi vaja ;) Kangiga saab igast vigureid teha ju

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No alati on vabandus, pole raha ...

Mina mäletan gümnaasiumi "roti" aegadest, kuidas mu vend ehitas ise surumispingi. Kangi raha kogus terve suve - käis TÖÖL. Sai kätekõverdusi tehtud - nii laia kui kitsa haardega, lõuga tõmbasime veetoru küljes - emale see muidugi ei meeldinud, aga seal sai ka mõnusalt kõhulihaseid teha (sirged jalad ette). Palju harjutusi sai niimoodi "improviseeritud".

Meil EI OLNUD üldse võimalust jõusaalis käia, asulas mingi nigel punn oli, aga see maksis ka 25kr tund, mis = NÄDALA söögiraha.

Ma arvan, et alati on lihtsam halada kui olukorra üle mõelda ja mingi lahendus leida.

1. Otsi endale kooli kõrvalt töö (paar korda nädalas õhtuti või nädalavahetustel);

2. Osta endale hädavajalikud treeningvahendid - nt hantlid, mille raskust saad muuta, võimalusel ka kang.

3. Otsi netist või laenuta raamatukogust raamat, kus on seletatud lähemalt, kuidas kodus hantlitega vms trenni teha.

4. Samal ajal kui kodus trenni teed, kogu raha ja nii saad vähemalt mingid perioodid ujumas ja korralikus jõusaalis käia.

Jaksu ja loovust treeningutel!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuule ära käi uues,TÜ vana jõusaal,mis on staadionil maksab minuteada 1 kord ainult 35krooni..Kõik põhiasjad on olemas ja trenni saad teha korralikult.Tule staadioni jõusaali,see kindlasti taskukohasem ja ka vähem rahvast käib,saab rahulikult treenida ;)

Kus see täpsemalt asub..? Olen alles esimest kuud Tartus ja tahaks ka hea hinnaga treenida.

Netist ma ei leidnud vana saali kohta infot.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui seal on olemas kang ja koht kus suruda ja kükki ka teha...no rohkem tegelikult ei olegi vaja ;) Kangiga saab igast vigureid teha ju

surumis kohta polnud, kang oli aga raskusi vist väga väga vähe. küki kohta polnud. tühja kangiga nsma võis teha... vist mingi 4 pisikest rasukst oli ka... vähemalt viimane kord kui mina seal käisin. vb tõesti nüüdseks midagi oluliselt paranenud aga kahtlen...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen käinud 3 kuud jõusaalis nädalas 3 korda ja ujumas 1-2 kord nädalas aga kuna treeningud kalliks läinud ,enam vanemad ei anna treeningu jaoks raha,mida teha ,või kuhu trenni minna et oma füüsilist hoida?Hindadest niipalju et käin tartu ülikooli jõusaalis seal 1korra pilet 75.- ja kuu 800.- ,ujumisel auras 1 korra pilet 40.-

kas Tartu ülikooli jõusaalis siis kuukaarte ei müüda we ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kus see täpsemalt asub..? Olen alles esimest kuud Tartus ja tahaks ka hea hinnaga treenida.

Netist ma ei leidnud vana saali kohta infot.

http://www.tysk.ee/index.php?sisu=tekst&am...74〈=est

See vanem on siis Staadioni 21, rohkem infot ei leidnud ise ka hetkel. Kui midagi täpsemat tahad teada, siis küsi, sest käin ise ka seal ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tean et kivilinna gümnaasium vanas majas(väikeste majas) jõusaalis käivad vene poisid õhtuti aga ma ei tea kuidas neil seal see kord on,et kudias saab juurde satsi või nii ,peaksid uurima.

Staadioni jõusaal jääb mingi 100meetri kaugusele ujula jõusaalist,pead minema mitte tähtvere linnaosa poole vaid raadi poole ja küll sa ise näed,et staadion paistab ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma heameelega ootaks infot mõne tartu kooli jõusaali kohta, kus saaks odava raha teha surimist ja kykki. hea kui asuks annelinna kandis.

Tartu KHK jõusaalid...kas Kopli või Põllus...Kopli omas on 360.- nagu ma ennist mainisin...surumist ja kükki saab väga hästi teha...kui aus olla, siis keegi seal niikuinii ei kontrolli, kas sa oled kooli õpilane või mitte, et erilist vahet pole...lenda kohale ja uuri Treeneri käest ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×