Jump to content
syncMan

Lihase kiireks taastamiseks vajalikud abinõud...

Recommended Posts

Tervitus foorumlased. Mul on selline mure, et olen 2,03 pikk ja 125 kg raske. Tahaks end korralikult vormi viia ning veidikene rasva põletada siit ja sealt.

Olen tegelenud jõusaaliga juba 3 aastat, käsipalliga märksa kauem. Seda siiski mitte aktiivselt. Nüüd on aeg käes hakata tõsisemalt pumpama, on aega raha ja võimalust.

Jõusaali kõrvalt tegelen veel käsipalliga. Jõusaali teen 4 korda nädalas ja käsipalli 2 korda. Vahest juhtub ka nii, et kaks trenni korraga päevas.

Treeningkavadeks on mul hetkel Ott Kiivika koostatud kaheks jaotatud kava mis leidub ka Fitnessi portaalis ja mõne aja pärast on plaan hakata pommitama ka

N.Liidu jõutõstjate kava. Toidulisandeid on plaan kasutama hakata paari kuu pärast. Kas keegi oskab midagi soovitada mis on hea lihase taastamise seisukohal, kuna trenne nädalas on palju.

Vastajatel, kellel plaan oma postituste arvu tõsta sellega, et öelda, et sul pole veel toidulisandeid vaja võiksid parem postitamata selleks korraks jätta

kuna ma tean mida ma tahan ning plaanis on ka osta, seega sooviksin head nõu toidulisandite osas. Kui on veel tahtmist anda kellelgi proovimiseks

või näitamiseks ka mõnd head jõusaali kava oleksin ka selle eest tänulik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui tavatoit on paigas siis ei teeks halba vadakuvalk, kreatiin, glutamiin, BCAA, beta-alanin.

Millist vadakuvalku soovitate. Tai Kane Protein Nr One ´ist olen kuulnud häid lugusi, isegi Ott Kiivikas pidi tarvitama seda, aga samas ka negatiivseid lugusi. Lisaks on silma jäänud Whey 3 ja Whey +. Kreatiinist kui lisandist soovin veel hoiduda, sest ma usun, et toidust ma saan endale kreatiini koguse kätte. Glutamiinist ma eitea midagi aga uurin välja, ning betra-alaniin ei tundu ka veel kuigi tõmbav. Beeta alaniini vist ei ole ka mõtet mul, kes ma alles alustan toidulisanitega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Alustasin ise ka selle ''uhke '' nimega kava kasutamist . väga hea tundub olevat.

Palju õnne.

Ainult et küsiti,MILLINE see kava välja näeb, <_<

mitte,kes toda kava veel kasutavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milline sellise uhke nimega kava ka välja näeb?

Kas tahd konkreetselt näha seda kava? Omal ajal jagas Kaido "Rusikas" Leesmann neid kavasi ühes teemas. Kava ise on koostatud selleks, et arendada, rinnalt surumist ning ka mingil määral on võimalik kükki edasi viia. Kaval mingisugust "uhket" nime olla ei tohiks. Igal juhul olen ka ise selle kava järgi teinud ja väga broo asi !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milline sellise uhke nimega kava ka välja näeb?

Kas tahd konkreetselt näha seda kava? Omal ajal jagas Kaido "Rusikas" Leesmann neid kavasi ühes teemas. Kava ise on koostatud selleks, et arendada, rinnalt surumist ning ka mingil määral on võimalik kükki edasi viia. Kaval mingisugust "uhket" nime olla ei tohiks. Igal juhul olen ka ise selle kava järgi teinud ja väga broo asi !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui soov treeningkava saada või toitumiskava, siis kontakteeru webtreeneritega. Kui aga ei taha raha välja käia, siis ka siin fitness-i lehel algajatele kavad olemas. Kuid soovitan webtreenerit, sest saavad ka harjutused ette näidata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×