Jump to content
matti

Neegrid ja testotase

Recommended Posts

Kas vastab tõele ,et neegritel on testosterooni tase kõrgem kui valgetel?

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Neegrid peaks minu teada ikka kiiremini jooksma just sellel põhjusel, et nende luukangid ja kinemaatilised ahelad valgest mehe omast natuke paremad kiiresti jooksmiseks :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuskil oli ka artikkel selle kohta miks neegrid kiiremini jooksevad kui valged.

Seal kirjutati ,et tänapäeval on asi pigem mõtlemise taga kinni kui füüsilistes võimetes.

Treenerid ei vaevugi enam andekaid valged sprintereid treenima kuna on tekkinud eelarvamus,et valged ei suuda NIIKUINII kiiresti joosta.

Seetõttu saadetaksegi paljud minema ja soovitatakse näiteks odaviset või midagi muud teha öeldes vabanduseks,et sprint on mustanahaliste jaoks.

Välja oli toodud ka näide kuidas üks valge poiss jooksis kooliajal ilma treeneri abita 100m 10.2 sekundit ning ikkagi soovitati talle minna VALGETELE SOBIVAGA alaga tegelema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks neil negrodel see geenidega sisse kodeeritud. Kui sul ikka kiired jalad ja head hüppevõimet puu otsa hüppamiseks pole, siis süüakse lihtsalt ära. Lihtne reegel. Pluss veel see, et kui valge inimene juba autoga sõitis, siis poisid aafrikas vedasid posti joostes (just maratoni jooksjate kohta). :(:(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole olemas mingit suurt gruppi "neegrid", kes kõik jooksevad kiiremini, k*pivad kauem ja omavad kõrgemat testosteroonitaset kui valged inimesed. Aafrika rahvaid on geneetiliselt ikka tohutult erinevaid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas ikka kõik neegrid jooksevad kiiremini kui valged, kõik valged?

Maailma kiireimate sprinterite hulgas on mustasid ,100% puhtaid negriidse rassi esindajaid väga vähe näha , enamus on pigem õnnestunud segu erinevatest rassidest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas ikka kõik neegrid jooksevad kiiremini kui valged, kõik valged?

Maailma kiireimate sprinterite hulgas on mustasid ,100% puhtaid negriidse rassi esindajaid väga vähe näha , enamus on pigem õnnestunud segu erinevatest rassidest.

See vastab küll tõele, et kõige paremad füüsisilised omadused tulevad kahe erirassi õnnestunud geenikombinatsioonina. Aga üldjuhul loetaks kõik valge ja neegri segud ju mustanahalisteks, mitte öelda, et mulatid ja veel vähem valged. See on ka loogiline, sest mustade geenid löövad suuremal määral välja, võibolla mulatid on natuke heledamad kui puhtad neegrid, aga neegri silmad, juuksed ja veel paljud omadused kanduvad nii või naa puhtalt neegrilt ta lapsele alati edasi.

Teemast rääkides tuleb testosterooni vahe tuleb sellest, kus ja kuidas sa elda. Kui sa elad sooja kliimaga alal ja lippad paljalt ringi, nii et mundid saavad koguaeg vabalt rippuda ja ei ole pükstesse aheldatud tõuseb testosterooni. Näiteks jõualad(tõstmine, rammumehed) on ju valgete ala, ja jõu treenitavus peaks ju kah testosterooni tasemest lugema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tia kuida neil neegritel testosterooniga on aga üks asi on kindel nad jäävad kiiremini täis ja autoga ka sõita ei oska :( Hammiltonist me ei räägi ta on ju mingi ime mees, peale tema küll nagu neegreid autoroolis edukatena pole näind ega kuulnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei tia kuida neil neegritel testosterooniga on aga üks asi on kindel nad jäävad kiiremini täis ja autoga ka sõita ei oska :( Hammiltonist me ei räägi ta on ju mingi ime mees, peale tema küll nagu neegreid autoroolis edukatena pole näind ega kuulnud.

Ta muidu kah mulat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei tia kuida neil neegritel testosterooniga on aga üks asi on kindel nad jäävad kiiremini täis ja autoga ka sõita ei oska :( Hammiltonist me ei räägi ta on ju mingi ime mees, peale tema küll nagu neegreid autoroolis edukatena pole näind ega kuulnud.

Ma küsiks muuseas: kui palju sa oled näinud neegreid autoroolis? :)

Ma mõtlen tavaliikluses,sest jätaks siinkohal tipud välja,me räägime praegu pigem keskmisest.

Ligikaudne arv kasvõi :(

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma küsiks muuseas: kui palju sa oled näinud neegreid autoroolis? :(

Ligikaudne arv kasvõi :(

Sellepärast neid roolis ei olegi, et nad sõita ei oska. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Autojuhid autojuhtideks, aga miks pole mustanahalisi ujujaid või jalgrattureid???

Nu ma usun,et seda võib seletada traditsioonidega

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nu ma usun,et seda võib seletada traditsioonidega

Muidu ma olen kuulnud, et mustadel pidi üldse olema vee kartus ja ujuda neile ei meeldi. Kunagi oli selline saade nagu hirmu faktor ja seal kah mustad koguaeg põrusid ülesannete juures, ku pidi vees toimetama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väike offtopic, aga kas te kunagi olete purjus hiinlast näinud ?

Selle sprindi kohapealt olen ka kuulnud mingi luustiku värki. Et mingi asi pidi pikem olema, tänu sellele on ka kiiremad.

Võtame näiteks kümnevõistluse. Seal kõik võrdsed... asiaate pole muidugi märganud, vähemalt meelde küll ei tule.

Filmis "Libe liug", seal jamaikalased võtsid osa bobisõidust. See oli tõene ka, tulevikus sai Jamaika väga häid kohti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Autojuhid autojuhtideks, aga miks pole mustanahalisi ujujaid või jalgrattureid???

Ei oska nad autoga sõita ja ei oska nad ka rattaga sõita, ujumisest rääkimata :(

Neegrite keskmine inteligents pidi ka keskmisele valgele alla jääma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga keda need keskmised rõõmustavad? Tavaliselt alla keskmise inimesi. Kui oled üle keskmise, siis väga ei kipu kottima, kuidas keskmine neeger, hiinlane või eurooplane üksteisest paremad või halvemad on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niinimetatud sprinteritüüpi Lääne-Aafrika regioonidest pärinevad mustad klassifitseeritakse antropoloogide ja erinevate füsioloogia ekspertide poolt reeglina mesomorfideks. Neil on tugev, selgelt väljapaistev lihaskond. Selgelt laiad õlad ja esiletungiv rind, puusad ja keskkoht on kitsad. Nende lihased sisaldavad oluliselt rohkem kiireid lihaskiude, kui paljude valgete sportlaste või Ida-Aafrika regioonidest pärinevate kaaslaste lihased. Samuti on neil selgelt tavalisest keskmisest näitajast madalam rasvaprotsent ja suurem testosterooni kontsentratsioon veres.

Lääne-Aafrika neegritel on igatahes suurem testosterooni tase.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väike offtopic, aga kas te kunagi olete purjus hiinlast näinud ?

Selle sprindi kohapealt olen ka kuulnud mingi luustiku värki. Et mingi asi pidi pikem olema, tänu sellele on ka kiiremad.

Võtame näiteks kümnevõistluse. Seal kõik võrdsed... asiaate pole muidugi märganud, vähemalt meelde küll ei tule.

Filmis "Libe liug", seal jamaikalased võtsid osa bobisõidust. See oli tõene ka, tulevikus sai Jamaika väga häid kohti.

Olen näinud, ei ole kindel kas ta oli just hiinlane, aga asiaat kindlasti. Mis küsimuse point on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×