Jump to content
gmaster

Pullid pildid netist

Recommended Posts

2006 aasta naiste Euroopa Meistrivõistluste järgsel banketil juhtus selline naljaks seik. Üks meie naisvõistleja läks tantsule kutsuma niiöelda meest, kes millegi pärast talle korvi andis. Mingi aja pärast selgus, et korvi andmise põhjuseks oli see, et tegmist oli tegelikult teise naisvõistlejaga : ) Siin ka siis stiilinäide, kui selline "naine" oleks näiteks teksades ja T-särgis.

post-2813-1223416871_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
2006 aasta naiste Euroopa Meistrivõistluste järgsel banketil juhtus selline naljaks seik. Üks meie naisvõistleja läks tantsule kutsuma niiöelda meest, kes millegi pärast talle korvi andis. Mingi aja pärast selgus, et korvi andmise põhjuseks oli see, et tegmist oli tegelikult teise naisvõistlejaga : ) Siin ka siis stiilinäide, kui selline "naine" oleks näiteks teksades ja T-särgis.

Isegi mehena oleks ta jube..........

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
2006 aasta naiste Euroopa Meistrivõistluste järgsel banketil juhtus selline naljaks seik. Üks meie naisvõistleja läks tantsule kutsuma niiöelda meest, kes millegi pärast talle korvi andis. Mingi aja pärast selgus, et korvi andmise põhjuseks oli see, et tegmist oli tegelikult teise naisvõistlejaga : ) Siin ka siis stiilinäide, kui selline "naine" oleks näiteks teksades ja T-särgis.

naiselikkust pole selles inimeses küll grammigi alles jäänud. Olgu naine enne nats täidlasem, kui mehine :rolleyes: mu meelest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
naiselikkust pole selles inimeses küll grammigi alles jäänud. Olgu naine enne nats täidlasem, kui mehine :rolleyes: mu meelest.

Sa ple vist naiskulturistide offseason pilte eriti näinud....:lol:

Ei kujutaks eriti ette, kui kulturist pekisena lavale läheks....ei mees, ega ka naine. Ala on selline.

Siinkohal tooks näite naiste aladest, mis on minu meelest on äärmiselt rõve ja ebanaiselik- naiste KORVPALL (eriti tipptasemel)- suured, kohmakad, mehelikud, lötakad riided seljas, kõnnivad kossa-kossa....eks ole ka erandeid muidugi, aga .....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa ple vist naiskulturistide offseason pilte eriti näinud....:rolleyes:

Ei kujutaks eriti ette, kui kulturist pekisena lavale läheks....ei mees, ega ka naine. Ala on selline.

.

jah ma sõnastasin lohakalt, ma mõtlesin, et mulle meeldivad üldiselt rohkem täidlesamed naised, kui lihastes kulturistidest naised. Lihtsalt nii, välimuse poolest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jah ma sõnastasin lohakalt, ma mõtlesin, et mulle meeldivad üldiselt rohkem täidlesamed naised, kui lihastes kulturistidest naised. Lihtsalt nii, välimuse poolest.

Ütle kohe, et sa ei taha, et naine oleks rohkem lihases kui sina :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siinkohal tooks näite naiste aladest, mis on minu meelest on äärmiselt rõve ja ebanaiselik- naiste KORVPALL (eriti tipptasemel)- suured, kohmakad, mehelikud, lötakad riided seljas, kõnnivad kossa-kossa....eks ole ka erandeid muidugi, aga .....

Jaa, sellega nõustun 101% ise ka, USA naistekoss on see kõige kõige kakam variant :rolleyes: (mulle USA üldse ei meeldi, ei teagi miks)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

post-2813-1223985069_thumb.jpg

post-2813-1223984905_thumb.jpg

Idadaabrid :rolleyes:

post-2813-1223984930_thumb.jpg

Igaühel on oma nägemus sixpackist

post-2813-1223984976_thumb.jpg

post-2813-1223985000_thumb.jpg

Art Atwood, üks mu lemmik-kollidest. Vist isegi läks steroidide asemel õli müümise eest kinni. USAs on nimelt nii, et kui müüd õli steroidi pähe, siis saad nii steroidi müügi kui ka vist pettuse eest piki lihaseid täis pükse

post-2813-1223985043_thumb.jpg

Uusim kohustuslik poos... jeesus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seekordse postituse teemaks on "Enne ja praegu"

post-2813-1224836180_thumb.jpg

Tippvorm

post-2813-1224836134_thumb.jpg

Juba hakkab käest minema

post-2813-1224836213_thumb.jpg

Busted!

post-2813-1224836324_thumb.jpg post-2813-1224836346_thumb.jpg

Paul Dillett: paksudest paksem Kollidest kollim!

post-2813-1224837025_thumb.jpg post-2813-1224837101_thumb.jpg

Saved by the bell... mäletate? Jep, sama kutt

post-2813-1224837065_thumb.jpg post-2813-1224837470_thumb.jpeg

Ja teie silmad ei valeta, "Tantsud tähtedega" :D !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miskipärast on teise pildi mehel armastava loomaomaniku pilk :D

"Küll sellest pullist saab alles vorsti"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×