Jump to content
ClubB

''Sangadest''

Recommended Posts

Tere,

Mul siis selline mure, et peale lapse sündi 1,6 aastat tagasi tekkisid sangad...aasta aega andsin lapsele rinda ja siis nagu ei olnud hea, et nällutan enda või midagi sellist...kuid kui trenni teha siis olen sedagi püüdnud...olen ularõngast keerutanud, mis pidi aitama, see ei toonud tulemusi. Siis pidi rattaga sõitmine aita...terve suve tegin seda ja ikkagi ei minegid tulemusi :huh:

Ja keegi kuskil mujal foorumis ka ei oska mind kuidagi aitata.

Olen siis 21 aastane 175cm pikk ja kaalun 62kg.

Panen ka pildi, et oleks lihtsam mind aitata...! Et äkki on keegi nii kena ja hea ja oskab öelda, mis aitaks...trenn või toitumine....!

''sangad''

Ette Tänades Raili!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oled tulnud õigesse kohta.

Esiteks paar asja selgeks teha:

1) sa ei ole kindlasti paks, seega ei ole sul vaja alla võtta vaid üritada muuta enda kehakompositsiooni ja muuta hormonaaltasakaalu, et rasv ladestuks vähem sinna kuhu ta ladestub

2) "spot reduction" ehk kindlast kohast rasva ära saamine on väga raske - keharasv on nagu... noh... kujuta ette tähekujulist (viisnurk) basseini. Kui me ühest harust hakkame vett välja loopima, kas saame siis sealt harust veetaseme madalamaks kui ülejäänud basseinist? Ei saa.

Sul on vaja korda saada oma toitumine ja treening. Kui sa ei taha pöörduda inimese poole, kes raha eest treening- ja toitumiskavasid teeb, siis siin (või üldse) foorumites saad abi ainult siis kui detailselt kirjeldad oma tegevust ja eesmärke NING kasutad ise natuke oma pead selleks, et enda jaoks kasulikku infot leida.

Toitumine: "abs are made in the kitchen not in the gym" - seega toitumine on ülioluline. Kirjelda siin näiteks enda kolme-nelja päeva menüüd. Pane KÕIK kirja - isegi vahele joodud klaas mahla või õhtul võetud üks küpsis.

Treening: Kui vaadata pilti, siis sulle kuluks minu arvates ära just intensiivset treeningut, et keha šokeerida. Hularõngas ja vaikne rattaga tiksumine siin ei ole kõige paremad lahendused. Parimad oleks kombineeritud lihastreening (jõutreening), lihasvastupidavustreening ja intensiivne anaeroobne vastupidavustreening (HIIT).

Nüüd mõtle, kas sul on viitsimist ja ressurssi (aega, raha, motivatsiooni) et nendesse kahte investeerida ja siis räägime edasi:)

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oled tulnud õigesse kohta.

Esiteks paar asja selgeks teha:

1) sa ei ole kindlasti paks, seega ei ole sul vaja alla võtta vaid üritada muuta enda kehakompositsiooni ja muuta hormonaaltasakaalu, et rasv ladestuks vähem sinna kuhu ta ladestub

2) "spot reduction" ehk kindlast kohast rasva ära saamine on väga raske - keharasv on nagu... noh... kujuta ette tähekujulist (viisnurk) basseini. Kui me ühest harust hakkame vett välja loopima, kas saame siis sealt harust veetaseme madalamaks kui ülejäänud basseinist? Ei saa.

Sul on vaja korda saada oma toitumine ja treening. Kui sa ei taha pöörduda inimese poole, kes raha eest treening- ja toitumiskavasid teeb, siis siin (või üldse) foorumites saad abi ainult siis kui detailselt kirjeldad oma tegevust ja eesmärke NING kasutad ise natuke oma pead selleks, et enda jaoks kasulikku infot leida.

Toitumine: "abs are made in the kitchen not in the gym" - seega toitumine on ülioluline. Kirjelda siin näiteks enda kolme-nelja päeva menüüd. Pane KÕIK kirja - isegi vahele joodud klaas mahla või õhtul võetud üks küpsis.

Treening: Kui vaadata pilti, siis sulle kuluks minu arvates ära just intensiivset treeningut, et keha šokeerida. Hularõngas ja vaikne rattaga tiksumine siin ei ole kõige paremad lahendused. Parimad oleks kombineeritud lihastreening (jõutreening), lihasvastupidavustreening ja intensiivne anaeroobne vastupidavustreening (HIIT).

Nüüd mõtle, kas sul on viitsimist ja ressurssi (aega, raha, motivatsiooni) et nendesse kahte investeerida ja siis räägime edasi:)

Edu!

Viitsimist on mul kotiga...aga aeg on see, mida napib, kuna olen lapsega kodus. Ja see pisike kratt ei ole nõud kellegi teisega koju jääma. Olen siin vaikselt midagi lugenud ja mind hullult huvitab kust ma saaks tellida sellise asja vist oli toitumine ja treening...ja palju maksab üldse?

Seda ma pole arvanudki et ma paks olen...kuid kuna mul on sangad ja veits kõhtu siis ei ole ma väga rahul oma kehakujuga.

Muudetud kasutaja ClubB poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siitsamast lehelt online poest saad tellida toitumis- ja treeningkavu.

Kui viitsimist on palju ja aega napib siis kindlasti alustada just toitumise korda tegemisest.

Vastused ei ole nii lihtsad, et "jah, jooksmine aitab".

Kõige lihtsam vastus, mille mina annaksin, on see, et jah, jooksmine on üks asjadest, mis su eesmärkidele kaasa võib aidata AGA tuleks intervalle joosta. E. siis "lõike".

Soovitaks Fartleke alguseks näiteks ja HIITi. Inglise keelt loed?

TAKU HIIT

FARTLEK

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitaks alustada sellest artiklist siin http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=4631. Kuigi viimasel ajal on jäänud mulje, et see tekst on jube keeruline ja keegi saa sellest m............i aru. Aga tee proovi. Soovitaks ka algatuseks proovida hr. Rotter i koostatud menüüd, mis oleks siis näidis menüüks selle artikli kohta.

Hommikusöök: omlett singi, hapukoore, tomatite ja avokaadoga, kohv 35% vahukoorega ja ilma suhkruta

Lõuna: grillkana rohelise salatiga, milles on oliiviõli

Õhtu: ahjus küpsetatud lõhe röstitud spargliga või brokkoliga.

Joo päeva jooksul 1,5-2 liitrit vedelikku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
2) "spot reduction" ehk kindlast kohast rasva ära saamine on väga raske - keharasv on nagu... noh... kujuta ette tähekujulist (viisnurk) basseini. Kui me ühest harust hakkame vett välja loopima, kas saame siis sealt harust veetaseme madalamaks kui ülejäänud basseinist? Ei saa.

Ta päris bassein ei ole kahjuks ehk just alakeha rasvarakud salvestavad palju paremini ja vallandavad oma sisu raskemini.

Hormonaaltasakaalu suunamine toitumise ja treeninguga on abiks jah. Minu arvates rasvkoe verevarustuse igasugune parandamine ja head tsellugeelid on tegelikult ka aga reaalselt toimivaid geele ei lubata Eestis müüa.

Treening: Kui vaadata pilti, siis sulle kuluks minu arvates ära just intensiivset treeningut, et keha šokeerida. Hularõngas ja vaikne rattaga tiksumine siin ei ole kõige paremad lahendused.

Kui rattale clipless pedaalid külge panna peaks sellega ka päris hea shokeeriva treeningu kätte saama kui vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul ilmselt on mingi sarnane probleem teema postitajaga, sangad seega, aga ma olen 19, pole sünnitanud ega midagi. Ilmselt on puusapiirkond nagu ta on sellepärast, et võtsin kaalus 67-69 pealt 58-59 peale(Olen 166 cm) , ei teinud liiga ruttu ega midagi, hakkasin väiksemaid koguseid sööma ja trenni olen koguaeg teinud. Praegu ujun 1-2x nädalas, tantsimas käin 2x nädalas ja võrkpall on 1x nädalas. Olen kuulnud et massaaziharjaga masseerimine pidi aitama, nahk pidi rohkem pingule tõmbuma , olen seda kusagil 2 kuud teinud, silmaga suurt vahet ei näe, võibolla paneb vere paremini liikuma lihtsalt. Ehk aitaks minu puhul ka keha nö šokeerimine siis....? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×