Jump to content
cbosh

Kellelt toitumiskava tellida?

Recommended Posts

Selline asi, et plaanis on fitness.ee poest toitumisplaan tellida, aga pole nagu erilist aimu, kellelt seda teha. Praegu on neli nime: Ader, Kalmus, Kiivikas, Morozov. Ma ei ole nende meetoditega isiklikult tuttav ja seega ei tea, kelle nime sealt valida. On üldse vahet? Samuti olenevalt eesmärgist, on erinevatel meestel oma valdkonnad? Siin mingit suurt teemat ei ole, kus nende toitumisplaane kommenteeritakse või midagi?

Igatahes, ootan igasugust abi sel teemal. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See oleks tõesti huvitav - et kas neil on mingi spetsiifika, mida nad ise välja tooksid või sisuliselt ei ole vahet kellelt võtta - on tulemus üsna sarnane?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et tellija peab endale selgeks tegema, et mis on tema eesmärgid ja lähtuvalt sellele teeb ka treener kava.

Edit: Soovitan tellida sellise inimese käest, kellega hilisem suhtlemine pole probleemne. Selle koha peal uuri natuke foorumit <_<

Muudetud kasutaja masterofceremony poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma usun, et eks nad kõik teevad mingit "oma kiiksu" järgides - milliseid konkreetseid soovitusi keegi fännab.

Üldpilt on kindlasti 90% sama <_<

Uuri natuke meeste enda toitumisharjumusi (mis stiili järgivad), mingil määral antakse seda kindlasti toitumiskavade "käekirjas edasi".

Ise arvan, et Kiivikas on suht klassikaline - ei mingeid üllatusi (seda heas mõttes).

Kalmus on enda toitumisse viimasel ajal sisse viinud ka rasvast toitumist - kas ta seda ka teistele propageerib, seda ei tea.

Ader-Morozov ... pole kahjuks infot.

Mis on aga kindel - sinu soovidega ja eesmärkidega arvestavad nad kindlasti kõik.

Muudetud kasutaja katsi poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ise kunagi tellisin Marek Kalmuselt(Bonsuna) toitumiskava ja treeningkava. Mees on väga asjalik ja abivalmis, vastab kõikidele su küsimustele, ja seletab väga ilusti. Tagasiside oli väga hea, parem kui mõnel(ei hakkama nimesid mainima), saad kiiresti oma vastused. Soovitan kindlasti tellida, ükskõik kelle kasuks sa siis otsustad, kuna siis võid kindel olla, et antud juhised on õiged ja edaspidi saad ise ka juba aru nii mõnestki asjast, millest ennem ei saanud. Ja alati kui tahad midagi muuta võid abi paluda ja nad kirjutavad sulle võimalikudest variantidest jne. Vähemalt Mareki puhul sujus mul küll kõik hästi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×