Jump to content
gmaster

Pullid pildid netist

Recommended Posts

Reaalne jõud selles suhtes, et igal ajal, igal pool, igas asendis, nagu juutuubis videosid võib leida ''ghetto workout 24/7'' (: . Mitte kindla kaldega pingil, kindlates tingimustes. Ei tee kedagi maha, ega mõista hukka. Ning kindlasti soovitan just kõigil ise järgi proovida, loomulikult vastavalt oma tasemele.

Veel üks video. Üsna muljetavaldav.

Nõus, et võimsad mehed, kuni jalgadega midagi vaja teha on :P Tegelastel ju käed jämedamad kui jalad :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jalgade suhtes olen nõus :P Kuigi saab ka jalgu treenida, kasvõi sõber kukile ja kükke tegema ;)

Ning kindlasti on vigastuste oht olemas ja ilmselt suurem kui saalis. Aga nagu sa mainisid, igalühel oma :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Reaalne jõud selles suhtes, et igal ajal, igal pool, igas asendis, nagu juutuubis videosid võib leida ''ghetto workout 24/7'' (: . Mitte kindla kaldega pingil, kindlates tingimustes. Ei tee kedagi maha, ega mõista hukka. Ning kindlasti soovitan just kõigil ise järgi proovida, loomulikult vastavalt oma tasemele.

Veel üks video. Üsna muljetavaldav.

Tõmbaks ka 30+ lõuga, kui jalad nagu kiirnuudlid oleksid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis asi on suhteline jõud ja mis asi on reaalne jõud????

Et siis need kutid tunduvad tegelikult tugevad, aga kui 200 rinnalt ei suru ja 250 ei küki siis ikkagi pole tugevad? :P

On tugevad :P See palju sa kükid või rinnalt surud ei tähenda midagi. Inimesed on erinevad. Kasvõi bruce lee, vaat kui väike mees ta oli, 200 rinnalt ei surunud kindlasti. Aga jõudu oli mehes palju, väga palju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arust "jõudu" ei saagi objektiivselt hinnata. Ei saagi kuidagi öelda, kui "tugev" keegi on. Võrrelda aga saab - mingite kindlate harjutustega, olgu see surumine, kükk, lõuatõmbed või lipp.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu arust "jõudu" ei saagi objektiivselt hinnata. Ei saagi kuidagi öelda, kui "tugev" keegi on. Võrrelda aga saab - mingite kindlate harjutustega, olgu see surumine, kükk, lõuatõmbed või lipp.

Just seda ma öelda tahtsingi, et võrdle kuidas tahad, aga erinevate alade inimesi objektiivselt hinnata on väga keeruline.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nõus, et võimsad mehed, kuni jalgadega midagi vaja teha on :D Tegelastel ju käed jämedamad kui jalad B)

Pakun et tal veel pikk pesu all, et jalad näeksid paksemad välja:D

Minu arust "jõudu" ei saagi objektiivselt hinnata. Ei saagi kuidagi öelda, kui "tugev" keegi on. Võrrelda aga saab - mingite kindlate harjutustega, olgu see surumine, kükk, lõuatõmbed või lipp.

Saab ikka hinnata ju, kõigepealt tuleb defineerida millist jõudu hinnatakse ja siis valida vastavalt harjutused. Täpselt nagu sa jõutõstmisvõistlustel käid võrdlemas oma maximaaljõudu. Lõuatõmbed pigem vist jõu-vastupidavus? Kindlasti tuleb eristada ka kehakaalu. Pakun, et kui me kõik siin pühenduksime lõuatõmbamisele, mis oleks prioriteet number üks, siis poleks 40 enam midagi nii suur number....

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda ma räägingi, et saab vaid kindla harjutuse puhul öelda, et üks inimene on selles harjutuses tugevam kui teine. Aga üldiselt öelda, et inimene A on "tugevam" kui inimene B, ei saa. Samuti ei saa ka üheselt öelda, et üks harjutus näitab puhtalt jõu-vastupidavust, teine näitab kiiruslikku jõudu jne. Kõik harjutused näitavad mingit nende kombinatsiooni, mille täpset "koostist" määrata ei saa. Jõutõstmise võistlustel ei käida võrdlemas "maksimaaljõudu". Jõutõstmise võistlustel käiakse võrdlemas kükki, lamades surumist ja jõutõmmet.

Kui ma surun rohkem kui inimene A, siis ma ei saa öelda, et minu maksimaaljõud on suurem kui temal. Ma saan ainult väita, et minu lamades surumine on parem. Samas, püsti surumises võin ma talle alla jääda näiteks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pullid videod netist:)

Miskipärast mõtlesin et 3:35-3:45 võiks kirp oma treeningvideotes kasutada :D sobiks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõikidele "treenin ainult ülakeha" pooldajatele:

Hahahaa!

Isegi ees kõndival naisel on sama jämedad reied :P

Tõesti eepiline, biitseps suurem kui reis:D

Aga vbl ta tõusis just ratastoolist? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Need, kus mees veepeal jookseb ja naine läbi korvirõnga visati, need on kindlasti võltsid.

Vee peal jooksmine pole kindlasti fake. Ja kahtlen, et ka läbi rõnga visatud tüdrukki on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vee peal jooksmine pole kindlasti fake. Ja kahtlen, et ka läbi rõnga visatud tüdrukki on.

Vee peal jooksmine on Kindlasti fake, selle kohta on isegi pikem video, nendelt samadelt tegijatelt, aga läbi rõnga visatud tüdruk tundub Real.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vee peal jooksmine pole kindlasti fake. Ja kahtlen, et ka läbi rõnga visatud tüdrukki on.

Soovitaks soojalt kõigil selliste asjade uskujatel koolis füüsika tunnis mitte magada vaid oma halle ajurakke kasutada!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×