Jump to content
gmaster

Pullid pildid netist

Recommended Posts

Aga sinise naise kõrval olev blond tibi sinistes teksades ja hallikas topis on küll päris kena;)

19 aastase silmade jaoks...peaks see "tibi" ju yrgvana olema :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ah mis neist tissidest, aga kui keegi võtaks julguse kokku sellega riista suurendada, siis ma isegi annetaks vist natuke :huh:

Olen ka sellest variandist kuulnud, aga sellest ma küll pilte otsima ei hakka :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

post-2813-1222788187_thumb.jpg

post-2813-1222788219_thumb.jpg

Milos Sarcev Elvisena, üleval ka koos Günther Schlierkampiga (on alles raske nimi)

post-2813-1222788230_thumb.jpg

post-2813-1222788241_thumb.jpg

Milos pärast 2004 aastal filmimisel juhtunud õnnetust. Kuuldavasti oli mingi lõhkelaeng valel ajal lõhkenud! OUCH!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ah mis neist tissidest, aga kui keegi võtaks julguse kokku sellega riista suurendada, siis ma isegi annetaks vist natuke :huh:

Miks sa kõiki asju nii hirmsasti suurendada tahad? Otsi mõni suurema originaaliga lihtsalt. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik peale ilmselgete silikoonidega tsiki on kenad:P huvitav, miks seda silikooni siis nii palju vaja panna on :lol:

Mulle läksid muidu teine ja neljas peale :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ah mis neist tissidest, aga kui keegi võtaks julguse kokku sellega riista suurendada, siis ma isegi annetaks vist natuke ;)

omal ajal tehti tsoonis riistu tselluliit rasva ja toidu õliga suuremaks, algul olla tulemus 5+ kuid hiljem...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks sa kõiki asju nii hirmsasti suurendada tahad? Otsi mõni suurema originaaliga lihtsalt. ;)

Suuremaks enam ei saa. Aga katsest kui sellisest, ning selle tulemustest oleks huvitatud küll, mõtle- pärast saaks idee maha müüa ja pururikkaks :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×